تاپیک درخواست و بحث در مورد Box Shot ها

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خواهشن از این به بعد درخواست ها، صحبت ها و بحث ها رو اینجا ادامه بدین. دیگه به اندازه کافی تاپیک اصلی نابود شده.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,321
نام
پرهام
سلام
کاور dvd ( پشت و رو و بغل ) برای frontline : fuel of war و topspin tennis 3 میخوام . سایزشون درست باشه و برای x360 ( پال ) میخوام .
مرسی

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
دوستان از این به بعد من تصمیم گرفتم که باز به درخواستاتون جواب بدم چون واقعا اوضاع دو تاپیک بهم ریخت ! خواهشا رو مخ من نرید (:D) و عکسی هم اگه میزارید حتما به صورت Thumb و با سایز کوچیک باشه ! موردی مشاهده بشه گزارش میشه !!!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,415
نام
ماکان
خوب سام برای شروع ان کاور Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction بود که کلنک پشت رچت معلوم بود! (فهمیدی کدومو میگم؟) انو پشت رو بزار که من برم بپرینتم!!

بعد کاور Final Fantasy VII Advent Children Complete و Appleseed ExMachina رو هم داشتی بزار!!

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
خوب سام برای شروع ان کاور Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction بود که کلنک پشت رچت معلوم بود! (فهمیدی کدومو میگم؟) انو پشت رو بزار که من برم بپرینتم!!

بعد کاور Final Fantasy VII Advent Children Complete و Appleseed ExMachina رو هم داشتی بزار!!
فهمیدم بابا ! ضریب هوشیم منفی نیست که ! حالا ماکان جفتشو گذاشتم هرکدومو که خواستی بردار ! :

اونارم اگه بعدا وقعا خواستی بگو تا بزارم چون دایل اپم پدرم در میاد تا اپلد کنم !
راستی کاور داخلی هم داره ها ! اگه اونم میخوای بگو بزارم !

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
امیرحسین ببین باکس شات های اسلیم تازه اومده ! برای همین چون قبل از اعلامش باکس شات Fifa 10 و Tekken 6 اومده بود برای همین با باکس شات اسلیم تولید نشد و با همون باکس شات قدیمی بازی رو عرضه کردن ! ولی EyePet هست که برات میزارم ! :

درخواست شهاب :

ویرایش : چرا Thumb های Rapidpic اینجوریه ؟ خیر سرش میگن Thumb ! این دفعه عکس ها بزرگ شد ! از دفعه بعد یجای دیگه اپلد میکنم !

آخرین ویرایش:

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
ممنون سام
ولی من که بازی Tekken 6 : BR رو خریدم ، باکسشاتش برای اسلیمه !!!
اگر پیدا کردی کاور داخلی هم اگر داره بزار .
در ضمن با چه کاغذی باید پرینت گرفت ؟ یعنی خود کاور بازیها جنسشون چیه ؟

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
کاور نسخه 360 gta iv که هر دو قسمت جدیدش با همه و عکس روی dvd هم میخوام که بهش میگن label

در ضمن برای چاپ با کیفت بالا برای چاپ کاور اگه پرینتر جوهر افشانه باید کاغذ 120 گرمی باشه و حتما مخصوص جوهر افشان باشه که یه طرف سفید و یه طرفش به زردی میزنه قیمت هر برگ هم حدودا 60 تومنه

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,415
نام
ماکان
سام دستت درد نکنه! ان کاور های پشتشون رو هم بزاری که دیگه عالی خواهد بود!

یا اگه بگی از کجا میتونم گیر بیارم هم حله!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,346
نام
امیر حسین
این درخواست djwolf:

ماکان این R&C : TOD پشت داره؟؟آخه همه ی بازی ها پشت و رو نیستن!منم گشتم پشتش رو پیدا نکردم

امیر حسین درخواست شما رو پیدا کردم ولی کاور آلمانی بود!!!ولی داخلش رو هم داشت اگر می خوای اونو بزارم!

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
منظورت از آلمانی چیه ؟
ریجن که فکر نکنم آلمان باشه ولی اگر کلا زبان نوشته ها آلمانیه ، نه .
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر