تاپیک Xbox 360 داران مشهد

vahid051

کاربر سایت
Jul 1, 2009
27
ممکنه بگید پال خوبه یا جی اخه هر کسی یک چیزی میگه

من خودم پال دارم جی از سیستم های قدیمی قیمتشم از پال بیشتر ولی به نظر من پال بهتره مشکلی از نظر بازی هم نداره بیشتر کسایی که جی دارن جی پیشنهاد می کنند

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
جی کلا بهتره چون بعضی بازی ها براش زود تر میاد مثلا : final fantasy

اين بازی ها اگه زود تر هم بيان زبونشون ژاپنی هست.

حالا علت گرونی ريجنj چيه؟داستان از اين قرار است که اون اوّلا که ايکس باکس کپی خور شده بود ديسک هایplay box فقط ريجنj داشتند و به همين خاطر اون زمان دستگاه های ريجنj گرون تر بودن ولی لان نميدونم رو چه حسابی گرون تره.:confused:

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
وارد تر؟جورتر؟:laughing:ببین یه فروشنده ی کنسول و بازی باید خودش هم تو این کار وارد باشه!و وحید فقط یک فروشنده هست نه یک گیمر و نه یک آدم آشنا به سخت افزار.یکی از دوستام میگفت من گفتم تاریخ ساخت این Xbox ا 2007 هست؟گفته 2005 از همه بهتره!من و دوستام هم از همین وحید خریدیم.و همین طور بازی هارو!تو زمینه ی بازی تا جایی که یادمه فقط Playbox داشت و سال پیش وقتی به علت برف اومدن مدرسه ها چند روز تعطیل شد دوستم Orange Box رو خریده بود بهش 11 تومن داده بود!پول تاکسی جدا!الان آقای ممتاز واقعا وارده و همین طور یه مغا زه ی دیگه تو هنرستان 17(اسمش مخزن بازی فکر کنم).که خوبیه اون مغازه اینه که همه ی بازی هاش Stealth Pack داره و تعمیرات 360 رو به صورت تخصصی در حد تهران انجام میده.به هر حال من ارجیح میدم از آقای ممتاز بگیرم چون به من نزدیک تره و اون خیلی دوره.

شما با خود وهيد کاری نداشته باش اون پسره ياسر وارده!!!

alirahati

کاربر سایت
Apr 19, 2006
345
نام
Danial
اين بازی ها اگه زود تر هم بيان زبونشون ژاپنی هست.

حالا علت گرونی ريجنj چيه؟داستان از اين قرار است که اون اوّلا که ايکس باکس کپی خور شده بود ديسک هایplay box فقط ريجنj داشتند و به همين خاطر اون زمان دستگاه های ريجنj گرون تر بودن ولی لان نميدونم رو چه حسابی گرون تره.:confused:
چون پول گمرگ بيشتري روش مياد

vahid051

کاربر سایت
Jul 1, 2009
27
سلام دوستان
به علت نیاز شدید دستگاه xbox 360 ارکید ( جاسپر ) 1 ماه کار کرده سالم بفروش می رسد
قیمت پیشنهادیتونو بگین در خدمتیم

persianking82

کاربر سایت
Jan 14, 2009
87
افتتاح وب سایت حرفه ای فروش بازیهای XBOX360 و PC

سلام به همه دوستان
بدون هیچ مقدمه ای اصل مطلب :
بدلیل اینکه سایت بازی سنتر فروشگاه مجازی خودش تعطیل کرد و اینکه دسترسی دوستان به فروشگاه و لیست بازیها با مشکل مواجه شده بود و طبق قولی که داده بودیم بالاخره سایت اختصصاصی فروشگاه Game Depot راه اندازی شد .
www.GameDepot.ir
البته انشاا... طی چند روز آینده تبلیغات اینترنتی ما هم شروع میشه (مخصوصا روی همین سایت )
این موضوع رو هم به دوستان عزیز بگم که اگر مشکل مسافتی دارن و نمیخوان پول پیک بدن بازیهای ما رو میتونن از تمامی فروشگاههای معتبر در مشهد تهیه کنند . البته اسم فروشگاه نمیگم که تبلیغ نشه ولی در کل اگر بگم میشه گفت تمامی فروشگاههای سعدی که کار XBOX360 به صورت حرفه ای انجام میدن و فروشگاههایی در خیابان احمداباد , راهنمایی , پروما و....

با آرزوی موفقیت برای تمامی دوستان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر