تاپیک Xbox 360 داران شیراز

evony

کاربر سایت
Jun 23, 2010
109
سلام به همه همشهری های گل

بچه ها می خواستم آدرس یه فروشگاه توپ که بازیهای قدیمی و جدید x360 با کیفیت عالی , رو بهم بدید

آخه همین 3 روز پیش x360 خریدم

یه لیست بلند بالا هم از بازیهای همین سایت نوشتم

هر جا میرم بیشتر بازیارو ندارن

جایی باشه کع این بازیا رو داشته باشه

1 army of two
army of two 40th days
forza 3
red dead
sniper ghost warior
alan wake
gear war 1 ,2 ,3
gt5

ممنون میشم راهنماییم کنین ... مرسی:x
خیابون داریوش از چهار راه مشیر .... پاساژ مهدی ... طبقه دوم - فروشگاه سیروس یه سری بزن.من چند روز پیش که اونجا بودم بازیهای جدید زیاد اورده بود.
کلا توی اون پاساژ رو یه سری بزن.ضرر نمیکنی.;)

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
سلام به همه همشهری های گل

بچه ها می خواستم آدرس یه فروشگاه توپ که بازیهای قدیمی و جدید x360 با کیفیت عالی , رو بهم بدید

آخه همین 3 روز پیش x360 خریدم

یه لیست بلند بالا هم از بازیهای همین سایت نوشتم

هر جا میرم بیشتر بازیارو ندارن

جایی باشه کع این بازیا رو داشته باشه

1 army of two
army of two 40th days
forza 3
red dead
sniper ghost warior
alan wake
gear war 1 ,2 ,3
gt5

ممنون میشم راهنماییم کنین ... مرسی:x
این بازی های شما Gears 3 که نیومده
GT5 برای Xbox نمیاد یه سری به شیراز پلازا توی ملاصدرا بزن اونجا آرشیو دارن آدرس خواستی بگو بهت پخ کنم

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
سلام دوستان
کسی میدونه اقا دانش فروشگاه اینترنتی داره یا نه ؟
اگه داره به هیچ عنوان تو تاپیک نزنین و پ.خ کنین برام

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
سلام آقا مجتبی که بازی میزد یک مدتی نیستش کسی خبری ازش نداره زنگ هم میزنیم جواب نمیده

در ضمن بازیهای عالی با قیمت خوب بودش

در ضمن الان کسی جای توی شیراز سراغ ندره که بازیها رو زود زود بیاره قیمتش هم خوب باشه 2 تا 3 نه بیشتر کیفیت بازیهاش هم خوب باشه یا بهتره بگم عالی;)

evony

کاربر سایت
Jun 23, 2010
109
سلام آقا مجتبی که بازی میزد یک مدتی نیستش کسی خبری ازش نداره زنگ هم میزنیم جواب نمیده

در ضمن الان کسی جای توی شیراز سراغ ندره که بازیها رو زود زود بیاره قیمتش هم خوب باشه 2 تا 3 نه بیشتر کیفیت بازیهاش هم خوب باشه یا بهتره بگم عالی;)
من که میگم برو سیروس.تازه فروشگاه اینترنتی هم زده:www.sirousshop.ir

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
کوفت بره سیروس مسخره کردی بیخود ادرس میدی 2 تومن دادم دیروز مافیا گرفتم ازش کار نمیکنه اقا با سرعت 64 برداشته رایت کرده روی 4 تا ایکس باکس امتحان کردم درصد 10 گیر میده واقعا که حرومش باشه

peyman18

کاربر سایت
Mar 5, 2007
215
نام
پیمان
خوب دوست عزیز به جای کندن موهای خودت بیا دیسکت رو تعویض کن، تمامی دیسک ها هم با سرعت 1x رایت می شود ، و این که توی هارد نصب نمی شود گاهی در رایت سی دی پیش می آید ، 2000 تومان برای یک بازی دادی حلال حرومش هم میکنی؟ حیف که کنسول ایکس باکس هم خز شد... این نیز بگذرد...

evony

کاربر سایت
Jun 23, 2010
109
کوفت بره سیروس مسخره کردی بیخود ادرس میدی 2 تومن دادم دیروز مافیا گرفتم ازش کار نمیکنه اقا با سرعت 64 برداشته رایت کرده روی 4 تا ایکس باکس امتحان کردم درصد 10 گیر میده واقعا که حرومش باشه
lمن خودم تمام کنسول ها و هرچی بازی دارم رو از سیروس خریدم.
چند روز پیش هم اونجا بودم اتفاقا داشتم گیر میدادم به اقا پیمان و اعصابشو به هم ریخته بودم.
نه کیفیت بازی های سیروس عالیه من و خیلی های دیگه هم راضی هستم.:d

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
خوب دوست عزیز به جای کندن موهای خودت بیا دیسکت رو تعویض کن، تمامی دیسک ها هم با سرعت 1x رایت می شود ، و این که توی هارد نصب نمی شود گاهی در رایت سی دی پیش می آید ، 2000 تومان برای یک بازی دادی حلال حرومش هم میکنی؟ حیف که کنسول ایکس باکس هم خز شد... این نیز بگذرد...

ما چاکر دوست عزیز هم هستیم میری اونجا 1 ساعت وای میسه منت سر ادم میزاره!

اون نقل قول تاریخیت رو هم بزار در کوزه یخ کنه واسه افطار بخورش داداش کوچولو!!

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی

اقا مجتبي تا اونجا كه من ميدونم گفت كه ديگه بازي جديد نمياره و يه جورائي ديگه از كار فروش گيم بيرون اومده به خاطر مشغله و ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر