تاپیک Xbox 360 داران اصفهان

amir hossein.360

کاربر سایت
Aug 5, 2008
27
نام
امیر حسین
اگه لطف کنید فروشگاهایی که در اصفهان xbox 360 میفروشند را بگید ممنون میشم
1. پاسکال :زیر زمین اول مجتمع پارک(گران فروش)
2.کارن:زیر زمین اول مجتمع پارک
3.سرزمین رایانه:توحید میانی
4.فروشگاه های مجازی مثل سایت ایستگاه
یک توصیه:سعی کن تو سایتایی که فروش مجازی دارن بخری و اگر تلوزیونی که کابل HDMI می خوره نداری بدون تردید premium گزینه بهتریست چون به دلیل سه تفاوت نه چندان مهم ,ELITE کلی گرون تره1-رنگ2-کابل HDMI و3-هارد120واما نکته آخر اینکه pal بخر چون دیگه گذشت اون زمون که j تو بورس بود.

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
دوستان یه مغازه توی زیر زمین پاساژ هزار جریب به نام پیام رایانه(دروازه شیراز چهارباغ بالا) بازی های ایکس باکس رو آورده و به قیمت خیلی مناسبی داره می فروشه. من که ازش gears2 گرفتم و خیلی راضی بودم.
چند میده؟;)

thiefnomad

کاربر سایت
Dec 15, 2007
12
نام
شهریار
دوستان یه مغازه توی زیر زمین پاساژ هزار جریب به نام پیام رایانه(دروازه شیراز چهارباغ بالا) بازی های ایکس باکس رو آورده و به قیمت خیلی مناسبی داره می فروشه. من که ازش gears2 گرفتم و خیلی راضی بودم.

سلام دوستان من یه 2 سالی هست xbox360 دارم و تمامه بازیهامو از سرزمین میگیرم
وقتی دیدم یه فروشگاه توی پاساژ هزار جریب رو بچه ها معرفی کردند _ گفتم برم ببینم چیه.

من همین امروز رفته بودم اونجا رو ببینم و تا رسیدم اونجا خنده ام گرفت , چرا؟
چون دیدم کلا روی هم 10 عنوان بازی هم بیشتر نداشت که البته لا به لای همون 10 تا بازی چند تا از بازیهای سرزمین رایانه روو دیدم تعجب کردم وقتی هم بازیها رو باز کردم دیدم از اون verbatim های معمولی بود بدون چاپ روی دیسک همونایی که سرزمین توی 3 یا چهار ماه گذشته داشت.

دروغ نگم از یه شرکته دیگه هم داشت البته فکر نکنم شرکت بود چون آرم روش به نامه ( سارا گیم ) بود و یه شماره ایرانسل هم روش بود.

و فکر میکنم فعلا بهتر از فروشگاه سرزمین برای خرید بازی xbox360 توی اصفهان نیست.

سرزمین رایانه

کاربر سایت
Jul 18, 2008
116
نام
هادی ابوعلی
به سلام برو بچ اصفهانی.ما هم یه تازه عضویم.
آقا هادی کجایی(مسوول سرزمین رایانه)؟

سلام آقا شما میتونید از طریق کلیک روی امضاء من وارد تاپیک ما بشید .

عضویتتون هم مبارک باشه , من و بچه های سرزمین رایانه در خدمتتون هستیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر