تاپیک Xbox 360 داران بوشهر

سلام به همه دوستام من بوشهریم یه ایکس باکی 360 اسلیم 250 کرک شده دارم بعدش هم یه سوال دارم من ایکس باکسمو به داشبورد جدید آپدیت کردم و بازی اسسین کرید برادری رو روش گذاشتم ولی بالا نیومد پسر عمم میگه که من فلگ شدم و اگه به لایو وصل بشم بن میشم ؟؟و یه سوال دیگه می خواستم بدونم آیا آپدیت جدیدی هم برای درایو اومده که من آپدیت کنم که بازی های جدید بالا بیاد ؟؟؟
اگه من فلگ باشم هیچ راهی برای لایو رفتن ندارم ؟؟؟؟

سلام به همه دوستام من بوشهریم یه ایکس باکی 360 اسلیم 250 کرک شده دارم بعدش هم یه سوال دارم من ایکس باکسمو به داشبورد جدید آپدیت کردم و بازی اسسین کرید برادری رو روش گذاشتم ولی بالا نیومد پسر عمم میگه که من فلگ شدم و اگه به لایو وصل بشم بن میشم ؟؟و یه سوال دیگه می خواستم بدونم آیا آپدیت جدیدی هم برای درایو اومده که من آپدیت کنم که بازی های جدید بالا بیاد ؟؟؟
اگه من فلگ باشم هیچ راهی برای لایو رفتن ندارم ؟؟؟؟
درست گفته شما flgشدی
ولی برای اجرای بازی های جدید باید درایو به Lt+plusاپدیت بشه تا تمام بازی ها اجرا بشه
اینجا رو بخون توضیح کامل داده
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=22441

سلام بچه های خومو.
کسانی که علاقه به این قاب دارن که براشون درست کنم و با رنگهای متنوع که خودشون بخان پیام خصوصی بدن در خدمتیم.خودتون قاب رو ارسال میکنین من انجامش میدم میفرستم.تو بوشهر اشنا هم دارم که بهم اعتماد کنین به کارم.
اینم عکس:
ur842uxtq8tqmna15g4f.jpg
rbdpytnmbmrjkki6zepy.jpg
24uap1xelkdmp9zg1byi.jpg
هر رنگی بخاین

سلام خدمت تمام دوستان گلم در بوشهر . من میلاد هستم 21 سالمه از خود بوشهر . دستگاه من ایکس باکس 360 اسلیم با کینکت و 173 بازی

---------- نوشته در 11:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:37 PM ارسال شده بود ----------

دوستان گلم اگر کسی بازی خواست من بهش 1300 میدم

توی این شهر ... یه اپدیت lt+ 1.9 پیدا نمیشه ما بریم اپدیت کنیم ؟
سلام.داداش برو پیش استاد کریم.کارش حرف نداره.واست 3سوت راه میندازه.مغازش تویه پاساژه ملت اسمه مغازش هم اگر اشتباه نکنم دنیای بازی هست.در ورودی پاساژ که وارد میشی دست چپ.روبروی یه کفش فروشی بزرگ هست.من امروز بردم پیشش کارش خدایی تو بوشهر تکه.حتی بازی با پچ 1.91 هم داره واسه لایو.حتی اسلیم هم کپی خور میکنه.خیلی از کپی خور کننده ها وقتی گیر میکنن میان پیش استاد کریم..هم تعمیراتییه هم فروششششششششششش.

آخرین ویرایش:
سلام. محمد هستم. XBOB Arcade دارم. نمی دونم چه رجیونی است. نمی دانم چه مادر بوردی دارد. درایورش هم به lite-on میخوره و هم به BanQ فرقشون رو نمی دونم. از صالح بابا خریدم. آدرس پیام و پدرام نمی دونم. امامزاده هستیم. حدود 7 بازی دارم که بیشترش واسه خودم نخریدم.
PES 2010
NFS MW
NFS HP
Naruto storm
megamind
ice age 3
tekken 6
transformers (فروختم)
فقط یه NFS MW واسه خودم خریدم که خراب شد، بعد رفتم یه NFS Hot Pursuit گرفتم. کامپیوترم خرابه (ویندوزش مشکل داره). با لپتاپم کار می کنم. بازی NFS HP و xbox هر دو جلومه، از غصه دارم دق می کنم. عشق سرعتم. به عقیده خودم کسی تو NFS شکستم نمی ده.
این منم. RaceMaii b-)

تا حالا live نرفتم، نمی دونم، میترسم تا رفتم بن بشم، کپی خور هم هست. لطفا یکی بگه چیکار کنم احتمال بن شدنم به صفر نزدیک بشه؟ یه چیزایی درباره پچ بازی و ixterme و SSV2 و بقیه شنیدم ولی معنی هیچ :-s کدومشون رو نفهمیدم. اگه یکی کمکم کنه خیلی ممنونش میشم. در ضمن خودم می خوام انجام بدم. پول ندارم بدم واسم آپدیت کنن. پول هم ندارم جایزه بدم واسه هرکی جواب بده. امید وارم یکی یه کمکی بکنه یا آدرس چند تا پست مفید رو بده. فقط همین جا رو بلد بودم. :(

یه سوال دیگه :">
میگم من که بازی هامو میخرم 2000 تومن، شما گفتید 12000 تومن!!! :-o
جریان چیه؟ چه فرقی می کنه. نکنه اگه با 2000 تومنی برم لایو حتما بن می شم ولی با 12000 تومنی بن نمی شم؟؟؟ :-/
آدرس مغازه پیام و پدرام رو هم (به علاوه ی مشکل قیمت بازی ها) اگه بگین خیلی خیلی ممنون میشم.

سلام. محمد هستم. XBOB Arcade دارم. نمی دونم چه رجیونی است. نمی دانم چه مادر بوردی دارد. درایورش هم به lite-on میخوره و هم به BanQ فرقشون رو نمی دونم. از صالح بابا خریدم. آدرس پیام و پدرام نمی دونم. امامزاده هستیم. حدود 7 بازی دارم که بیشترش واسه خودم نخریدم.
PES 2010
NFS MW
NFS HP
Naruto storm
megamind
ice age 3
tekken 6
transformers (فروختم)
فقط یه NFS MW واسه خودم خریدم که خراب شد، بعد رفتم یه NFS Hot Pursuit گرفتم. کامپیوترم خرابه (ویندوزش مشکل داره). با لپتاپم کار می کنم. بازی NFS HP و xbox هر دو جلومه، از غصه دارم دق می کنم. عشق سرعتم. به عقیده خودم کسی تو NFS شکستم نمی ده.
این منم. RaceMaii b-)

تا حالا live نرفتم، نمی دونم، میترسم تا رفتم بن بشم، کپی خور هم هست. لطفا یکی بگه چیکار کنم احتمال بن شدنم به صفر نزدیک بشه؟ یه چیزایی درباره پچ بازی و ixterme و SSV2 و بقیه شنیدم ولی معنی هیچ :-s کدومشون رو نفهمیدم. اگه یکی کمکم کنه خیلی ممنونش میشم. در ضمن خودم می خوام انجام بدم. پول ندارم بدم واسم آپدیت کنن. پول هم ندارم جایزه بدم واسه هرکی جواب بده. امید وارم یکی یه کمکی بکنه یا آدرس چند تا پست مفید رو بده. فقط همین جا رو بلد بودم. :(
درود.داداش مگه چقدر میخوای بدی برات آپ کنن!!!بهتر از اینه که دستگاهت رو بترکونی.7 تومن نهایتا 10 تومن برات ال تی میریزن.داداش شما که نمیخوای خرج کنی چجوری میخوای بری لایو.اخه لایو رفتن اکانت گلد میخواد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or