تاپیک Xbox 360 داران اصفهان

با سلام خدمت دوستان می دونم این جا جاش نیست ولی کمک می خوام تازه یه ایکس 360 گرفتم بازی مدرن وارف 2 را تمام کردم یه چند تا بازی تو سبک این بازی یا درکل یه چند تا بازی عالی بهم معرفی کنید ممنون

با سلام خدمت دوستان می دونم این جا جاش نیست ولی کمک می خوام تازه یه ایکس 360 گرفتم بازی مدرن وارف 2 را تمام کردم یه چند تا بازی تو سبک این بازی یا درکل یه چند تا بازی عالی بهم معرفی کنید ممنون
بازی Battlefield : Bad Company 2 تو سبک مدرن وارفار 2 هست. و قشنگ هم هست

بازی metro هم اکشن هست ولی یه خورده ترسناک هست.باید غول بکشی

اینها هم بازیهای خوبی هستند ولی هرکدوم ممکنه به سلیقه بعضی ها نخوره!:
mass effect2
darksiders
splinter cell
army of two 2
dante`s inferno

دوست عزیز مبارکت باشه به نظر من این بازیهایی که معرفی میکنم شاید بپسندی
bad company 2
army of two 1 & 2
gears of war 1 & 2
last planet
halo
assassin creed 1& 2
dark siders
mas effect 1 & 2

اگر اهل ماشین سورای هم هستی Forza Motorsport3 را از دست نده.

تا 10-15 روز دیگه هم که بازی بارانه....
Alan wake
Red dead redemption
Split/second
Blur
...........

آخرین ویرایش:
با عرض سلام:
من از همین جا از آقا هادی به خاطر زحماتی که تو زمینه ی گیم تو اصفهان کشیدند نهایت تشکرو دارم.آقا هادی کارت خیلی درسته ایشاا.... تو تابستون یدونه psp 3000 میام ازتون می خرم (با تخفیف):cheesygri
داشت یادم می رفت از افشین و امیر هم که نهایت همکاری و کمک رو با شما دارند تا سرزمین رایانه سرپا بمونه و پیشرفت کنه نهایت تشکر رو دارم.البته از امیر بیشتر(:cheesygri)

سلام
ما توی آرشیومون داریم
اگه خواستید میتونم براتون آماده کنم.

در عرض 45 ثانه میتونی 1000 تا رو بگیری

از مدیریت که پست اخلاقی من رو پاک کرد ممنونم:d
من چند شنبه بیام دنبال بازی ها؟

آقا بازی برای pc با کیفیت خوب و قیمت ارزون کجا رو توصیه میکنید . شماره تلفن نمیخاما . مغازه باشه که بشه رفت و دید جنسو .
ممنون:love:
خوب این که معلومه
برو سراغ نارسیس:laughing:
آدرسش خیابون چارباغ سر آماده گا پاشاژ چهار باغ میری طبقه پایین
پشت ویترینش دوتا مانیتور گذاشته

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or