تاپیک Xbox 360 داران مشهد

ehsan1365

کاربر سایت
Feb 26, 2011
104
نام
ehsan
cod هنوز بازی نکردم اما در مورد bf3 باید بگم با اینکه game play کوتاهی داره اما یک تجربه جدید هست که تو یک بازی محیطی نه چندان بی شباهت به محیط کشور خودت رو تجربه میکنی .

همچین اش دهن سوزی هم نیست هردو بازی cod و bf3 پسرفت خوبی داشتن و با این وضع اینده ای روشن دارن

otacon

کاربر سایت
Jan 8, 2007
84
سلام دوستان.
کسی xbox slim 250GB یا 4GB تر و تمیز برای فروش نداره؟ من یه ps3 دارم که میخوام ردش کنم xbox بگیرم. اگر کسی موردی برای فروش داره بی زحمت pm بدین. متشکرم.

otacon

کاربر سایت
Jan 8, 2007
84
سلام دوستان. من یه آرکید 2009 گرفتم. کسی هست آرشیوی از بازیهای قدیمی تر داشته باشه؟ آرشیوهای تو بازار بازیهای قدیمی رو نداره. فروشگاهی تو مشهد هست بتونم سر بزنم؟

ehsan1365

کاربر سایت
Feb 26, 2011
104
نام
ehsan
سلام دوستان. من یه آرکید 2009 گرفتم. کسی هست آرشیوی از بازیهای قدیمی تر داشته باشه؟ آرشیوهای تو بازار بازیهای قدیمی رو نداره. فروشگاهی تو مشهد هست بتونم سر بزنم؟
سلام من در خدمتم اگر بتونم کمکی کنم .
اگر بازی خواستی مد نظرت هست .
نسبتا ارشیو تکمیلی دارم

otacon

کاربر سایت
Jan 8, 2007
84
سلام من در خدمتم اگر بتونم کمکی کنم .
اگر بازی خواستی مد نظرت هست .
نسبتا ارشیو تکمیلی دارم
سلام دوست عزیز. من کلا دنبال یک آرشیو قدیمی هستم که قیمت خوب باشه و تهیه اش هم راحت باشه. شما فروشگاهی دارید که بتونم سر بزنم؟ (یکی از بازیهای قدیمی که دنبالشم Tenchu Z هستش).
ضمنا، دستگاه من PAL هستش.
ممنونم.

ehsan1365

کاربر سایت
Feb 26, 2011
104
نام
ehsan
سلام .
ارویش من کامل نیست و معمولا کسی ارشیو در اختیار کسی نمیزاره اما تکمیل ترین ارشیو میتونی از اقای ممتار ملک اباد 19 بگیری
سلام دوست عزیز. من کلا دنبال یک آرشیو قدیمی هستم که قیمت خوب باشه و تهیه اش هم راحت باشه. شما فروشگاهی دارید که بتونم سر بزنم؟ (یکی از بازیهای قدیمی که دنبالشم Tenchu Z هستش).
ضمنا، دستگاه من PAL هستش.
ممنونم.

otacon

کاربر سایت
Jan 8, 2007
84
سلام .
ارویش من کامل نیست و معمولا کسی ارشیو در اختیار کسی نمیزاره اما تکمیل ترین ارشیو میتونی از اقای ممتار ملک اباد 19 بگیری
سلام، منظورم همه آرشیو نبود!! من فقط دنبال تعداد کمی بازی هستم، منتها چون به نسبت قدیمی هستن تو سعدی گیر نیاوردم. این آقای ممتاز که میگین آدرس فروشگاهشون دقیقا کجای ملک آباد 19 هست؟ ممنونم.

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
سلام، منظورم همه آرشیو نبود!! من فقط دنبال تعداد کمی بازی هستم، منتها چون به نسبت قدیمی هستن تو سعدی گیر نیاوردم. این آقای ممتاز که میگین آدرس فروشگاهشون دقیقا کجای ملک آباد 19 هست؟ ممنونم.

مشهد ، بلوار ملک آباد ، ملک آباد 19 ( خیابان کمال الملک ) ، بین چهار راه اول و دوم ، سمت چپ فروشگاه MB

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,639
نام
Leo Fitz
سلام به برو بچ مشهدي!!!!:d
مدتي هست كه ايكس باكس من بعضي وقتها خودش خود به خود مدام روشن و خاموش ميشه.
چند بار هم هنگام بازي يهو خاموش شد.
اين مشكلات از وقتي شروع شد كه براي تميز كردن پنل جلويي دستگاه با پنبه اون قسمت چراغك جلوي دستگاه رو تميز كردم.
ميشه اين مشكلو كه يحتمل مال اون برد دكمه روشن خاموش دستگاه هست رو حل كرد؟؟
لطفا سريع جوابمو بدين
با سپاس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر