تاپیک Xbox 360 داران اصفهان

alireza_psp

کاربر سایت
Jul 11, 2008
85
نام
علیرضا
خوب امروز رفتم سراغ سرزمین همه بازی های جدید را اورده بود :) واقعا بهترین کیفیت را سرزمین داره
تو این چند بازی که از نارسیس !! گرفتم همشون کیفیت بدی داشتند و این بازی آخری هم که دیگه شاهکار بود بازی اجرا نمی شد.
مهم کیفیت هست نه یکسری کار های سوسولی مثل SMS دادن و ...
من هم دقیقا باهات موافقم مخصوصا اون جمله اخری را:d
تخصص ما نشانه برتری ما:))

آخرین ویرایش:

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
منم تونستم برم سر سرزمین.فقط یه نکته ای که وجود داشت این بود که بازیهاش شده بود 2500.البته به جاش خیلی میارزه و راحت تر آدم میره سرش

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
آزه مطمئنم.من lego star wars رو خریدم.بعد 2000 دادم بهش ولی گفت امسال کاور و جعبه رو گرون کردن برای همین شده 2500(البته خود هادی نبود).
اما به نظرم مهم نیست چون وقتی از سرزمین بازی میخریم و میایم بازی کنیم میدونیم بهترین کیفیت رو داره و خراب نیست.

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
چند روز پیش زنگ زدم اوورده بود ولی فکر کنم تموم کرده چون گفت تعداد کمی زدیم.گفت بازی ها رو دوباره از یکشنبه میاریم

.arash.

کاربر سایت
Nov 17, 2010
61
نام
arash
سلام
می خواستم بدونم این اپدیت جدیدی که تو بازی های جدید است در اجرای بازی های قبلی مشکل ایجاد میکنه ؟؟؟:-s
من امروز می خواستم بازی HALO REACH را بازی کنم که وقتی وارد بازی شد صفحه سیاه بود دگمه ی X را زدم که بیام در داشبورد که دستگاه فریز کرد؟؟؟
و دستگاه را خاموش کردم (با دگمه ای که روی خود دستگاه است .بار اول که زدم خاموش نشد ولی یک بار دیگه زدم که خاموش شد ))
کسی می دونه مشکل از چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:((:((:((:((

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
سلام
می خواستم بدونم این اپدیت جدیدی که تو بازی های جدید است در اجرای بازی های قبلی مشکل ایجاد میکنه ؟؟؟:-s
من امروز می خواستم بازی HALO REACH را بازی کنم که وقتی وارد بازی شد صفحه سیاه بود دگمه ی X را زدم که بیام در داشبورد که دستگاه فریز کرد؟؟؟
و دستگاه را خاموش کردم (با دگمه ای که روی خود دستگاه است .بار اول که زدم خاموش نشد ولی یک بار دیگه زدم که خاموش شد ))
کسی می دونه مشکل از چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:((:((:((:((
نگران نباش.آخرین آپدیت مایکروسافت باعث میشه که مد ap2.5 بازی های mw2 و black ops و halo:reach فعال بشه و اگه lt+ داری باید نسخه ی پچ شده ی بازی ها رو پیدا کنی که تاحالا من توی اصفهان پیدا نکرد.اگه پیدا کردی یا کسی دیگه ای هم میدونه لطفا بگه

.arash.

کاربر سایت
Nov 17, 2010
61
نام
arash
نگران نباش.آخرین آپدیت مایکروسافت باعث میشه که مد ap2.5 بازی های mw2 و black ops و halo:reach فعال بشه و اگه lt+ داری باید نسخه ی پچ شده ی بازی ها رو پیدا کنی که تاحالا من توی اصفهان پیدا نکرد.اگه پیدا کردی یا کسی دیگه ای هم میدونه لطفا بگه
دوست عزیز فقط همین سه تا بازیه که این مشکل را داره؟؟
پس مشکل از دستگاه نیست؟؟>:d<

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
دوست عزیز فقط همین سه تا بازیه که این مشکل را داره؟؟
پس مشکل از دستگاه نیست؟؟>:d<
مشکل از دستگاه نیست.اگه از روش سه تا آپدیت سی دی هم عمل کرده باشی باید اساسینز کرید:برادرهود و نیدفوراسپید:هات پورسوییت و فیل 3 رو باید نسخه پچ شده اش رو بخری و البته LT+ هم باید داشته باشی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر