تاپیک Xbox 360 داران مشهد

• Thread starter Thread starter QuinT
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام به گیمر های عزیز مشهدی .
از بس به بچه ها قول دادم و به خاطر بد قولی یه عده ی دیگه من هم جلوی شما عزیزان بد قول شدم گفتم اینجا یه پست بدم و اول از همه ی عزیزان عذر خواهی کنم ، بعد هم لیست بازی هائی رو که انشاء الله به کالکشنمون تا
2 شنبه اضافه میشه همین جا بذارم :
skate 2 - Ntsc / J
The lord of the rings : Conquest - Ntsc / J / UC / PAL
Burnout paradise ultimate box - FREE
X blades - FREE
Banjo kazooei - NTSC / J
Mirrors edge / PAL
Legend of spyro - FREE
Ace combat 6 - PAL
FEAR 2 - FREE
Shell shock 2 - FREE
Street fighter 4 - FREE
50cent - FREE
البته برای اطلاع بیشتر می تونید به وبلاگ ما هم سر بزنید .

سلام به گیمر های عزیز مشهدی .
از بس به بچه ها قول دادم و به خاطر بد قولی یه عده ی دیگه من هم جلوی شما عزیزان بد قول شدم گفتم اینجا یه پست بدم و اول از همه ی عزیزان عذر خواهی کنم ، بعد هم لیست بازی هائی رو که انشاء الله به کالکشنمون تا
2 شنبه اضافه میشه همین جا بذارم :
skate 2 - Ntsc / J
The lord of the rings : Conquest - Ntsc / J / UC / PAL
Burnout paradise ultimate box - FREE
X blades - FREE
Banjo kazooei - NTSC / J
Mirrors edge / PAL
Legend of spyro - FREE
Ace combat 6 - PAL
FEAR 2 - FREE
Shell shock 2 - FREE
Street fighter 4 - FREE
50cent - FREE
البته برای اطلاع بیشتر می تونید به وبلاگ ما هم سر بزنید .
ممنون انشاالله دوشنبه 4تای آخر رو ازتون میگیرم.
وبلاگتون که خرابه(بخش 360);)

سلام به همه دوستان مشهدی
فعلا فقط به همین یک جمله بسنده میکنم که فروشگاه Game Hunter در مشهد افتتاح شد
منتظر خبرهای فوق العاده داغ بعدی باشین

به به خب به سلامتی :love: .
انشاالله که تو کارت موفق باشی مهدی جان .
خودت رو واسه بازیهای اینده مخصوصا RE5 اماده کن !! :دی

به به خب به سلامتی :love: .
انشاالله که تو کارت موفق باشی مهدی جان .
خودت رو واسه بازیهای اینده مخصوصا RE5 اماده کن !! :دی

ممنون مهدی جان . انشا ا... که بتونم به طور کامل نیاز بازی خورهای مشهدی تامین کنم
واسه RE5 هم اصلا نگران نباش . به موقع و به بهترین کیفیت;)

بهترين جا واسه خريد بازي تو مشهد كجاست؟بازي هاشو چند مي ده ؟

با سلام

من هم یه فروشگاه جدید رو بهتون معرفی می کنم که از فروشنده های خیابان سعدی هم اطلاعات بسیار کاملتری دارند و هم در خصوص لایو و مسائل مربوط به اون تخصص دارند.
GAME HUNTER اسم فروشگاهشون و بزودی در بخش فروشگاه مجازی یه بخش فروش ایجاد میکنند .دیسکهای بازیشون کاملا به روزه و اختصاصی دانلود می کنند و از لحاظ Stealth و SS sector خیالتون رو راحت می کنند.امیدوارم Persian king (مهدی جان) تو کارش موفق باشه.اگه در موردشون اطلاعات بیشتری می خواین از به این صفحه یه نگاهی بندازین.
البته آقای ممتاز هم که مسئول فروشگاه Mb.corporation هستند از دوستان من هستند و ایشون هم کارشون رو در زمینه بازی های آفلاین خیلی خوب انجام میدن که امیدوارم این دو فروشگاه در کنار هم بتونند با یه رقابت سالم نیاز بچه های مشهد رو برطرف کنند .

موفق باشید
فریدون

با سلام

من هم یه فروشگاه جدید رو بهتون معرفی می کنم که از فروشنده های خیابان سعدی هم اطلاعات بسیار کاملتری دارند و هم در خصوص لایو و مسائل مربوط به اون تخصص دارند.
GAME HUNTER اسم فروشگاهشون و بزودی در بخش فروشگاه مجازی یه بخش فروش ایجاد میکنند .دیسکهای بازیشون کاملا به روزه و اختصاصی دانلود می کنند و از لحاظ Stealth و SS sector خیالتون رو راحت می کنند.امیدوارم Persian king (مهدی جان) تو کارش موفق باشه.اگه در موردشون اطلاعات بیشتری می خواین از به این صفحه یه نگاهی بندازین.
البته آقای ممتاز هم که مسئول فروشگاه Mb.corporation هستند از دوستان من هستند و ایشون هم کارشون رو در زمینه بازی های آفلاین خیلی خوب انجام میدن که امیدوارم این دو فروشگاه در کنار هم بتونند با یه رقابت سالم نیاز بچه های مشهد رو برطرف کنند .

موفق باشید
فریدون

ممنون فریدون جان . انشا ا... بتونیم با ارائه بهترینها شما و دوستای دیگمونو که ما رو میشناسن جلوی بازیخورهای مشهدی سربلند کنیم
موفق باشین

سلام به همه دوستان مشهدی
فعلا فقط به همین یک جمله بسنده میکنم که فروشگاه Game Hunter در مشهد افتتاح شد
منتظر خبرهای فوق العاده داغ بعدی باشین

سلام
مهدي جان
به نوبه ي خودم بهت تبريك ميگم
با توجه به شناختي كه ازت دارم شك ندارم كه به زودي مشهد مي تركوني

دوستان مشهدي بهتون game hunter پيشنهاد ميكنم چون شناختي كه از مهدي جان دارم
مي دونم كه كيفيت در اولويت قرار داره و از همه مهمتر خيلي خوش قول چيزي كه همه ندارن .
مي تونه در كنار اقاي ممتاز كل مشهد تامين كنند.

با ارزوي موفقيت.

سلام
مهدي جان
به نوبه ي خودم بهت تبريك ميگم
با توجه به شناختي كه ازت دارم شك ندارم كه به زودي مشهد مي تركوني

دوستان مشهدي بهتون game hunter پيشنهاد ميكنم چون شناختي كه از مهدي جان دارم
مي دونم كه كيفيت در اولويت قرار داره و از همه مهمتر خيلي خوش قول چيزي كه همه ندارن .
مي تونه در كنار اقاي ممتاز كل مشهد تامين كنند.

با ارزوي موفقيت.

ممنونم سعید جان . نظر لطفتونه . باید بگم که واقعا شرمندم کردی شما . انشا ... همونطور که شما گفتین مجموعه Game Hunter بتونه با کمک دوستان جوابگوی نیاز تمام بازیخورهای مشهدی باشه .

بابا الان که همه ی فکو فاميلاتون آمدن از همديگه تعريف و تمجيد ظاهری کردن ، چه خوشو بشی هم ميکنيد ، بدون حاشيه کارو شروع کنيد ببينيم چی از آب در مياد ( در بلند مدت ! )

مهدی جان من هم به شما تبریک میگم!
امیدوارم در کارت موفق باشی!
با توجه به شناختی که من از مهدی دارم به شما پیشنهاد میکنم بازی های خود را از فروشگاه game hunter تهیه کنید!
موفق باشی!:biggrin1:(عرفان)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or