تاپیک خاطرات

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
2,967
1,296
نام
چوبک
سلام. درین تاپیک خاطراتتون رو از بازیهای رترو بگید.

من یادمه اولین 19 که تو دیکته شدم، صفحه ی دفترم رو پاره کردم و گریه و... بعدش بابام برام یک مگادرایو خرید، نشستم پاش، دیکتم شد 16-17 و دم نزدم!

یادمه میرفتم تربت جام، کلوب، یک بازی ای بود یک زن با بیکینی توش بود. به خاطر همون صحنه همه بازی رو لعابت میکردن تا به اونجا برسن.

یادمه بازی توی استوری توی پلی استیشن 1، نتونستم تا آخر برم چون یک جاش گیر میکردم و انگلیسی بلد نبودم.

یادمه داداشم مسعود خیلی بچه بود، قرمه سبزی مالوند به لنز پلی استیشن 1ـمون، هرگز درست نشد که نشد!

پپسی من یادمه، واقعا ازش لذت میبردم. یادمه نمیدونستم با مثلث میشه اسپریینت کرد. دوستم کاربخش بهم یاد داد.

یک بار دوست تربت جامیم بهم گفت "توی قرآن گفته کلوب رفتن گناهه!" داشتم از خنده آب میشدم.

مورتال کامبت... بهم قدرت داد تا جلوی bullyهای مدرسه وایستم.

شما هم خاطراتتون رو بگید.

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,457
633
نام
leon
یادمه تازه سگا اومده بود تو اصفهان فقط یک جا تو پاساژ آزادی داشت خداتومن هم میگفت دو دستگاه هم بیشتر نداشت رفتیم سرش برا خرید یک سری بازی میکرو هم داشتیم بردیم کما زیاد کنیم باش :))
تو مغازه بودیم داشتیم حرفا نقل میکردیم برا قیمت یک مشتری اومد یکیش را خرید :-SS
ما چون میخواستیم این گیمهای میکرو را هم بش بدیم که از پولش کم کنه کمی سختش بود ،خلاصه پول دستگاه را دادیم و گيمها را هم با بازی سگا عوض کردیم یک چهار لب بود شورش در شهرا ماشین سواريا دو تا گیم دیگه بر داشتیم تک لب ازش :D
مغازه های دیگه هم که آشنا بودن ميگفتن میآریم براتون فردا پس فردا اما ما پا را تو یک کفش کرده بودیم همین امروز میخوایم :p

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
411
219
نام
milad
سلام یادمه وقتی ps3 معرفی شد من تو کف ps2 بودم هنوز. هر جا میرفتم میگفتن بازیه پلی استیشن 3 90 تومنه و مو به تنه ادم سیخ میشد از اون زمان بود که هم ps2 از چشمم افتاد هم ارزوی خرید ps3 محال (فکر کن هفته ای به زور 2 3 هزار تومن پول جمع کنی تا بتونی یه یا دو بازی pc بخری بعد یه دفعه بگن بازی ps3 نود تومنه )تا اینکه رفتم اون موقع یه pc خریدم که توان اجرای بازی های چند سال اینده رو هم داشت خیلی حال می داد
سال ها گذشت تا اینکه بازی های اورجینال ps3 ارزون شد خودش هم ارزون شد به فکرم زد یکی بخرم اما 1 سال طول کشید تو این مدت از دوستم بازی های اورجینال مثل مافیا 2 انچارتد 2 خدای جنگ 3 موتور استورم
رو خریدم تا نگهش دارم سال 2012 فکر کنم اخراش بود که یه ps3 super slim خریدم با دو دسته یه بازی کیلزون 3 و pes 13 نزدیکای 2 میلیون خرج برداشت وضع مالیمون هم زیاد قوی نبود اما تبدیل شد به بهترین خاطرات زندگیم و بهترین کنسولم تازه این روزا بود
از اون به بعد خواستم همیشه کنسول های سونی رو داشته باشم اما .از دست گرونی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟