تاپیک Xbox 360 داران زنجان

mehrdad082000

کاربر سایت
Sep 26, 2007
5
سلام،
چیز زیادی نیست، فقط بهش بگو Ixtreme جدید رو واست روش بزنه(که البته خودش نمیتونه، میفرسته تهران) تا بتونی army of two یا mass effect2 رو بازی کنی و حال کنی:)
داداش ممنون
يه الايت واسه پسر داييم گريفتيم
mas2هم اورد

rezadariush

کاربر سایت
Oct 14, 2009
35
من تا حالا دستگاهمو 4و 5 بار بیشتر به اینترنت وصل نکردم و فقط 2 سری دانلود کردم یکی برای داشبورد ویکی برای بازی هواپیما و تا حالا هم از طریق اینترنت بازی نکردم احتمال این وجود داره که اگه دوباره وصل شد به اینترنت بن بشه؟

elyas_dante

کاربر سایت
Jun 18, 2009
13
سلام، نه فکر نکنم، وقتی بن میشی که آنلاین بازی کنی، تازه وقتی که دیسک بازیت Stealth Patch کامل نداشته باشه، اگه دیسکت مطمئن باشه نمیفهمن، ولی من تقریبا مطمئنم که اگه این سری موج بن بیاد بن میشم، هیچ کدوم از بازیایی که آنلاین بازی میکنم Stealth Patch ندارن:(

rezadariush

کاربر سایت
Oct 14, 2009
35
سلام، نه فکر نکنم، وقتی بن میشی که آنلاین بازی کنی، تازه وقتی که دیسک بازیت Stealth Patch کامل نداشته باشه، اگه دیسکت مطمئن باشه نمیفهمن، ولی من تقریبا مطمئنم که اگه این سری موج بن بیاد بن میشم، هیچ کدوم از بازیایی که آنلاین بازی میکنم Stealth Patch ندارن:(

خیلی ممنون از شما
;)

adventure

کاربر سایت
Jan 22, 2009
46
سلام

سلام
من تازه دیدم که زنجانیام واسه خدشون تاپیک زدن.
منم در خدمتتون هستم.هر بحثی یا همکاری که از دستم بربیاد واسه پویایی این تاپیک انجام میدم. یه گله ام دارم از آقای morpheus که ما باهم چت هم کردیم به کرات اما چرا بهم نگفتن که تاپیک زدن واسه زنجان.لااقل میتونستن پی ام بدن.

به هرحال من هر روز به این تاپیک سر میزنم.

adventure

کاربر سایت
Jan 22, 2009
46
چند بازی uc

من قبلا ایکس باکسم uc بود سه چراغه شد و عمرشو داد به شما
الانم چندتا بازی uc مونده رو دستم
اگه از دوستان کسی ایکس باکسش ucیه میتونم این بازیارو بهش بدم، چون تو دست من بی مصرف موندن.خوشحال میشم بدم کس دیگه ای استفاده کنه.
حالا اگه کسی uc داره خوشحال میشم این بازیارو بهش هدیه بدم.

آخرین ویرایش:

mamadnexbox

کاربر سایت
Mar 5, 2010
94
سلام به بروبچه همشهری زنجانی منم گیمر نیمه حرفه ای هستم اگه سوالی داشتین در خدمتم درود بر xbox360 بازهای زنجان چه offline چه online ;)

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
سلام علیک

سلام آقالار!
نه خبر ؟؟ یاخچییز دا !؟ اللها شکر!
اینم یه سلام علیک زنجانی به دوستای ایکس باکسی همشهریمون!
خیلی خوشحال شدم که این تاپیکو دیدم والا من یکی از اعضای قدیمی بازی سنترم ولی 2 - 3 دفعه رمز و یوزر نیم و اینا رو گم کردم و دیگه دنبالشونو نگرفتم ، مهم اینه که الان اینجاییم.
من هم به نوبه ی خودم واسه سوالای هر زنجانی و غیر زنجانی و لایو و آفلاین و ایکس باکس دار و ندار اعلام امادگی میکنم!
گاهی اوقات من لایو میشم. گیمر تگ من : Hossein Jafari
در ضمن XBox من ایلیته.
باتشکر.

elyas_dante

کاربر سایت
Jun 18, 2009
13
سلام، بابا چرا اینجا همه واسه جواب دادن اعلام آمادگی میکنن؟ یه بارم واسه بازی آنلاینی، چیزی اعلام آمادگی کنین!
خودم فعلا با یه پروفایل دیگه لایو بازی میکنم (تا وقتی لایو بگیرم، آخه هر پروفایل یه ماه مجانی لایو داره;-))، اینم گیمرتگ دوم:elyas2
هرکس پایست امروز ساعت 8 آن شه بازی کنیم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر