تاپیک Xbox 360 داران آذربایجان

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
این تاپیکو تا بچه های تبریزی هم دیگرو بشناسن و بتونن با هم تبادل بازی یا هر چیز دیگه ای می شه در ارتباط بود رو مطرح کنن. :biggrin1:

Master Raiden

کاربر سایت
Oct 23, 2007
183
میبینم که چه تاپیک شلوغی شده :biggrin1:

البته خدمت آقای فردین بگم اینکه هیچکس اینجا پست نداده معنیش این نیست که هیچ تبریزی ای اینجا نیست. من خودم زیاد اونجا میرم. چیزی که دیدم اهالی اونجا حتی 1% هم روحیه جمعی ندارن نسبت به شهرهای دیگه.

masoud_persia

کاربر سایت
Apr 26, 2008
270
نام
مسعود

البته خدمت آقای فردین بگم اینکه هیچکس اینجا پست نداده معنیش این نیست که هیچ تبریزی ای اینجا نیست. من خودم زیاد اونجا میرم. چیزی که دیدم اهالی اونجا حتی 1% هم روحیه جمعی ندارن نسبت به شهرهای دیگه.
علت اصلی این مسئله اینکه واقعا از Xbox360 تو تبریز کم استقبال شده و اکثرا PC باز هستند.:cool::cool:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین

میدونم چی میگی عزیز اما کسایی هم مثل ما پیدا می شه که 360 باز باشن.(البته Wii هم هست.)راستیتشو بخواین ما تازه اومدیم تبریز اینجام هیچ کسو بجز پسر داییم نمی شناسم که اونم گیمر نیست.خوش حال می شدم چند نفرو پیدا کنم که مثل خودم باشن. :cheesygri

masoud_persia

کاربر سایت
Apr 26, 2008
270
نام
مسعود
میدونم چی میگی عزیز اما کسایی هم مثل ما پیدا می شه که 360 باز باشن.(البته Wii هم هست.)راستیتشو بخواین ما تازه اومدیم تبریز اینجام هیچ کسو بجز پسر داییم نمی شناسم که اونم گیمر نیست.خوش حال می شدم چند نفرو پیدا کنم که مثل خودم باشن. :cheesygri
آقا من تبریزی نیستم:(:(، هرگونه اتحامی رو رد میکنم:-":-"، من اهل صوفیانم:biggrin1::biggrin1::biggrin1:

Master Raiden

کاربر سایت
Oct 23, 2007
183
واقعا من نمیدونم تبریز چرا اینطوریه!
من خودم هم احتمالا همونجا موندگار بشم ولی به چشم دیدم همین شهرستانهای اطراف مثل صوفیان یا شبستر و مراغه اینا... خیلی از نظر اجتماعی از تبریز جلوترن!!
حداقل بلدن پشت چراغ قرمز چطوری باید وایستاد.

ما رفته بودیم 1 مغازه مثلا کنسول فروشی طرف نفهمید PS2 چیه تا آخر میگ :ه آهااااان ، سونی 2 ؟ :blushing:

1چیز دیگم هست، جاهایی که تا حالا به عنوان بورس کنسول و این چیزا شناخته میشدن اکثرا" با 360 مخالف هستن و شدیدا" هم تعصبی! تا اون حد که ندونی خیال میکنی سهام دارن تو سونی

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
واقعا من نمیدونم تبریز چرا اینطوریه!
من خودم هم احتمالا همونجا موندگار بشم ولی به چشم دیدم همین شهرستانهای اطراف مثل صوفیان یا شبستر و مراغه اینا... خیلی از نظر اجتماعی از تبریز جلوترن!!
حداقل بلدن پشت چراغ قرمز چطوری باید وایستاد.

ما رفته بودیم 1 مغازه مثلا کنسول فروشی طرف نفهمید PS2 چیه تا آخر میگ :ه آهااااان ، سونی 2 ؟ :blushing:

1چیز دیگم هست، جاهایی که تا حالا به عنوان بورس کنسول و این چیزا شناخته میشدن اکثرا" با 360 مخالف هستن و شدیدا" هم تعصبی! تا اون حد که ندونی خیال میکنی سهام دارن تو سونی

دوست عزیز تو هر وقت اومدی بیا خودمو ببین . تمامه حرفاتو تایید می کنم.من خودمم با اینا مشکل دارم. اما بین اینام آدمایی مثل ما وهمین دوست صوفیانیمون پیدا می شه که برا دوست شدن پایه باشن. همونطور که گفتم منم هیچ کسی رو اینجا نمی شناسم خوشحال می شم با هم باشیم.لا اقل چند نفرو پیدا می کنم که 360 باز باشن.

sajjad_mabani

کاربر سایت
May 28, 2006
490

:eek::confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر