تاپيك Xbox 360 داران مازندران

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
منم اینو شنیدم . دستگاه منم riddick رو اجرا نمیکرد ولی prototype رو که گرفتم یه updat کرد بعد اجرا شد( البته riddick هنوزاجرا نمیشه) اگر کسی دلیلشو میدونه لطفا راهنمای کنه!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خوب تو برو یه تاپیک بزن (تاپیک ps3 داران مازندرانی) ما بیایم اونجا نظرامونو بدیم:biggrin1::biggrin1:
مجتبی,میبینم که پریمیومم شدی:biggrin1:
مبارکه:smile:
میگم چرا یهو فعالیتت تو سایت زیاد شده:p
اصولا کسی که ps3 داره میره تاپیکشو میزنه!من که ندارم:biggrin1:
حالا ما که بخیل نیستیم:biggrin1:همینجا تبادل کنین:smile:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
اقای Master عزیز ، اون کسی که این حرف ها رو به دوستتون زده اگه همونیه که برا اپدیت داره ازش 20 تومن میگیره داره سرش کلاه میزاره ! ایکس الان فقط به یه اپدیت (ای اکستریم 1.6 ) نیاز داره و بس و اپدیت دیگه ای نمیخواد که این اپدیت هم همه با 10 تومن انجام میدن ! مگر اینکه بخواد داشبورد جدید هم بریزه که اونم 10 تومن مایشه ! دیگه هیچ اپدیتی وجود نداره ! به دوستتون بگید دیگه دستگاهشو دست اون فروشنده نده !
پ.ن : مجتبی من الان اون تاپیک مورد نظرتو احداث میکنم :d

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
مجتبی,میبینم که پریمیومم شدی:biggrin1:
مبارکه:smile:
میگم چرا یهو فعالیتت تو سایت زیاد شده:p
اصولا کسی که ps3 داره میره تاپیکشو میزنه!من که ندارم:biggrin1:
حالا ما که بخیل نیستیم:biggrin1:همینجا تبادل کنین:smile:

خوب دیگه:biggrin1::biggrin1:
نیما زودتر تاپیکو احداث کن بریم نظراتمونو اعلام کنیم:biggrin1:

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
به تو ربطی نداره !!!:biggrin1:
خب تو که نیما جو گیر رو میشناسی دیگه چرا این سوالو میکنی ؟:d
دموی GOW 3 رو دیدم جو منو گرفت PS3 سفارش دادم :d
جو گیر؟ چرا جو DS تورو نگرفت؟:biggrin1: تورو چه به PS3 ؟ :biggrin1:به نظرم DS و PS2 خیلی بهت میاد.:laughing:

نیما زودتر تاپیکو احداث کن بریم نظراتمونو اعلام کنیم:biggrin1:
نیما چرا تاپیک رو احداث نمیکنی؟ نکنه PS3 رو زدی سوزوندی؟:biggrin1: میخوای من احداث کنم؟:-"

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
با سلام
نمیدونم تاپیک چرا خوابیده...:-"
نامردا,همتون خزیدین تو تاپیک ps3 دارها:biggrin1:اشکال نداره...:cool:
پ.ن:یعنی واقعا تو مازندران به این بزرگی:biggrin1:هیچ کس نیست tomb raider:underworld داشته باشه واسه تعویض یا فروش یا هرچی!!؟؟:confused::biggrin1:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
گفتم اینقد به نیما گیر ندین lol
وقتی نیما از این تاپیک رفت سیاهی و ماتم بر این تاپیک نشست lol
برین تاپیک PS3 رو ببینین کف کنین :d:d:d

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
سلام به بازی سنتر بعد از 1 سال ..

پ.ا همون پوريا هست ديگه ؟! اون به خالی بندی مشهوره، يادش بخير چقدر با حميد قلی پور بهش ميخنديديم :laughing:

اين قضيه دزدی و اينها رو من هم شنيدم .. اگه هم کاری کرده پای خودش گناه ديگرانو گردن نميگيريم.
ولی قبل از اينکه پوريا بياد اونجا من پيش رفيعی کار کنسولش رو ميکردم دقيقاً موقعی که تو همين سايت BC عضو تحريريه شده بودم، اون موقع کسی جز من بلد نبود تو مازندران PSP رو کپی خور کنه، اينم واسه اينکه نفرسته تهران ميدادش به ما.
خلاصه چون آشنای خانوادگی بوديم با رفيعی 1 ماهی تحمل کرديم و بعد ديدم مارو احمق گير آورده و يه مشت بچه پيله ميآن اونجا و ميرن و همش سر و کله زدنه اومدم بيرون و سپردم به پوريا.

اينجا 2 تا مشکل اساسی هست، FanBoy بودن و گرون فروشی، FanBoy بودن که از بی اطلاع بودنشون از اطلاعات روز نشعت ميگيره که پوريا سنگ 360 رو چشم بسته به سينه ميزنه و حميد هم در رابطه با PS3.
امّا گرون فروشيشون هم عاديست چون از تهران ميخرن ميآرن تو پاچه بچه کوچولوهايی که اجازه تهران رفتن ندارن ميکنن. در هر حال هرکی خودش ميدونه پولش رو چجوری خرج کنه من که تو کتم نميره سيستم اينها .. چند سری رفيعی حاضر بود سرمايه بی حد و حسابش رو بزاره کنسول از اونور بياريم که موافقت نشد.

PS: کسی از دوستان اگه Arcade Jasper داره من ميخرم ازش.

بحث رفیعی اومد وسط گفتم یه چیزی تعریف کنم :
یکی اونجا کار می کرد به اسم پ.ا , خودشو خدای بازی می دونست . یه حرف هایی میزد در حد میکرو.
می خواست دیسک های مالزیشو بندازه به من , خالی می بست می گفت همون شرکتی که دیسک های اورجینال xbox 360 می زنه داره بدون اینکه ماکروسافت بفهمه play box میزنه .
من کنسولمو 12 کرده بودم با شرود مود , برای کپی کردن بردم پیشش اول هنگ کرده بود , بعد گفت من بلد نیستم بنکیو کپی کنم , 30 گرفت فرستاد تهران .
الان که قیمتاش خوب شده من 1.5 سال پیش رفته بودم پیش ps3 60 گیگ میداد670 :eek:
خلاصه کسی این دورو برا نیست , رفتن به اونجا برای خندیدن خوبه !

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
سلام به بازی سنتر بعد از 1 سال ..

پ.ا همون پوريا هست ديگه ؟! اون به خالی بندی مشهوره، يادش بخير چقدر با حميد قلی پور بهش ميخنديديم :laughing:

اين قضيه دزدی و اينها رو من هم شنيدم .. اگه هم کاری کرده پای خودش گناه ديگرانو گردن نميگيريم.
ولی قبل از اينکه پوريا بياد اونجا من پيش رفيعی کار کنسولش رو ميکردم دقيقاً موقعی که تو همين سايت BC عضو تحريريه شده بودم، اون موقع کسی جز من بلد نبود تو مازندران PSP رو کپی خور کنه، اينم واسه اينکه نفرسته تهران ميدادش به ما.
خلاصه چون آشنای خانوادگی بوديم با رفيعی 1 ماهی تحمل کرديم و بعد ديدم مارو احمق گير آورده و يه مشت بچه پيله ميآن اونجا و ميرن و همش سر و کله زدنه اومدم بيرون و سپردم به پوريا.

اينجا 2 تا مشکل اساسی هست، FanBoy بودن و گرون فروشی، FanBoy بودن که از بی اطلاع بودنشون از اطلاعات روز نشعت ميگيره که پوريا سنگ 360 رو چشم بسته به سينه ميزنه و حميد هم در رابطه با PS3.
امّا گرون فروشيشون هم عاديست چون از تهران ميخرن ميآرن تو پاچه بچه کوچولوهايی که اجازه تهران رفتن ندارن ميکنن. در هر حال هرکی خودش ميدونه پولش رو چجوری خرج کنه من که تو کتم نميره سيستم اينها .. چند سری رفيعی حاضر بود سرمايه بی حد و حسابش رو بزاره کنسول از اونور بياريم که موافقت نشد.

PS: کسی از دوستان اگه Arcade Jasper داره من ميخرم ازش.
اره همونه:biggrin1::biggrin1:
خیلی ادعا بود چند بارم سوتی داد پیشم:biggrin1:
هر وقت میرفتم اونجا ازps3 بد میگفت!

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
سلام بچه ها!:biggrin1:
دیدم این تاپیک خوابیده گفتم بیاد بالا بهتره!
سهیل هستم از ساری!
در ضمن XBOX هم دارم!:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر