تاپیک Xbox 360 داران اهواز

SIR SINA

کاربر سایت
Sep 2, 2011
149
نام
سینا
salam bar barobach ahvaz
bache ha man mikham konsul begiram amma beyn xbox va ps3 mundam lotfan betore mofasal rahnamaiim konid
در ضمن بازی هاش هم از بقیه ی کنسول ها زود تر میان!

---------- نوشته در 04:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:48 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها به نظرتون بهترین بازی ها واسه لایو چه بازی هایی هستن؟
هرکی 4-5 تا بگه
(اگر هم خواستید میتونید کم تر هم بگید من واسه بقیه میگم)

raidan

کاربر سایت
Feb 6, 2008
69
نام
میلاد
در ضمن بازی هاش هم از بقیه ی کنسول ها زود تر میان!

---------- نوشته در 04:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:48 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها به نظرتون بهترین بازی ها واسه لایو چه بازی هایی هستن؟
هرکی 4-5 تا بگه
(اگر هم خواستید میتونید کم تر هم بگید من واسه بقیه میگم)

بهترين بازي واسه لايو COD:MW2 هست . حرف نداره .
البته اگر گيتار داشته باشي هيچي به پاي co op گيتار هيرو نمي رسه . خيلي خيلي خيلي فاز ميده . الكي بهش نمي گن بازي ((Party Game)) .
گيرز 1 و 2 هم خوبن .
فوتبال هم PES 2011 . البته هنوز 2012 رو بازي نكردم و نمي تونم نظر بدم .

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
سلام
اولویت اول : بتلفیلد :بد کمپانی 2
2:بتلفیلد 3
3:homefront
4:cod:bo
5: بتلفیلد 1943
6: گیرز 1.2.3
7:فیفا
ببخشید زیاد شد

raidan

کاربر سایت
Feb 6, 2008
69
نام
میلاد
اخر کسی بتل 3 رو از ماهشهر گرفت کجا بگیریم

داش من كه گفتم گرفتم و تموم هم كردم . همه هم دارن . شما باس آشنا داشته باشي مگر نه بهت نمي فروشن .

منم از اينجا گرفتم :

توي پاساژ نفت - اون مغازه كامپيوتري كه روبروي دوچرخه فروشي هست

دارم بازم مي گم . آشنا نداري الكي نرو اونجا . طرف اصلا انكار ميكنه كه بازي رو داره .

erfan.dlp30

کاربر سایت
Aug 27, 2010
174
نام
عرفان
سلام دوستان لطفا یه مرکز تخصصی تعمیرات XBOX تو اهواز که کار درست باشه معرفی کنید، متشکرم.

سلام همشهری :) دوست عزیز من جایی مطمئن تر و بهنر از iccenter ندیدم ! شما میتونی دستگاهتو ببری اونجا خودت متوجه حرف من میشی . کاملا حرفه ای و کار بلد . از بچه های دیگه همین تاپیک هم میتونی سوال کنی . اونا هم رفتن iccenter و خیلی راضی بودن . اینم سایتشون . آدرس و تلفن هم داخل سایت هست . موفق باشید .

www.iccenter.ir

raidan

کاربر سایت
Feb 6, 2008
69
نام
میلاد
سلام دوستان لطفا یه مرکز تخصصی تعمیرات XBOX تو اهواز که کار درست باشه معرفی کنید، متشکرم.

منم با حرف دوستمون کاملا موافقم . خودم از ماهشهر دستگاه رو آوردم دادم دست بچس IC Center . کارشون واقعا عالیه . راهنماییت می کنن . خیلی هوا مشتری رو دارند . از همه مهمتر برخوردشون واقعا مودبانه است .
واسه آپدیت جایی غیر از IC Center هم بود (حتی ارزونتر) من باز هم میبردم پیش اونا چون اخلاق واقعا فاکتور مهمیه

سلام برو بچ ماهشهر میگم تو ماهشهر lt 2.0 رو چند تومن آپدیت میکنند واسه phat ؟
آدرس بدین لطفا دمتون گرم

سلام

شما می تونی ببری بدی به این طرف . خودش آپدیت نمی کنه میده به کسی اما کارش مطمئنه . توی ماهشهر اکثرا میدن دست این . کارش تمیزه . طرفا 15 تا 25 در میاد . بستگی به دستگاه داره .
آدرس :
بازار ناحیه صنعتی - بازار جنگ زده ها - بیست متر پائین تر از شیرینی فروشی کندو - روبروی آش آبادان - یه مغازه خیلی کوچیک هستش

monaldo200

کاربر سایت
Dec 16, 2010
17
میگم دیگه phate دستگاهم من ساکن امیدیه ام اینجا 30000 تومان میگیرن میخوام یه جا انجام بدم که حداکثر 10 تا 15 در بیاد واسم

---------- نوشته در 08:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:20 PM ارسال شده بود ----------

سلام اقا زیا میگم شما چند انجام میدین lt2.0 رو من ساکن امیدیه ام اینجا بدجوری تیغ میزنن مارو

SIR SINA

کاربر سایت
Sep 2, 2011
149
نام
سینا
دوستان راست میگن که B-f-3 نسخه ایکس باکسی که توی ایرانه نا کامل و توی اصلش باید ... رو بکشیم؟
... = رهبر کبیر انقلاب اسلامی

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
دوستان راست میگن که B-f-3 نسخه ایکس باکسی که توی ایرانه نا کامل و توی اصلش باید ... رو بکشیم؟
... = رهبر کبیر انقلاب اسلامی
بی خیال:-o
تو بازی فقط به یه گروه تروریستی ( plr) اشاره شده و به هیچ چیز دیگه ایران کاری نداره ورودشون به ایران هم برای مبارزه با این گروهه . هر کی گفته خالی بسته(این غربیها هیچ وقت تو بازیهاشون مستقیما به چیزی اشاره نکنن)
............................................ویرایش..............................:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر