تاپیک Xbox 360 داران مشهد

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
آقا از هر جا میخواین لوازم ایکس باکس یا خود ایکس باکسو بگیرین اما از پاساژ بهزاد و سعدی نگیرین که همشون بد جور لاشین (ببخشید) جنس دسته دو رو میان براقش می کنن به جا نو به عربا میفروشن پول خون باباشونو در میارن من رفتم پاساژ بهزاد به یارو میگم داداش دسته سیمی اصل داری ؟ میگه آره منم خریدم ازش عجله هم داشتم رفتم خونه دسته سیمی جعبشو بازی کردم دیدم بعله فیکه :| حالا بهش می گم داداش این فیکه که میگه نه فیک و ارجینال نداره همش یک مدل :| منم چی بگم بهش یه خداحافظی خشک و ساده کردم طلبکار هم هست مرتیکه حالا موندم با این دسته چیکار کنم ؟:(
منم يكي از اين دسته سفيد فيكا گرفتم يكي دو سال كار كرد بعد كلا پاشيد از هم

Sajjad7763

کاربر سایت
Aug 4, 2013
17
گرونه !!!

دادش گلم بازی برنر مکس دارای پچ امنیتی که بن نمی شی که کل سعدی رو بازی می ده خواستین بگین با پیک می فرسته دم خونتون :d:d:d

- - -ویرایش - - -

توجه توجه دوستان کسایی که بهتون بازی 8 تومان 10 تومان میدن گرون می دن و فقط برنر مکس هستن خواستید بازی برنر مکس 5 تومان ( حلقه ای ) تازه با پچ امنیتی که هرگز بن نمی شید بگید شماره تلفن بدم با پیک واستون بفرستن این مغازه وحید هم کلاهبرداری این یا این پلی استیشن مسعود که همشون یه مشت ادم های ****ر..وم هستن رفتن می گم می خوام به لایو وصل شم مگه بیا یه فلش زده به دستکام می گه برو خونه کابل لن رو بزن به xbox حله برو بازی کن اخه من به این چی بگم اخه ح---یوان تو که تو عمرت اصلا اسم لایو رو ندیدی تو گ/././.و././&ه نخور 20 تومان از من بگیر رفتم پیش یه مرد که زده رو دست کل سعدی رو بازی می ده خواستین بگید شمارشو بدم خواستم یه خیری بکنم بزنم رو دست این نامرد ها

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
دادش گلم بازی برنر مکس دارای پچ امنیتی که بن نمی شی که کل سعدی رو بازی می ده خواستین بگین با پیک می فرسته دم خونتون :d:d:d

- - -ویرایش - - -

توجه توجه دوستان کسایی که بهتون بازی 8 تومان 10 تومان میدن گرون می دن و فقط برنر مکس هستن خواستید بازی برنر مکس 5 تومان ( حلقه ای ) تازه با پچ امنیتی که هرگز بن نمی شید بگید شماره تلفن بدم با پیک واستون بفرستن این مغازه وحید هم کلاهبرداری این یا این پلی استیشن مسعود که همشون یه مشت ادم های ****ر..وم هستن رفتن می گم می خوام به لایو وصل شم مگه بیا یه فلش زده به دستکام می گه برو خونه کابل لن رو بزن به xbox حله برو بازی کن اخه من به این چی بگم اخه ح---یوان تو که تو عمرت اصلا اسم لایو رو ندیدی تو گ/././.و././&ه نخور 20 تومان از من بگیر رفتم پیش یه مرد که زده رو دست کل سعدی رو بازی می ده خواستین بگید شمارشو بدم خواستم یه خیری بکنم بزنم رو دست این نامرد ها
سعدي كه از قديم اينجوري بوده :|
اون كسي هم كه شما ميگي:d خودش بيشتر بازي هاي سعدي رو اماده ميكنه و ميده دسته دوستان فروشنده:d

soccer2008

کاربر سایت
Oct 3, 2011
66
سلام

ببخشید میدونم اینجا جاش نیست قبلا یه تاپیک بود که ادرس های گیمسنتر ها و گیم نت های که ps3 یات xbox360 داشتند

رو داده بودن من رفتم یا طرف ایکس باکس نداشت یا اصلا اونجا چیزی نبود

من ایکس باکس خودم از طبقه سوم قل قل خورد رفت پایین تبدیل شد به یک تیکه لاک

یک ادرس میخواستم دقیق و بروز باشه نه اینکه طرف یک سال پیش اونجا رو یاد داشته باشه یا رفته بوده ....
خلاصه ادرس درست باشه و حتما طرف ایکس باکس داشته باشه یک بازی میخواستم تست بزنم

لطفا اگر اطلاعی دارید بگید هر چند تا که شد
ببخشید میدونم این پست جاش اینجا نبود

m_sadegh

کاربر سایت
Sep 9, 2013
4
نام
صادق
سلام دوستان ... وقتتون بخیر
من تازه عضو این انجمن شدم و نمیدونستم مشکلمو باید کجا بگم واسه همین تصمیم گرفتم بیام پیش همشهریای خودم
چند ماهی بود به ایکس باکسم دست نزده بودم..دقیق یادم نیست شاید 6 ماه شایدم 1 سال
رفتم فروشگاه گفتم میخوام بازی های جدید رو اجرا کنم .. گفت باید برات lt3 رو بریزم
اینکار رو انجام داد و 3 بازی هم خریدم ( tomb rider , lost planet3 , hitman absolution )
تام رایدر رو راحت اجرا میکنه ولی اون 2تا رو میزنه the disk unsupported
حالا من باید چکار کنم؟؟؟ در ضمن بازی های قبلی هم مثه قبل میاد و داشبورد هم آپدیت شده
راستی ... قبل از این هم بازیهایی که داشتم اینا بود : la noire , batman arkham city , fifa12 , RUN , crysis2 , dead space 2 , alan wake , assassin revelation
بعد از اینکه اینارو بازی کردم دیگه چیزی نگرفتم تا دیروز که این اتفاق افتاد
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید...منتظرم

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
من تازه عضو این انجمن شدم و نمیدونستم مشکلمو باید کجا بگم واسه همین تصمیم گرفتم بیام پیش همشهریای خودم
رفتم فروشگاه گفتم میخوام بازی های جدید رو اجرا کنم .. گفت باید برات lt3 رو بریزم
اینکار رو انجام داد و 3 بازی هم خریدم ( tomb rider , lost planet3 , hitman absolution )
حالا من باید چکار کنم؟؟؟ در ضمن بازی های قبلی هم مثه قبل میاد و داشبورد هم آپدیت شده
راستی ... قبل از این هم بازیهایی که داشتم اینا بود : la noire , batman arkham city , fifa12 , RUN , crysis2 , dead space 2 , alan wake , assassin revelation

بلسلام خوب چون بازی توم ربدر اجرا کرده پس کار ابگرید مشکلی نداشته امااینکه اون ارور داده امحتمال زیاد مشکل دیسک هست میتونی با یک کنسول دیگه تست کنی البته ببینم اگرم هارد یا فلش داری ببین نصب میشه یا نه نتیجه اش معلوم میشه

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
سلام

ببخشید میدونم اینجا جاش نیست قبلا یه تاپیک بود که ادرس های گیمسنتر ها و گیم نت های که ps3 یات xbox360 داشتند

رو داده بودن من رفتم یا طرف ایکس باکس نداشت یا اصلا اونجا چیزی نبود

من ایکس باکس خودم از طبقه سوم قل قل خورد رفت پایین تبدیل شد به یک تیکه لاک

یک ادرس میخواستم دقیق و بروز باشه نه اینکه طرف یک سال پیش اونجا رو یاد داشته باشه یا رفته بوده ....
خلاصه ادرس درست باشه و حتما طرف ایکس باکس داشته باشه یک بازی میخواستم تست بزنم

لطفا اگر اطلاعی دارید بگید هر چند تا که شد
ببخشید میدونم این پست جاش اینجا نبود

تو سجاد 2 جا رو میشناسم که گیمسنتر هستن. یکیشون تو خیابون حامد، کنار پارک جامی هستش که اسمش فکر کنم سامی بود. یک جا دیگه رو هم میشناسم . تو خیام هست. اسمشم mb-empire یا قاسم هست. ولی ادرسش رو نمی دونم

- - -ویرایش - - -

یه سوال قاسم (ام بی امپایر) تو خیام ، برنرمکس رو چند میده.

اگه هر کی می تونه ادرس دقیقش رو بگه ممنون میشم

war6

کاربر سایت
Nov 22, 2012
2
سلام تو مشهد تعمیرکار خوب کجاست ؟که ارزون بگیره من خودم 3 سال هست از وحید بازی میگیرم و میدم اون تعمیر کنه؟لطفا آدرس بدید ممنون

TS BAX

کاربر سایت
Aug 5, 2013
14
نام
ALIREZA
با سلام

دوستان ببخشید که تاپیکتونو به هم ریختم ولی اخه من تازه واردم واسه همینم بلد نیستم تاپیک درست کنم پس یه سوالی داشتم من جی تی ای وی (5) رو تا یه جایی رسوندم که باید بری یه کشتی رو بترکونی بعد میری یه چیزی شبیه به بمب رو از توش با زیر دریایی برمیداری بعد از اون مرحله چند تا مرحله اچ میده که باید بری مثلا لباس بخری و ماسک بخری و... من اونارو هم رفتم اما بعدش باید چیکار کنم ؟؟

ehsan1365

کاربر سایت
Feb 26, 2011
104
نام
ehsan
دوست عزیز احنمالا یا لنز دستگاه مشکل داره یا بازی ها دزست رایت نشده

Last edited by a moderator:

mmdkhdm

کاربر سایت
Jun 9, 2013
27
نام
محمد
سلام همشهري هاي عزيز
من تازه عضو شدم
دنبال يه آدم درست حسابي براي خريد بازي ميگردم
ميخوام آرشيو داشته باشه ، چون بازي هايي كه ميخوام بيشتر قديمين
كلا بهترين فروشنده تو مشهد براي قيمت و ضمانت و كيفيت كيه ؟؟
( راستي داشتم صفحه هاي قبلو ميخوندم كفم بريد !!!!!! 2006 ....!! چقد اينجا قديميه =d> )

Last edited by a moderator:

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
سلام دوست عزیز؛ خوش اومدی.

آدم درست حسابی میخوای از آقای ممتاز نمیتونم آدم بهتری رو بهتون معرفی کنم! آدرس سایتشون: Welcome to M.b Empire

یک مغازه دیگه هم هست که اونها هم آرشیو دارن و خیلی کارشون خوبه، فروشگاه نارنجی که طبقه -1 مجتمع تابان هست. اینم شمارشونه: 7122579

موفق باشید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر