تاپيك XBOX360 داران مقيم پايتخت

RaPBoY

کاربر سایت
Mar 14, 2008
312
نام
رامتین
ایکس باکس اسلیم ۴ گیگ با ۱ دسته با بازی فروشی و ۱سال و چند ماهم هست که خریدم , کم کارم کرده .....
کسی خواسن مسیج بده...

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
دوسته من ایکس باکس با کینکت 1800000 شده

---------- نوشته در 06:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:43 PM ارسال شده بود ----------

نه کم نیستن اتفاقا بیشتر ایکس باکسی ها تهرانین ولی خودمونیم تاپیکش خیلی جالب نیست نه این تاپیکا منظورم تاپیکایی که برای یه شهر یا استانه خیلی جالب نیست یه جورای کاربرهارو رو از هم جدا میکنه (نظرشخصی)
ویرایش:باتوجه به پسته اول فهمیدم که بنده اشتباه میکردم و این تاپیک و دیگر تاپی های همانند صرفا جهت پاسخ به سوالات دوستان درمورد کنسول ها هست
نه اتفاقاً. به نظرم اینجوری همدیگه را بهتر میشناسیم :d از شر مغازه دارای کلاهبردار هم خلاص میشیم.

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
ای وای خدای من. یعنی چی آخه؟ پس چرا کسی تو این تاپیک فعالیت نمیکنه؟ مگه تهرانیا ایکس باکس ندارن که کسی اینجا نیست آخه )x

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
دوستان یه سوال فوری:D :
Xbox Arcade با هارد 20 و یه دسته اضافه و حدود 100 بازی با کامپوننت و کامپوزیت و VGA چقدر میارزه؟!
لطفا سریع جواب بدین چون می‌خوام سریعا معامله کنم.
ممنون

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
درود
Xbox Arcade با هارد 20 و یه دسته اضافه و حدود 100 بازی با کامپوننت و کامپوزیت و VGA چقدر میارزه؟!
ممنون
من شخصا زیاد از این چیزا سر در نمیارم. اما بهتون توصیه میکنم زیاد منتظر جواب توی این فروم نباشید. اینجا همیشه سوت و کوره. انگاری هیچ تهرانی اصلا ایکس باکس نداره :|

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,814
من شخصا زیاد از این چیزا سر در نمیارم. اما بهتون توصیه میکنم زیاد منتظر جواب توی این فروم نباشید. اینجا همیشه سوت و کوره. انگاری هیچ تهرانی اصلا ایکس باکس نداره :|
اتفاقا بچه های پایتخت همه عشق Xbox ن ....:d
البته بعد از PS :-"

آخه در مورد چی بحث کنیم؟؟؟؟؟؟:|

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
درود
ممنون

والا چن وقت پیش پرسیدم گفت اصلا نمی خریم,حالا دستگاهت باسه چه سالیه؟

Sent from my X10i using Tapatalk 2

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
اتفاقا بچه های پایتخت همه عشق Xbox ن ....:d
البته بعد از PS :-"

آخه در مورد چی بحث کنیم؟؟؟؟؟؟:|
سلاااااااااااااااااااام بهزاد :bighug:
در مورد هر چی که شد. مثلا میتونیم همدیگه را بیشتر بشناسیم و یا توی خرید بازی ها از مغازه دارهای باانصاف تر به هم کمک کنیم. آخه فروشنده ای که من ازش بازی میخرم خیلی کلاهبرداره :d
چه میدونم، کلا راجع به هر چی شد صحبت کنیم دیگه. بقیه فروم ها که برا شهرهای دیگه هستند راجع به چی حرف میزنند :-/ خب ما هم راجع به همونا حرف بزنیم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر