تاپیک Xbox 360 داران شیراز

• Thread starter Thread starter ajay17
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام خدمت آقا دانش و دیگر اساتید
اگه ممکنه راجع به آپدیت جدید و امکان استفاده از فلش مموری را توضیح دهید و این آپدیت چگونه نصب می شود آیا روی فلش مموری هم نصب میشه یا نه ؟

سلام خدمت آقا دانش و دیگر اساتید
اگه ممکنه راجع به آپدیت جدید و امکان استفاده از فلش مموری را توضیح دهید و این آپدیت چگونه نصب می شود آیا روی فلش مموری هم نصب میشه یا نه ؟
تشریف بیاورید مغازه تا هم به صورت مجانی برایتون آپدیت را نصب بکنم و هم توضیحاتش را بدهم
و کسانی که دستگاه فول هک را از من خریداری کردند به هیچ عنوان خودشون آپدیت نکنند

سلام بر همه
یه سوال داشتم
از کجا بفهمم مادربورد 360 ای که میخوام بخرم جسپر هست یا مدل دیگه ای ؟
سلام ميتوني از روي پاور و سريال بفهمي.يك سرچ توي همين سايت بدي مقالات زيادي در همين مورد گيرت مياد ;)

سلام!
دوستان جایی هست که گیتار بازی Guitar Hero را داشته باشه و قیمتش هم منصفانه باشه؟! من خودم یه جا دیدم که گیتار را داشت ولی همراه با بازی اورجینال میفروخت ولی من فقط گیتار بی سیم (Les Paul) میخواستم. ممنون

سلام!
دوستان جایی هست که گیتار بازی Guitar Hero را داشته باشه و قیمتش هم منصفانه باشه؟! من خودم یه جا دیدم که گیتار را داشت ولی همراه با بازی اورجینال میفروخت ولی من فقط گیتار بی سیم (Les Paul) میخواستم. ممنون
ما داریم ولی guitar hero world tour هست توی پکشم Guitar-druam-microphone-بازی اورجینال هست

سلام!
فروشگاه جواد يه سر بزن 2.3 روز پيش كه اونجا بودم يكي داشت;)
آدرس : چهار راه مشير پاساژ مهدي

سلام بچه ها می شه چندتا بازی جدید و قشنگ برام بزارید که بشه split screen بازیشون کرد؟ مرسی
اینجا جاش نیست ولی چون بچه ی شیرازی: فعلا اسپلینتر سل بگیر بازی کن با اسپلیت-سکند جدیداش اینا هست اگرم قدیمی جذاب میخوای ارتش 2 نفره هست گرزاف وار 1&2 هست بوردرلند هست خیلی خوبه به درد اسپلیت کردن میخوره همین:biggrin1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or