تاپیک Xbox 360 داران اصفهان

این تلفن نارسیس چنده؟

یه halo reach سالم تو این اصفهان پیدا نمیشه=))

3تا خریدم از 3 مغازه مختلف هر 3تاش بد ریپ بود:|

b-)

شماره تلفن این فروشگاه در بانک اطلاعات تلفن 118 اصفهان ثبت شده است.
با توجه به قوانین فروم این سایت , از اعلام شماره تلفن به صورت مستقیم معذور می باشیم . متشکرم .

آخرین ویرایش:
dvd هارو هم که میخوائیم پس بدیم میگن ما هیچ گونه مسئولیتی در مقابل لایو نداریم :))
احتمالا توهم بوده کسانی که می خواهند لایو بازی کنند قبل از خرید در باره امنیت لایو سوال نمایید یه سری از بازی ها ممکنه چند روز بعد فایل اصلاحیش برای لایو بیاد تقریبا تمام گیم ها امنیت لازم برای بازی کردن در لایو را دارا شده اند

.

ما دیروز 2تا گیم خریدیم از نارسیس هر 2تاش آنلاینش مشکل داشت:))

dead rising 2

و

f1

سر تا پا خراب بود/نهSSv2 بود نهVerified

هر جفتشم الان چند روزه که تو سایت Verified شدن/نگی یه سری از بازی ها ممکنه چند روز بعد فایل اصلاحیش برای لایو بیادb-)اینا چند روزه که آمده

2دقیقه وقت میزاشتی اینا را تصحیح میکردید/بعد ادعا سالم بودن آنلاین گیماتونا بکن/یا هم تصحیح نکن اما ادعا سالم بودنم نکن=))

احتمالا توهم بوده کسانی که می خواهند لایو بازی کنند قبل از خرید در باره امنیت لایو سوال نمایید یه سری از بازی ها ممکنه چند روز بعد فایل اصلاحیش برای لایو بیاد تقریبا تمام گیم ها امنیت لازم برای بازی کردن در لایو را دارا شده اند
بله حرف شما کاملا درسته :))
عزیز برادر من همینو به شما گفتم شما در جواب به من میگید وقت این کارا رو ندارم که فایل sos بازی رو درست کنم -
اینجا هم جای این جور بحث ها نیست این قضیه از نظر من تمومه ;)

دوستان اصفهانی
اگه اهل تبادل بازی هستین ما هستیم...
حدودا60-70تا بازی دارم خواستین بخرین نخواستین با یه بازی تبادل میکنم
لیست بزار دادا :d
قیمت بزار و با چه بازیهائی تعویض میکنی؟

اقايون كي ميدونه چجوري تلويزيون رو واسه پال 60 تنظيم كرد
همشهريا
اخرین سربرگ تنظیمات

با سلام
ازقبل خدمت مشتریان عزیز آگاهی لازم را در این رابطه داده بودیم که قبل از خرید بازی از ssv2 داربودن بازی سوال نمایید . آیا شما از ما سوال پرسیدید؟
دوستان عزیز انتظار نداشته باشند که بعد از عرضه عنوان بازی ، ssv2 آن را نیز به سرعت پیدا کنند .
مسائل خاص مربوط به بازار ، از جمله حجم درخواست عنوان عرضه شده در نحوه انتشار آن بسیار تاثیر گذارخواهد بود .
ممکن است ssv2 یک عنوان جدید دو روز بعد آماده شده و در فروشگاه عرضه شود ، مثل COD6 . یا ممکن است دو هفته بعد از انتشار عنوان عرضه شود .

در ضمن COD7 عرضه شد .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or