تاپیک اختصاصی بازی های نقش آفرینی(RPG)

Dark_Anima

کاربر سایت
Jun 5, 2008
152
آره
انقدر فینال 9 رو دوست داری چرا داستانش رو نمیزاری ما حال کنیم.
راستی من فینال 9 رو تبدیل کردم برای PSP ولی صفحه اول که می آد میگه X بزن
بعد صفحه سیاه میشه و دیگه هیچی
اگه تبدیل کردی با چه نرم افزاری؟
رو چه فریموری؟

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
راسش من تبديل شدشو خريدم ومشكلي هم نداشت.فريمورم هم 3/8 هستش.از شما فكر كنم مشكلش همون كانورت كردن باشه.من برنامشو دارم .واست ميزارم.

BizkibiT

کاربر سایت
Jan 16, 2006
178
نام
فرشيد
جناب gene این تبدیل شدش رو از کجا گرفتی ؟؟؟ من 4-5 دفعه این ff8 رو تبدیل کردم ولی از یه جایی به بعد گیر میکنه . یه امار بدی ممنون میشم

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
جناب gene این تبدیل شدش رو از کجا گرفتی ؟؟؟ من 4-5 دفعه این ff8 رو تبدیل کردم ولی از یه جایی به بعد گیر میکنه . یه امار بدی ممنون میشم
سلام
راستش من فاينال ٩ رو از لباف خريدم.يه سر بزن شايد داشته باشه.
و اما در مورد فاينال ٨, اصلا زحمت بيخود نكش.تاحالا كسي نتونسته فاينال 7 و 8 رو روي psp بازي كنه.براي اينكه بعد از تموم شدن سي دي اول اجازه سيو داده نميشه و تا بازى سيو نشه نميشه سي دي ٢ را شروع كرد.
اما فاينال ٩ اينجوري نيست و اخر هر ديسك اجازه سيو ميده.
با تشكر_مهدي
راستي عشق سايفري؟

GAME 0VER

کاربر سایت
Nov 29, 2007
395
نام
سعید
یه سوال داشتم شاید یه خورده بی ربط باشه ولی جان من جوابشو بدین
میگم اگه یه بازی به سبک Modern Online Role-Playing بیاد single player هم داره یا نه؟

THE THUNDER

کاربر سایت
Jul 9, 2008
311
نام
JRPG Fan Guardian
من نمیفهمم چرا شما دو تا انقدر بالاخواه ff9 درومدین؟؟؟
من حالم ازش به هم میخوره... اه اه اه... البته نظرها متفاوته... اما همین افتضاح باعث شد اسکوار ورشکسته بشه و البته بعد شاهکاری به اسم ffx پدید بیاد که اونم با یه گندی به اسم ffx-2 به لجن و ___ کشیده بشه! اصلا میدونی این ffx-2 یکی از علل گند بودنش اینه که دنیاش لوس و دخترونه بود! فقط همسر من اونجا خوش درخشید(paine)...
الان دقیقا ما باید راجع به چی حرف بزنیم؟؟؟:biggrin1:

THE THUNDER

کاربر سایت
Jul 9, 2008
311
نام
JRPG Fan Guardian
همسرت:eek: يعني چي:eek::biggrin1:
آره دیگه...
مگه پسر متاهل ندیدین تا حالا؟:p
ایناهاش دیگه... اینم عکسش:
ffx2demo_paine.jpg

البته در حال متارکه هستیم... :((
ولی من دوسش دارم pain رو از ته دلم/ دلو بگیر و وردار و برو پس نده به من!!!(اسپم!)

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,431
نام
ماکان
من نمیفهمم چرا شما دو تا انقدر بالاخواه ff9 درومدین؟؟؟
من حالم ازش به هم میخوره... اه اه اه... البته نظرها متفاوته... اما همین افتضاح باعث شد اسکوار ورشکسته بشه و البته بعد شاهکاری به اسم ffx پدید بیاد که اونم با یه گندی به اسم ffx-2 به لجن و ___ کشیده بشه! اصلا میدونی این ffx-2 یکی از علل گند بودنش اینه که دنیاش لوس و دخترونه بود! فقط همسر من اونجا خوش درخشید(paine)...
الان دقیقا ما باید راجع به چی حرف بزنیم؟؟؟:biggrin1:
این پستت دیگه شاهکار بود!

FF های VII و VIII و IX به ترتیب پر فروش ترین FF ها بودن که دیگه هیچ وقت موفقیتشون تکرار نشد , انوقت داری میگی Square Soft به خاطر FFIX ورشکسته شد؟:eek::evil:

بابا الکی صحبت نکن دیگه!!

لطفا یکی از دوستان لطف کند درباره بازی زیبای Valkyrie Profile: Lenneth توضیح بده .

این بازی باز سازی قسمت اول شاهکار VP هست که توسط Yoshihara Gotanda برای کنسول PS ساخته شد.
از انجایی که VP2 SIlmeria یک Perequal بود , داستانش هم مربوط به خواهر دوم و بعد از وقایع سیلمریا هستش.

THE THUNDER

کاربر سایت
Jul 9, 2008
311
نام
JRPG Fan Guardian
این پستت دیگه شاهکار بود!

FF های VII و VIII و IX به ترتیب پر فروش ترین FF ها بودن که دیگه هیچ وقت موفقیتشون تکرار نشد , انوقت داری میگی Square Soft به خاطر FFIX ورشکسته شد؟:eek::evil:

بابا الکی صحبت نکن دیگه!!

لطفا یکی از دوستان لطف کند درباره بازی زیبای Valkyrie Profile: Lenneth توضیح بده .

این بازی باز سازی قسمت اول شاهکار VP هست که توسط Yoshihara Gotanda برای کنسول PS ساخته شد.
از انجایی که VP2 SIlmeria یک Perequal بود , داستانش هم مربوط به خواهر دوم و بعد از وقایع سیلمریا هستش.
:sick:
:evil:
:evil::evil::evil::evil::evil::evil:
نه خیر! من الکی حرف نمیزنم! این موضوع رو من توی یه فروم خونده بودم(نمیدونم کدوم سایت) که بیوگرافی شرکتsq بود!
تا حالا از چند نفر هم شنیدم. خودمم موافقم که بازی افتضاح و گند گرفته ای بود! مگر از نظر گرافیک و موسیقی...
میرم تو آرشیوم میگردم حتما پیداش میکنم یا نهایتش میرم تو سایتهایی که عضوم میگردم. پیداش میکنم میزارم همین تاپیک!
فعلا که عازم zanarkand هستم... گند به این شانس...:evil:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر