تاپیک Xbox 360 داران شیراز

• Thread starter Thread starter ajay17
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
احتمالا شما پیمان شاگرد سیروس هستی که خودتم دستگاه ها رو آپدیت میکنی. آقا پیمان احتمالا کارخونه تولید کننده درایور پیچ اضافی گذاشته بوده رو دستگاه که شما چنتا پیچ اضافه رو نبستی چنتا پیچم زیر خود کنسول بود که اونا رو هم برداشته بودی! یه یه تماس به مایکروسافت بگیر بگو این پیچا اضافیه !!!
در مورد مطرح کردن تو یه جای عمومی:
تو یه جای عمومی مطرح میکنم تا تجربه شه برا بقیه.

اگر کسی کلکی تو کارش نیست چرا جلو خود مشتری دستگاه رو باز نمیکنه.
----
دوستان به نظر من خودتون دستگاتونو آپدیت کنید . یا اگه نمیتونید فقط درایور دستگاه رو بدید به کسی که آپدیت میکنه نه خود دستگاه رو.سریال روی درایور رو هم یاداشت کنید.

اینم راهنمای تصویری برای باز کردن xbox360 .در این فیلم 5 دقیقه ای شما به سادگی یاد میگیرید که چطور xbox360 رو باز کنید و درایورش رو در بیارید:
http://www.5min.com/Video/How-to-Open-Up-Your-Xbox-360-6557

حرف های شما کاملا بی هوده هست در ضمن بنده نگفتم که پیچ ها اضافی هست... فروشگاه سیروس با حرف های بی اساس چند شناسه که همگی مطعلق به یک نفر هست خراب نمی شود... شما هم اگه شکایت و شک دارید باید به خوده فروشگاه مراجعه کنید حرف های شما کاملا بی خود و خنده دار و ابتدایی هست;)

دانش جان الان فقط BATMAN.ARKHAM.ASYLUM آمادست;)
حرف های شما کاملا بی هوده هست در ضمن بنده نگفتم که پیچ ها اضافی هست... فروشگاه سیروس با حرف های بی اساس چند شناسه که همگی مطعلق به یک نفر هست خراب نمی شود... شما هم اگه شکایت و شک دارید باید به خوده فروشگاه مراجعه کنید حرف های شما کاملا بی خود و خنده دار و ابتدایی هست;)
آقا پیمان شما که عزیز 2 3 صفحه پیش خودت منو محاکمه کرده بودی.;)
دوستان اینجا آزادن تا نظرشونو بگن زیاد به دل نگیر:love:
در ضمن پیمان جان جسارت نمیکنم فقط واسه اطلاعت میگم:
متعلق نه مطعلق

دوستان بهترین جا برای خرید بازی کجاست؟ که قیمتش مناسب باشه رو دیسک الکی هم نباشه ؟
راستی بازی کامل بتمن اومده؟
بهترین جا که جدیدترین ها رو میاره و رو بهترین دیسک یعنی ورباتیم هست سیروس تو پاساژ مهدی هست.
اره چند وقتی هست که کاملش اومده.

سیروس خیلی کم ورباتیم میاره
بعدشم دیسک هاش برچسب داره به اسم ورباتیم میندازه
در ضمن من سیروس رو اصلا جزو ادمها حساب نمیکنم
یه ادم دغل بیشتر نیست

به به چه جای قشنگی!!
برا اطلاع باید بگم که توی پاساژ صدف هم میفروشن (محدود!!)ولی خب اگه از مهدی بخرین بهتر هست!!!
در ضمن چرا تو شیراز انقدر بازی دیر می آد!!؟؟من یکی دیگه دارم شاکی میشم به زور Street Fighter iv رو گیر آوردم!!
و البته باید بگم تا اونجایی که می دونم تو شیراز هنوز قیمت Xbox 360 تغییری نکرده!!!

بازی Colin McRae Dirt 2 از امروز در شیراز;)
w3aw03b86r5zd1fqda5d.png

سلام به همه ی دوستان
منم از 1 ماه پیش به جمع دوستان ایکس باکس داران شیراز پیوستم و این مایه ی افتخاره منه
اسمم هست عرفان(که از نام کاربریم معلومه)16 سالمه
نسبت به آقا مشتبی هم عرادت خاصی دارم چون با هم قبلا معامله داشتیم البته نه بیشتر از بقیه ی دوستان
در همین اول می خواستم یه سوال بپرسم
شما دوستان بازیه Midnight club رو چطوری دیدید؟

باعث افتخارمه که با شما دوستان عزیز بیشتر آشناشم آی دی من هست
erfan.nazarian@yahoo.com

قربون همتون عرفان

از امروز به بعد در شیراز بازی های 360 با قیمت 2500 تومان با همان کیفیت قبلی در فروشگاه جواد و فروشگاه من
و به زودی باقیمت 1700 تومان

من اقا مجتبی رو خیلی قبول دارم چون کیفیت کاراش و قیمتش خیلی خوبه حتی از تهران بازی گرفتم اولین بار بازم راضی نبودم.اگه با این قیمت میدین باید کیفیت کاراتون برابر با کیفیت کارای مجتبی باشه اگر نه برای 500 تومن کسی راضی نیست کار بی کیفیت بگیره(حداقل من که اینطوریم)اینو هم به چشم راهنمایی نگاه کن نه به چشم جانب داری

دقیقا درست میگویید ولی خود آقا مجتبی برای جواد رایت میکنند و کسی هم که برای من رایت میکند از همان dvd استفاده میکند ولی بهتر است اول کیفیت کار را ببینید

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or