تاپیک درخواست و بحث در مورد Box Shot ها

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خواهشن از این به بعد درخواست ها، صحبت ها و بحث ها رو اینجا ادامه بدین. دیگه به اندازه کافی تاپیک اصلی نابود شده.

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
Tonic powers ها مشهور سری بایوشاک در این ارت دیده نمیشن. الیزابت و بوکر باهم داستان این بازی رو تشکیل میدن یا حداقل من اینطوری برداشت کردم یا حداقل توی هر نمایشی این دختره ام بوده به عنوان یکی از کرکتر های اصلی. The Songbird مرموز و عجیب. یه ادم با یه تفنگ. داره داد میزنه من شوترم. من یه ادم خفن شوتر هستم. از داستان و محیطهای معروف بایوشاکی خبری نیست.

خب میدونی باکس آرت جدید که روش داستان بازی رو ننوشته!باکس آرت فقط داره میگه جو و محیط بازی با بایوشاک های قبلی فرق داره ولی این رو نمیگه که جو بازی کاملا مضخرفه!از همون اول که بازی هم معرفی شد,به این نکته خیلی تاکید شد که اتمسفر بازی خیلی فرق داره با نسخه های قبل ولی باز هم یه چیز جدید هست!
ریسک کردن و نو بودن هم خیلی جای تقدیر داره و از همین باکس آرت نمیشه به یه همچنین نتیجه گیری مبتدیانه ای رسید!
این چند وقت هم خیلی باب شده که کاراکتر یک بازی رو در حال انجام یک چالش,روی باکس آرت نشون بدن!خیلی از بازی ها هستند که جو و محیط خیلی گیرایی دارند ولی باکس آرتشون داره یه جوری شخصیت رو نشون میده که انگار اومده دنبال قاتل بروس لی و اتمسفر بازی رو خیلی سطحی نشون میده ولی خلاف این قضیه هست!!

N1M4Ghost

کاربر سایت
Jul 19, 2012
300
نام
Nima
سلام ببخشید کسی میتونه کاور بازی های Batman Arkham Asylum Game of the year edition 3D و Batman Arkham City Game of the year edition برام بزاره؟؟؟ (عکس کامل یعنی رو، پشت، و اون کناره چون واسه چاپ میخوام ممنون :d )

mohsenice

کاربر سایت
May 22, 2013
4
ببخشید چطور روی دیسکت های پرینتبل چاپ میزنن ؟
با پرینتر ؟ تعداد بالا باشه مشکلی براش پیش نمیاد ؟
ببینید مثلا هر عنوان بازی 100 عدد بعبارتی هر بازی 3 دیسک
3*100 = 300
آیا بصرفه هست ؟ من برای مغازه میخوام

mohsenice

کاربر سایت
May 22, 2013
4
ببخشید چطور روی دیسکت های پرینتبل چاپ میزنن ؟
با پرینتر ؟ تعداد بالا باشه مشکلی براش پیش نمیاد ؟
ببینید مثلا هر عنوان بازی 100 عدد بعبارتی هر بازی 3 دیسک
3*100 = 300
آیا بصرفه هست ؟ من برای مغازه میخوام

بهش نمیخورد فرومی باشه که جوابتو ندن :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر