تاپيك Xbox 360 داران مازندران

Bezmenon

کاربر سایت
Jan 12, 2011
127
من با تلویزیون معمولی بازی میکنم به نظرم با این تلویزیون ها بهتر هم هست چون تصویر لبه نداره به قول معروف لبه تصویر گرده. ولی یکی دو دفعه رفتم کلوپ اونجا تلویزیون فلت داشتن تصویر خیلی لبه داشت. با تلویزیون پارس 21 اینچ و سامسونگ 29 اینچ بازی میکنم لبه ندارن.

یه چیز دیگه درباره xbox
چیزی که خود منو اذیت میکنه اینه که هر چند وقت یه بار که بازی جدید میاد 15 تومن باید بدی کنسول رو اپدیت کنی. من قبلا ps3 داشتم با این xbox که الان دارم عوضش کردم جدیدا هم شنیدم که ps3 کامل هک شده... دیگه از جزییاتش چیزی نمیدونم.
حالا بازم با تمام این صحبتا به نظرم انتخاب سلیقه ایه.
منظور از لبه چیه؟

Si@mak

کاربر سایت
Jan 22, 2010
163
منظور از لبه چیه؟

نمیدونم چطور تعریفش کنم باید خودت ببینی تا دقیقا متوجه بشی چی میگم. مثلا توی fifa تن بازیکنها یه جوری انگار جدا شده از جاهای دیگه. یعنی مرز تن بازیکن و مثلا چمن استادیوم انگار با یه خط تابلویی از هم جدا شده...
البته هر چیزی که برای ادم عادی بشه دیگه دیده نمیشه.

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
برو بچ سلام
من یک چند تا بازی دارم رو الایت اجرا نمیشه باید چه کار کنم ؟ :d
یکی از دوستام میگفت سیدی بوت هست باید اونو بزاری بعد بازی رو اجرا کنی

mmk2008

کاربر سایت
May 5, 2009
272
نام
ℳostaan
ســــــــلام به بچه های عزیز....
دوستان یک سوال دارم. من بابل زندگی می کنم. میخواستم بپرسم جایی رو برای آپدیت به LT+ سراغ دارید؟؟؟
بابل یا هرجایی که نزدیک بابل باشه :)

Mojtaba Seyfi

کاربر سایت
Nov 3, 2010
84
نام
مجتبی سیفی
سلام آقا یه سوال داشتم میخوام یه چیزی برای بازی بگیریم خوب باشه بازی های روز بازی کنم از xbox360 هم دیگعه بدم امد زود سه چراغه میشه و ps3 هم با اینکه هک شده تنوع خوبی نداره به نظر شما بین این سه تا چی بگیرم ؟
PC
PS3
XBOX360
ممنون میشم کمکم کنید

GreenLeaf

کاربر سایت
Jul 12, 2010
338
نام
Hamed
سلام آقا یه سوال داشتم میخوام یه چیزی برای بازی بگیریم خوب باشه بازی های روز بازی کنم از xbox360 هم دیگعه بدم امد زود سه چراغه میشه و ps3 هم با اینکه هک شده تنوع خوبی نداره به نظر شما بین این سه تا چی بگیرم ؟
PC
PS3
XBOX360
ممنون میشم کمکم کنید
انتخابی باقی نمونده ! :( بهتره گیم رو ترک کنید ! :(

mmk2008

کاربر سایت
May 5, 2009
272
نام
ℳostaan
PC
PS3
XBOX360
ممنون میشم کمکم کنید
دوست عزیز من خودم X360 دارم و راضیم. ولی اگه الآن بخوام کنسول بگیرم فقط PS3

EA Game

کاربر سایت
Oct 23, 2009
165
نام
Sherwin
ســــــــلام به بچه های عزیز....
دوستان یک سوال دارم. من بابل زندگی می کنم. میخواستم بپرسم جایی رو برای آپدیت به LT+ سراغ دارید؟؟؟
بابل یا هرجایی که نزدیک بابل باشه

گیم‌نت Apple بردی؟! نمیکرد این کار رو؟!

Si@mak

کاربر سایت
Jan 22, 2010
163
یه xbox تر و تمیز دارم میخوام بفروشمش یا با ps3 تعویض میکنم.
کسی اگه مایله یا تماس بگیره یا پیغامی چیزی بده بهش بگم چی به چیه.
09364401890 سیامک از قائمشهر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر