تاپیک Xbox 360 داران اصفهان

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
کسی fable 3 پچ شده اش رو داره ازش می خرم؟؟؟؟ یا جایی رو می شناسه بفروشه؟
توجه: من خودم پچ نشدش رو دارم ولی رو ال تی 2 و اپدیت جدید اصلا جواب نمی ده پس نسخه پچ شده فقط منظورم هست که با ال تی 2 و اسلیم اپدیت جدید مشکلی نداشته باشه:-/

آخرین ویرایش:

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
یا دانلود کنید یا سفارش بدید از سایت ها ماشاالله این همه سایت خوب :d
این مغازه دارها هیچ کدوم نمیارن چون تو اصفهان 4 تا مغازه معروف هست مثل تهران نیست همه جا پیدا بشه

خب یکی از این سایتا رو معرفی کن!
پیغام شد

آخرین ویرایش:

Black_Hawk

کاربر سایت
Jun 17, 2011
111
نام
میلاد
یا دانلود کنید یا سفارش بدید از سایت ها ماشاالله این همه سایت خوب :d
این مغازه دارها هیچ کدوم نمیارن چون تو اصفهان 4 تا مغازه معروف هست مثل تهران نیست همه جا پیدا بشه
خب یکی از این سایتا رو معرفی کن!

ARMANSTNT

کاربر سایت
Mar 6, 2009
538
خواهشن در مورد Battlefield 3 بحث نکنید یکدفه یه احمقی پیدا میشه اسم یه مغازه رو میاره برای اون طرف بد میشه.
اخرای وقت کاری برید از هر جای که خرید میکنید اگه اشنا باشی خوب برات پیک میکنه اگه هم نباشی دیگه نمیدونم :d

4030

کاربر سایت
Feb 4, 2011
309
نام
Ehsan
سلام
دوستان کسی ادرس دقیق نداره واسه ال تی 2
میخوام کارش تمیز باشه ها
و حتی الامکان 2 ساعته تحویلم بده

آخرین ویرایش:

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
دوستان بی خودی سوال نپرسید کسی جرأت گفتن محل تهیه بازی را نداره، بهتره خودتون برید دنبالش یا یک چند ماهی صبر کنید که اوضاع آروم شه.

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام
خیلی اصفهان ... چی بگم بهتره نگم بابا مواد مخدر که نمیخاییم جا به جا کنیم چرا اینجوری شده واقعا برای هر کسی میگم میپکه از خنده یعنی مسخره تر از این هم توی این دنیای وجود داره؟ عزیزان یه آدرس همین و بس اونم خصوصی
ممنون

t-mac

کاربر سایت
Jan 29, 2010
159
نام
Majid
سلام
خیلی اصفهان ... چی بگم بهتره نگم بابا مواد مخدر که نمیخاییم جا به جا کنیم چرا اینجوری شده واقعا برای هر کسی میگم میپکه از خنده یعنی مسخره تر از این هم توی این دنیای وجود داره؟ عزیزان یه آدرس همین و بس اونم خصوصی
ممنون
قبول دارم حرفتو خیلی
افسوس داره

mehdiaaa5

کاربر سایت
Jul 20, 2008
37
سلام
ممنون
گیرش آوردم تو حد واندازه ای نبود که انتظار داشتم باید بره جلو cod6 بوق بزنه چه برسه به cod8
الکی این همه خودمون را اذیت کردیم

masoud13

کاربر سایت
Feb 22, 2011
93
کسی این بازیا داره یا میدونه کجا میفروشن ؟ اگه کسی میدونه کجا میفروشن پ خ بده اگه خودشم داره بگه یه رایتی بزنیم ...مممنون میشم

masoud13

کاربر سایت
Feb 22, 2011
93
مهم
من بازیا کاملشا رو سرور شخصیم دارم با لینک مستقیم ..کسی هست اینترنت نامحدود داشته باشه؟ یا هر کی میتونه تو دانلود چند پارتش کمک کنه تو پ خ بهم بگه لینک مستقیم بهش بدم تا بعد دانلود پارتا بهم بده و منم همشا با هم وصل کنم و ی نسخه رایتی بازیا بهش بدم ...هر کدومتون 1 پارتم تو شبانه دانلود کنید زود تموم میشه دانلودش ...هر کی پایس اعلام امادگی کنه:d

4030

کاربر سایت
Feb 4, 2011
309
نام
Ehsan
مهم
من بازیا کاملشا رو سرور شخصیم دارم با لینک مستقیم ..کسی هست اینترنت نامحدود داشته باشه؟ یا هر کی میتونه تو دانلود چند پارتش کمک کنه تو پ خ بهم بگه لینک مستقیم بهش بدم تا بعد دانلود پارتا بهم بده و منم همشا با هم وصل کنم و ی نسخه رایتی بازیا بهش بدم ...هر کدومتون 1 پارتم تو شبانه دانلود کنید زود تموم میشه دانلودش ...هر کی پایس اعلام امادگی کنه:d
من پایه هستم
;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر