تاپیک اصلی Gdc 2006

kinopio

کاربر سایت
Feb 26, 2006
466
این تاپیک مخصوص GDC 2006 و اخبار و سخنرانی های مربوط به اون هست. من برای اینکه دیدن خبرها بصورت کلی در طول 4 روز برگزاری این نمایشگاه ، راحت تر باشه ، سعی میکنم همین پست رو ویرایش کنم و تمامی اخبار مهم رو به این پست اضافه کنم تا هر کسی دوست داشت به راحتی بتونه خبرهای مهم این نمایشگاه رو یکجا ببینه. البته هنوز امکان ویرایش پست بعد از 3 ساعت توسط من وجود نداره اما امیدوارم تا اون موقع این امکان فراهم بشه. در ضمن هر کدوم از دوستان که خبر جدیدی از این نمایشگاه به دستشون رسید حتما اونو پست کنن تا من بتونم به کمک دوستان گزیده اخبار رو اینجا جمع کنم.

GDC2006.jpg

---------------------------------------------------------------------------------
مقدمه
-------------------------------------------------------------------

[URL="http://www.gdconf.com/"]The Game Developers Conference 2006[/URL]
March 20-24
San Jose, California
at the San Jose Convention Center

توی این نمایشگاه که از بیستم تا بیست و چهارم ماه مارچ یعنی از 29 اسفند تا 4 فروردین برگزار میشه ، اخبار و سخنرانی های جالبی برای همه علاقمندان به بازیهای رایانه ای وجود داره و طرفداران همه کنسولها میتونند و باید به این نمایشگاه چشم بدوزند. مطمئنا اخبار بسیار مهمی از سوی سه غول بزرگ صنعت بازی در این نمایشگاه اعلام میشه که میشه راجع به هر کدوم از اون اخبار مدتها بحث و تبادل نظر کرد. بهرحال برای هر کسی با هر سلیقه ای در این نمایشگاه خبرهایی هست که بخواهد دنبال کنه.

----------------------------------------------------------------------------------
Microsoft
----------------------------------------------------------------------------------

x360_logo_02.jpg

این لیستی از مسئولین و دست اندرکاران شرکت مایکروسافت هستش که در این نمایشگاه صحبت خواهند کرد:

Brian Keller Product Manager Microsoft XNA Programming
Frank Savage Development Manager Microsoft XNA Game Design
Pete Isensee Lead Software Design Engineer Microsoft Xbox Programming
Jennifer Boespflug Software Test Engineer Lead Microsoft Game Studios Production
Nick Dimitrov Business Development Manager Microsoft Game Studios Business and Management
Kevin Goebel User Research Engineer Microsoft Game Studios Game Design
Charles Harrison User Research Engineer Microsoft Game Studios Game Design
Philip Hove User Research Engineer Microsoft Game Studios Game Design
Marcos Nunes-Ueno User Research Engineer Microsoft Game Studios Game Design
David Quiroz User Research Engineer Microsoft Game Studios Game Design
Tracey Sellar User Research Engineer Microsoft Game Studios Game Design
John Wendl Art Director Microsoft Game Studios Business and Management
Greg Canessa GM, Xbox Live Arcade Microsoft Corporation Business and Management
Jon David Lead Xbox Live Arcade Program Manager Microsoft Corporation Programming

برای دیدن لیست کامل افرادی از شرکت مایکروسافت که در این نمایشگاه صحبت خواهند کرد ، به سایت رسمی نمایشگاه و قسمت schedule بروید.

News
  • ؟؟؟؟
  • ؟؟؟؟
  • ؟؟؟؟

هنوز دقیقا مشخص نیست که چه اخباری از طرف مسئولین مایکروسافت توی این نمایشگاه اعلام میشه اما چند تا از دوستان و منابع آگاه خبر دادند که اخبار جالبی از طرف مایکروسافت اعلام خواهد شد (مخصوصا بعد از اینکه کنفرانس سونی در 15 ماه مارچ برگزار شد ، مایکروسافت تلاش میکنه به نوعی پاسخگوی اون کنفرانس باشه)
بهر حال طرفداران و علاقمندان کنسول Xbox360 میتونند منتظر شنیدن اخبار جدیدی از طرف مایکروسافت در مورد کنسول قدرتمند این شرکت باشند.

Nintendo

Nintendo-revolution7.jpg

چیزی که تقریبا تمام طرفداران نینتندو منتظر اون هستند ، سخنرانی آقای ایواتا به نام "Disrupting Development" هستش که یکی از سخنرانی های اصلی این نمایشگاه است و قراره که ایشون اطلاعات جدیدی از کنسول روولوشن در این سخنرانی فاش کنند.

Iwata2.gif

Satoru Iwata
President, Nintendo Co., Ltd.
"Disrupting Development"
Thursday, March 23

آقای ایواتا در این سخنرانی راجع به چگونگی موفقیتهای اخیر نینتندو با سرویسها و محصولاتی نظیر Nintendo DS , Brain Training games و Nintendo WiFi Connection و اینکه چطور این محصولات همه را شگفت زده کرده است ، صحبت خواهد کرد. در نهایت او در مورد نقش کنسولهای نینتندو در گسترش بازار بازی و همینطور دادن مجال برای ایده های جدید به بازیسازان سخن خواهد گفت.

برای دیدن لیست کامل افرادی از شرکت نینتندو که در این نمایشگاه صحبت خواهند کرد ، به سایت رسمی نمایشگاه و قسمت schedule بروید.

News
  • ؟؟؟؟
  • ؟؟؟؟
  • ؟؟؟؟

تقریبا 100 درصد تایید شده که اخبار جالبی از سوی نینتندو در مورد کنسول روولوشن در این نمایشگاه اعلام خواهد شد. احتمال اینکه خبرهای جدیدی در مورد کنسول دستی DS نیز اعلام شود زیاد است. همه دوستداران شرکت نینتندو و کنسول روولوشن رو دعوت میکنم که این تاپیک رو در روزهای آینده دنبال کنند.

-----------------------------------------------------------------------------------
Sony
-----------------------------------------------------------------------------------

ps3-logo.jpg

طرفداران سونی و PS3 هم بیشترین نگاهشون به سوی سخنرانی آقای هریسون به اسم "PlayStation 3: Beyond the Box " است که اونهم یکی از سخنرانی های اصلی نمایشگاه هستش. احتمال داره که اخبار جدیدی در ارتباط با کنسولهای سونی در سخنرانی ایشون وجود داشته باشه و یا اینکه ایشون مسائل مطرح شده در کنفرانس 15 ماه مارچ رو دوباره بیان کنند و بیشتر شفاف سازی کنند. (کنفرانس 15 مارچ در ژاپن برگزار شد و این نمایشگاه میتونه محل مناسبی برای سونی باشه تا اون مسائل رو با شرکتهای غربی هم در میون بگذاره)

Phil2.gif

Phil Harrison
President, Worldwide Studios, Sony Computer Entertainment
"PlayStation 3: Beyond the Box "
Wednesday, March 22

ایشون در سخنرانی خودشون راجع به فرصتهای بیشماری که شرکت سونی با نوآوریها و استفاده از تکنولوژیهای پیشرفته در اختیار بازیسازان قرار داده صحبت خواهد کرد.

برای دیدن لیست کامل افرادی از شرکت سونی که در این نمایشگاه صحبت خواهند کرد ، به سایت رسمی نمایشگاه و قسمت schedule بروید.

News
  • ؟؟؟؟
  • ؟؟؟؟
  • ؟؟؟؟

یکی از دوستان گفته که در حین سخنرانی آقای هریسون حداقل یک دمو از گیم پلی یکی از بازیهای PS3 به نمایش در خواهد آمد (ممکنه 2-3 تا دمو از بازیهای مختلف پخش بشه)

---------------------------------------------------------------------------------------
Others
---------------------------------------------------------------------------------------

این قسمت هم مربوط به سایر اخبار و سخنرانی هاییست که در این نمایشگاه خواهد بود. در نمایشگاه امسال غیر از دو سخنرانی اصلی شرکتهای نینتندو و سونی ، دو سخنرانی اصلی دیگر هم وجود دارد.

RonaldMoore2.gif

Ronald D. Moore
Creator and Producer, Battlestar Galactica
"Building a Better Battlestar"
Wednesday, March 22

WillWright.gif

http://www.bazicenter.com/forums/Will Wright
Chief Designer. Maxis
"What's Next in Game Design"
Thursday, March 23

News
  • ؟؟؟؟
  • ؟؟؟؟
  • ؟؟؟؟

میشه انتظار اخبار جالبی از بازیهای PC رو در این نمایشگاه داشت. به خصوص بازی Spore و صحبتهای آقای ویل رایت میتونند خیلی جالب باشند.

kinopio

کاربر سایت
Feb 26, 2006
466
آقای ایواتا عمده زمان سخنرانی خودش رو به موفقیت های کسب شده توسط بازی های Brain Training اختصاص داده بود و اینکه هزینه های هنگفت برای کسب موفقیت الزامی نیست و میشه با داشتن ایده های جالب و با بودجه کم هم به موفقیت دست پیدا کرد.
برای نشون دادن جذابیت بازی Brain Training از 3 تن از حاضران دعوت شد تا این بازی رو با هم بازی کنند:
Jamil Moledina که از مسئولین برگزاری GDC هست (the director of the GDC)
Geoff Keighley که از G4TV هستش (G4TV.com host)
Will Wright که خالق The Sims هستش

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
اقا اين دمو گاد اف اور 2 رو ديدم هنوز هم تو كفشم چون يكي از بهترين بازي هاي عمره منه كريتوس با استفاده از شمشيرش (blade of chaos)ميتونه صخره ها رو بگيره و از انها گذر كنه تو اخر دمو كريتوس سوار بر يك عقاب بزرگ با اون ميجنگيد و بالش رو قطع كرد عجب بازيه اگر اين طوري كه بود پيش بره از شماره اول بهتره ميشه اما پيشبيني شده كه بازي در 3 ماه اول 2007 حاضر باشه اما سازندگان گفتن ما سعي خودمون رو مينيم تا هر چه زودتر بازي رو عرضه كنيم شايد در كريسمس
گاد اف وار 2 ميتركونه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
سلام
بالاخره بعد از یه عالمه جون کندن ! تونستم چند تا عکس خیلی کوچیک از دموهای PS3 توی نمایشگاه GDC 2006 پيدا کنم :
این همونی هست که کیانوش جان در موردش گفت که ماشینه به سمتش تیراندازی میشه و ...
5c862.jpg
999da.jpg

این یکی برای بازی Motor Storm هست :
8eb9a.jpg
http://suprfile.com/get.php?id=ai8ixq&get=1&vcode=qk4z61wbi&filename=/1.JPG
این هم عکسی از بازی War Hawk :
12846.jpg
http://suprfile.com/get.php?id=ai9fii&get=1&vcode=qk4z764sq&filename=/2.JPG
این یکی به احتمال 99 % از Ratchet & Clank هست :
81df0.jpg
http://suprfile.com/get.php?id=aiam5r&get=1&vcode=qk4zabovj&filename=/3.JPG
این رو دیگه واقعآ نمیدونم چی هست ولی بهش میخوره Heavenly Sword باشه :
b5ec2.jpg
http://suprfile.com/get.php?id=aie17e&get=1&vcode=qk4zb06fu&filename=/6.JPG
http://suprfile.com/get.php?id=aixgno&get=1&vcode=qk50axmz8&filename=/untitled.JPG
----------------------------------------

چند تا عکس از کنفرانس سونی در نمایشگاه GDC 2006 :

GDC_PS3keynote_PSdisplay.jpg

10editeurs20060323_004003_1_big.jpg

10editeurs20060323_004003_2_big.jpg

10editeurs20060323_004003_3_big.jpg

------------------------------------------
مثل اینکه فیل هریسون که برنامه ای در مورد کنسول PS3 داشته گفته بازیکنان در این کنسول شاهد تبلیغات بین بازی خواهند بود.مثلآ در بازی GTA شما تبلیغهایی از شرکت Samsung میبینین یا در هر بازی دیگه و این تبلیغات واقعآ جنبه تبلیغی داره و بابتش مبلغی داده میشه نه اینکه سازنده بازی به دلخواه یه عکس از شرکت مورد علاقه اش توی بازی بذاره.
سایت 1UP در مقاله ای به بعضی از نکات بازی Project Assasins پرداخته مثل اینکه محیطهای بازی کاملآ تعاملی هست و همه چیز در دنیای بازی واقعی هست.هر شخصیتی که میخواد در این بازی بپره کاملآ واقعی میپره نه اینکه مثل بعضی بازیها هشتاد متر اون ورتر بیافته.همچنین وقتی شخصیت بازی میخواد از دیوار بالا بره خیلی معمولی بالا میره نه اینکه روی دیوار حرکات عجیب و غریب انجام بده.این بازی برای کنسولهای نسل بعد ساخته میشه و تیم طراحی Prince Of Persia : Sands Of Time در حال ساختن اون هستند.شرکت Ubisoft کار تهیه و انتشار بازی رو بر عهده داره و سبک بازی هم ماجرایی (Adventure) هست.
شنیده میشه که شرکت Blizzard در حال رفتن به سمت کنسولهای نسل بعد و ساختن بازی برای اونها هست و شایعه شده که شاید این شرکت بازی ای رو که چندین سال در دست ساخت داره یعنی Star Craft : Ghost رو برای کنسولهای نسل بعد بهینه سازی کنه و به جای کنسولهای کنونی منتشر کنه.

------------
------------
موفق باشین.
عیدتون مبارک.

آخرین ویرایش:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
هیچی پس، فکر کنم وقتی موهام سفید شد و عصا بدست شدم هنوز تو کف StarCraft: Ghost موندم در حالی که بوی گور میدم....

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
سلام به همه دوستان

من تازه وقت کردم این تاپیک رو نگاه کنم

این قدر که جذاب بود نشتم هر سه صفحه رو خوندم

فکر نمی کردم که به این زودی دیموی از گاد اوف وار دو بخش بشه

+++++++++++++++