تاپیک Xbox 360 داران شیراز

mojtaba 360

کاربر سایت
Jun 12, 2011
46
نام
Poseidon
دوستان بازی های زیر رو به تازگی سفارش دادم و برام فرستادن اما متاسفانه به علت مشکل آپدیتی که ماکروسافت پنهانی روی دستگاه انجام میده و بازی های XGD3 رو نمیذاره اجرا شند نتونستم روی ایکس باکسم نصبشون کنم و ارور disk is not supported رو داد!
بازی ها با روش Burner Max و رایت 100% رایت شذه اند(مخصوص کسانی که ترس فلگ شدن و ... دارند) خودم روی این قضیه خیلی حساس بودم و برای همین تا حالا یک بازی رایت ناقص(ازینا که توی پاساژ مهدی و صدف ریخته) توی دستگاهم نذاشتم
همه بازی ها دارای چاپ شیک پشت dvd هستند و از dvd مرغوب استفاده شده(دوستانی که اطلاع دارند میدونند که روش Burner max روی هر dvd جواب نمیده و باید جنس دیسک فوق العاده بالا باشه)
بازی ها فقط یک بار توی دستگاه گذاشته شدند!
اما لیست بازی ها
call of duty Mw3
Forza4
Gears of war 3
Battle field 3
قیمت هر دیسک پای خودم 3500 افتاده(به جز پول پستش که با اون 4000 میشه!) و همین 3500 میفروشم البته به استثنای Battle Field که قیمتش توافقی است!
بازی های Forza وBattle field دارای 2 تا دی وی دی هستند.
اگه کسی خواست بهم پیام خصوصی بده
ضمنا تمام دیسک هارو در جلد دی وی دی (کاور معمولی پلاستیکی نه قاب!) تحویل میدم
یا علی.

اگه دوس داري قيمت بالاتر هم بگو! خجالت نكش.
عزيز من الان ديسك ايكس باكس دونه اي 2 تومن بيشتر نيس اونم با قاب و چاپ روي ديسك و كاور بازي!.!.! تازه بتل 3 هم 4 تومنه . حالا شما اين ديسك هاتونو كه ازش استفاده هم شده تقريبا 2 برابر ديسك نو ميخاين بفروشين؟ تازه burner max هيچ ربطي به مرغوبيت ديسك نداره و فقط بايد رايتر شما اين قابليتو داشته باشه كه الان اكثر رايتر هاي lite-on اين قابليتو دارن اينو ميگم چون من خودم روي t-gate هم رايت كردم. شما فكر كنم جاي اشتباه اومدي. هيچ كس اينجا نه بچه هس نه ديوونه كه با اين قيمت از شما بخره! عجب دنياييه!!!

آخرین ویرایش:

arash_a59

کاربر سایت
Feb 10, 2011
188
اگه دوس داري قيمت بالاتر هم بگو! خجالت نكش.
عزيز من الان ديسك ايكس باكس دونه اي 2 تومن بيشتر نيس اونم با قاب و چاپ روي ديسك و كاور بازي!.!.! تازه بتل 3 هم 4 تومنه . حالا شما اين ديسك هاتونو كه ازش استفاده هم شده تقريبا 2 برابر ديسك نو ميخاين بفروشين؟ تازه burner max هيچ ربطي به مرغوبيت ديسك نداره و فقط بايد رايتر شما اين قابليتو داشته باشه كه الان اكثر رايتر هاي lite-on اين قابليتو دارن اينو ميگم چون من خودم روي t-gate هم رايت كردم. شما فكر كنم جاي اشتباه اومدي. هيچ كس اينجا نه بچه هس نه ديوونه كه با اين قيمت از شما بخره! عجب دنياييه!!!
عزیزم دنیای عجیبی که هست اما راه رو اشتباه نرفتم
1-اگه جایی رو توی شیراز میشناسید که بازی های Burner Max رو داره (رایت 100 درصد) من 3000 تومن خریدارم اصلا شما 2000 بخر به من 3000 بفروش 1000 تومنم سود کن.
2- هر کس اختیار کالای خودش رو داره و در مکانهایی چون اینجا میشه کالات رو به هر قیمت که دوست داشته باشی بذاری برای فروش یا فروخته میشه یا نه اینجا که مغازه نیست که نرخ کالا طبق تعرفه اداره تعزیرات باشه!
3- قیمتی که من گفتم 1000 تومن بیشتر از قیمتی است که شما ادعا میکنید(!) هست نه 10000000000 تومن و فکر کنم با توجه به قیمت گوشت و پروتئین شما حداقل 1500 تومن کالری سوزوندی و این مطلب رو نوشتی
4- روز اولی که جریان Burner max اومد خود C4 گفت فقط روی DVD ورباتیم میشه رایت کرد و بعدا دوستان با سعی و خطا تونستن روی DVD های دیگه هم اینو رایت کنند(سعی و خطا یعنی اینکه از هر 10 تا 4-5 تاش میسوخت...)
5- dvd من از نوع مرغوب بود چاخان که نداره
6- پای خودم 3500 افتاده و قیمت رایت burnermax جاهایی که هست و دارن برای فروش زیر 5500 نیست مثلا اینجا رو ببینید. شما یا تو باغ نیستید یا کلا تریپتون تریپ اعتراض هست.
7- دیگه بازی برای فروش ندارم و تمام شد.
8- موفق باشی.

آخرین ویرایش:

mojtaba 360

کاربر سایت
Jun 12, 2011
46
نام
Poseidon
عزیزم دنیای عجیبی که هست اما راه رو اشتباه نرفتم 1-اگه جایی رو توی شیراز میشناسید که بازی های Burner Max رو داره (رایت 100 درصد) من 3000 تومن خریدارم اصلا شما 2000 بخر به من 3000 بفروش 1000 تومنم سود کن. 2- هر کس اختیار کالای خودش رو داره و در مکانهایی چون اینجا میشه کالات رو به هر قیمت که دوست داشته باشی بذاری برای فروش یا فروخته میشه یا نه اینجا که مغازه نیست که نرخ کالا طبق تعرفه اداره تعزیرات باشه! 3- قیمتی که من گفتم 1000 تومن بیشتر از قیمتی است که شما ادعا میکنید(!) هست نه 10000000000 تومن و فکر کنم با توجه به قیمت گوشت و پروتئین شما حداقل 1500 تومن کالری سوزوندی و این مطلب رو نوشتی 4- روز اولی که جریان Burner max اومد خود C4 گفت فقط روی DVD ورباتیم میشه رایت کرد و بعدا دوستان با سعی و خطا تونستن روی DVD های دیگه هم اینو رایت کنند(سعی و خطا یعنی اینکه از هر 10 تا 4-5 تاش میسوخت...) 5- dvd من از نوع مرغوب بود چاخان که نداره 6- پای خودم 3500 افتاده و قیمت رایت burnermax جاهایی که هست و دارن برای فروش زیر 5500 نیست مثلا اینجا رو ببینید. شما یا تو باغ نیستید یا کلا تریپتون تریپ اعتراض هست. 7- دیگه بازی برای فروش ندارم و تمام شد. 8- موفق باشی.
خب اگه بازي هارو فروختي كه خدا رو شكر. ما كه بخيل نيستيم! در ضمن اين لينك هم خرابه و باز نميشه. بعدشم. اگه تو شيراز هيچ جا burner max رايت نميكنن شما iso بازي رو از كجا آوردين؟ اگه يه ديسك خريدين و بعد از ايميج گرفتن رايت كرديد اين burner max نميشه چون ديسك اوليه 100% نبوده. اگر هم كه دانلود كرديد و بعد رايت كردين ديگه 3500 نميشه. اگه هم از همون 5500 تومني ها خريدين و رايت كردين خيلي بيشتر از 3500 ميشه. گذشته از اين شما كه ديسكتون مرغوبه بگين چه ديسكي و چه برندي هس تا ما هم بدونيم. چون الان ديسك خام دو لايه مرغوب 750 تومنه. ديگه بسه كالري زياد سوزوندم. موفق باشي و پولدار. يا علي

arash_a59

کاربر سایت
Feb 10, 2011
188
خب اگه بازي هارو فروختي كه خدا رو شكر. ما كه بخيل نيستيم! در ضمن اين لينك هم خرابه و باز نميشه. بعدشم. اگه تو شيراز هيچ جا burner max رايت نميكنن شما iso بازي رو از كجا آوردين؟ اگه يه ديسك خريدين و بعد از ايميج گرفتن رايت كرديد اين burner max نميشه چون ديسك اوليه 100% نبوده. اگر هم كه دانلود كرديد و بعد رايت كردين ديگه 3500 نميشه. اگه هم از همون 5500 تومني ها خريدين و رايت كردين خيلي بيشتر از 3500 ميشه. گذشته از اين شما كه ديسكتون مرغوبه بگين چه ديسكي و چه برندي هس تا ما هم بدونيم. چون الان ديسك خام دو لايه مرغوب 750 تومنه. ديگه بسه كالري زياد سوزوندم. موفق باشي و پولدار. يا علي
دوست خوبم شما یکبار دیگه پست ابتدایی من رو بخونید نوشتم که برام پست شده(این بازی ها رو سفارش دادم و برام رایت کردن از شهرستان و فرستادن و بابت هر کدوم 3500 تومن پول دادم)
شما وارد این سایت بشید و یه سر به قسمت Burner Max بزنید و لیست قیمتش رو ببینید.

mojtaba 360

کاربر سایت
Jun 12, 2011
46
نام
Poseidon
دوست خوبم شما یکبار دیگه پست ابتدایی من رو بخونید نوشتم که برام پست شده(این بازی ها رو سفارش دادم و برام رایت کردن از شهرستان و فرستادن و بابت هر کدوم 3500 تومن پول دادم) شما وارد این سایت بشید و یه سر به قسمت Burner Max بزنید و لیست قیمتش رو ببینید.
فكر كنم بهتره اين بحثو تمومش كنيم چون هيچ فايده اي جز بالا اومدن تاپيك نداره! موفق باشي . باي

آخرین ویرایش:

bigsmoke

کاربر سایت
Jun 19, 2011
165
نام
مصطفی
سلام.میخوام یه دسته بدون سیم واسه xbox بگیرم ولی نمی دونم از کجا.از رسول یزدانی یه بار دسته سفید رنگ خریدم پلاستیکش مثل پلاستیک دمپایی که سر دزک میفروشن بود.کسی از دوستان میدونه از کجا میتونم بخرم که یه خورده(سر سوزن)با انصاف تر باشه و دسته خراب بهم نندازه؟

msaazy2k

کاربر سایت
Dec 30, 2008
34
سلام به همه دوستان
من بتازگی یک کلوپ XBOX 360 با 7 دستگاه و کینکت و LCD 32 اینچ راه اندازی کردم اگه سر بزنید باعث افتخار منه
خیابان زند - حدفاصل انوری و خیام - پاساژ فرجادیان طبقه دوم واحد 179 - گیم نت کاکتوس
تلفن : 2342403

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
سلام به همه دوستان
من بتازگی یک کلوپ XBOX 360 با 7 دستگاه و کینکت و LCD 32 اینچ راه اندازی کردم اگه سر بزنید باعث افتخار منه
خیابان زند - حدفاصل انوری و خیام - پاساژ فرجادیان طبقه دوم واحد 179 - گیم نت کاکتوس
تلفن : 2342403

به داداش مبارک...! چشم حتما من یه سر بهت میزنم...!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر