تاپیک Xbox 360 داران اصفهان

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
ببین من یه جا خوندم که رزولوشن 1024 در 768 با این کابل ها صفحه رو به صورت 4:3 نشون میده ، پس باید فیت صفحه ی مانیتور باشه و مشکلی نباشه ، درسته ؟

ممکنه فیت فیت نباشه .
کلا مهم نیست . چون اگه فیت هم نباشه خودت به راحتی با کمی بالا پایین کردن و کشیدن صفحه میتونی فیتش کنی .

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
ممنونم عزیز .
آقا من حد اکثر تا پنج شنبه مزاحم میشه .
یدونه XBOX360 - Falcon MB - Premium with HDMI - BenQ Drive - NTSC-J Asia برای من کنار میزاری عزیز ؟

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
ممنون ، راستی آقا اون دوستت که گفتی بخش PSP دستشه ، گفت به نظر من PAL بگیر ، چرا اینو می گفت ؟
می گفت بازی های PAL 3 روز زود تر میان .
و اینکه NTSC/J دارین یا NTSC/J Asia ؟

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
ممنون ، راستی آقا اون دوستت که گفتی بخش PSP دستشه ، گفت به نظر من PAL بگیر ، چرا اینو می گفت ؟
می گفت بازی های PAL 3 روز زود تر میان .
و اینکه NTSC/J دارین یا NTSC/J Asia ؟

خواهش میکنم .
چون جدیدا لینک دانلود بازی ها ریجن پالش زودتر میاد و همچنین PAL ریجن خاور میانس .
البته زیاد هم فرقی نمیکنه . چون خیلی از بازیها Free هسن و بازیهایی که Free نیسن رو هم ما هر 3 ریجنش رو میاریم .

NTSC/J Asia
اما اگه صبر کنی اون هفته ریجن PAL هم میاریم .

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
نه عزیز من خودم NTSC-J/Asia میخوام .
البته میدونم خیلی هم مهم نیست .
شما که ماشاءالله همه چی دارید و کار ما رو راحت می کنید .
پس یه X360 با اون مشخصات میام میگیرم یا پس فردا یا 3 روز دیگه .

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
ممکنه فیت فیت نباشه .
کلا مهم نیست . چون اگه فیت هم نباشه خودت به راحتی با کمی بالا پایین کردن و کشیدن صفحه میتونی فیتش کنی .
صدا از کجا پخش می شه منظورم اینه که این فیشی که به مانیتور وصل می شه اون دو تا فیش هم داره که به اسپیکر کامپیوتر وصل کنیم؟؟؟
رو تی وی زیاد نوشته هاو تصویر detial و texture... واضح نیست رو مانیتور هم همین طوره؟؟؟

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
صدا از کجا پخش می شه منظورم اینه که این فیشی که به مانیتور وصل می شه اون دو تا فیش هم داره که به اسپیکر کامپیوتر وصل کنیم؟؟؟
رو تی وی زیاد نوشته هاو تصویر detial و texture... واضح نیست رو مانیتور هم همین طوره؟؟؟

بله باید به اسپیکر وصلش کنید .

نه رو مانیتور واضح و عالیه و اصلا اینجوری نیست .( مثل بازیهای PC )

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
آقا کابل رو ارزون بده از خودتون بگیرم کابل رو هم ، چون پاسکال میده 28 تومن شما میدی 40 تومن ، البته اون آقا گفت چون از قبل مونده گرون میدین .

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,725
نام
محمدرضا
مواظب چیزایی که از پاسکال میخرین باشین...کابل هم که می خواید بگیرین مارک dragon نگیرید.این پک هایی هم که مثل کابلهای اصلی مایکرو هستن کیفیتشون خیلی داغونه...یا اصل مایکرو بگیرین یا مارک real.

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,725
نام
محمدرضا
امن خودم 2سال پیش از پاسکال مارک real رو گرفتم.الان نمیدونم کجا دارن.اگر هم چیزی رو به عنوان کابل اصل خواستن بهتون بدن به رنگ کابل و فیشها دفت کنید(طبق لینک زیر):
لینک

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر