تاپیک Xbox 360 داران آذربایجان

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
:d
سلام. خوش اومدی داداش
سلام و مچکرم :d اما منکه داداش نیستم داداش :d
;)
واقعا که فروم ما تهرانیا هم باید از شما یاد بگیره. بازم و جدا و از صمیم قلب بهتون تبریک میگم. من برم ببینم میتونم فروم خودمون را از خواب زمستانی بیدار کنم :d

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
سلام و مچکرم :d اما منکه داداش نیستم داداش :d ;) واقعا که فروم ما تهرانیا هم باید از شما یاد بگیره. بازم و جدا و از صمیم قلب بهتون تبریک میگم. من برم ببینم میتونم فروم خودمون را از خواب زمستانی بیدار کنم :d
او ببخشید متوجه نشدم. شرمنده :d

l3al3ak

کاربر سایت
Feb 18, 2013
114
واسه لینک کردن اموزش نمیخواد. اگه دو تا کنسول داری با یه کابل لن دو تا رو وصل کن به هم . ولی اگه چنتا کنسول داری یه هاب شبکه بگیر و همه ی کنسول ها رو به هاب وصل کن. به این راحتی
برای بازی کردن هم تو بازی مربوطه برو تو قسمت سیستم لینک و با یکی از کنسول ها روم بساز و بابقیه ی کنسولها جوین شو به همون روم. اگه بازم مشکلی داشتی تو این تاپیک بپرس جواب میدم. من با برادرم و همسایمون سه تایی کنسولهامون رو لن کردیم و مولتی میزنیم

اسلیمها هاب وایرلس رو ساپورت میکنند ؟
یا باید یه دیوایس اضافی واسشون خریده بشه ؟

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
اسلیمها هاب وایرلس رو ساپورت میکنند ؟
یا باید یه دیوایس اضافی واسشون خریده بشه ؟

واسه شبکه کردن به درد فکر نکن بخوره واسه شبکه همون لن بهتره..شاید هم روتری وایرلسی باشه تو بازار...که اونم گرون در میاد...همون لن بهتره

l3al3ak

کاربر سایت
Feb 18, 2013
114
واسه شبکه کردن به درد فکر نکن بخوره واسه شبکه همون لن بهتره..شاید هم روتری وایرلسی باشه تو بازار...که اونم گرون در میاد...همون لن بهتره

والا این کابل کشی شبکه هم زحمت و هم هزینه ش در نهایت بیشتر از یه شبکه وایرلس درمیاد :D

البته واسه گیم نت که تبادل اطلاعات شبکه ش حجم بالائی داره فکر کنم همون کابل بهتر جواب بده
مگر اینکه بخام واسه وایرلس هزینه بالائی پرداخت کنم

یه چرتکه ای بندازم ببینم چی به چیه

Salar 94

کاربر سایت
Oct 24, 2012
287
نام
سالار
بعد از کسادیه تابستانی بازار گیم فصل بالاخره فصل گیم داره میاد و ما تا سه چهار ماه هر هفته حد اقل یک بازی نزرگ خواهیم داشت !!!:bighug:

آخرین ویرایش:

sir pouya

کاربر سایت
May 28, 2009
107
نام
پویا
دوستان ولیعصر الان کجاش می شه گیم پیدا کرد؟
۴۰ ستون رفتن که دردسره،از فروشنده هاشم خوشم نمیاد!

یک سوال دیگه هم دارم!
الان هارد ۱۲۰ برا فت از کجا پیدا می شه؟
کسی سراغ داره؟

Last edited by a moderator:

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
دوستان ولیعصر الان کجاش می شه گیم پیدا کرد؟
۴۰ ستون رفتن که دردسره،از فروشنده هاشم خوشم نمیاد!
یه جایی تو فروغی بود اسمش یادم رفته... به سمت فلکه همافر، مغازه چهارم یا پنجم، الیته نمی‌دونم الانم هستن یا نه!
یک سوال دیگه هم دارم!
الان هارد ۱۲۰ برا فت از کجا پیدا می شه؟
کسی سراغ داره؟
هارد با حجم پایین پیدا نمیشه! یا باید دست دوم پیدا کنی یا آخرش مثل من به هارد 500 بگیری.

i$ahar

کاربر سایت
Aug 6, 2012
365
نام
Sahar
یه جایی تو فروغی بود اسمش یادم رفته... به سمت فلکه همافر، مغازه چهارم یا پنجم، الیته نمی‌دونم الانم هستن یا نه!

هارد با حجم پایین پیدا نمیشه! یا باید دست دوم پیدا کنی یا آخرش مثل من به هارد 500 بگیری.

فروزش بود اسمش
از اونجا نخرين كه پشيمون ميشين.

Sent from my mind

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
سلام دوستان عزیز علی جان شما هم که عاشق خرید از تهرانید....

دوست عزیز شما برو هارد اکسترنال بخر فقط بپرس دو تیکه باشه برای مثلا هار های سیگیت که سوکتش از روش باز می شه دو تیکه است بگیر باز کن تشو رو استفاده کن هیچ از قاب هارد هم استفاده کن هارد قبلی ترو بنداز توش و استفاده کن...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر