شایعه تاریخ و اولین تصویر wii mini

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
با توجه به اولین جزئیات درز کرده از عرضه wii mini، این کنسول واقعی است.

طبق آخرین اخباری که یورو گیمر از سایت best buy کانادا منتشر کرده است، این کنسول در تاریخ 7 دسامبر عرضه خواهد شد. wii mini همان کنسول wii است که دوباره طراحی شده و با ترکیب رنگ قرمز و سیاه وارد بازار جهانی می شود، به نظر می رسد این کنسول به حال ایستاده قرار می گیرد و دسته آن همان دسته استاندارد wii است.

300x-1

تصویر جعبه این کنسول

نینتندو هنوز به طور رسمی از این کنسول یا تاریخ عرضه آن حرفی به میان نیاورده است.

لینک خبر

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
بسیار هم خوب!
(از نظر من) نینتندو یکم زود این کار رو انجام داد و نباید به این زودی مدلی جدید رو عرضه می کرد، شاید اگر این کار را چند سال دیگر عرضه می کرد با کمی پیشرفت نسبت به این نسخه جلوی نسل بعد کنسول های سونی و ماکرو کم نیاره و از فروش این 2 کم کنه و به خود اضافه کند! چه حکیمانه:d
پ.ن: Very Nice

آخرین ویرایش:

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
چقد زیباست:x
سایت بست بای Wii رو با باندل New Super Mario Bros میده 150 دلار... به نظرتون این چند دلاره؟

آخرین ویرایش:

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
چقد زیباست:x
سایت بست بای Wii رو با باندل New Super Mario Bros میده 150 دلار... به نظرتون این چند دلاره؟
آره واقعا خیلی زیبا شده
قطعا از wii ارزون تره با توجه به اینکه wii الان 130 دلاره من فکر میکنم این یکی بین 90 تا 110 باشه
چون واقعا هیچکس اگر گرون تر باشه نمی خردش:-/

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
هر چی باشه اینجا 4برابره دیه..این دیه سئوال داره:D
به به (آقا؟) فرهاد:d
اون که بله فقط باید ضریبش رو به دست بیاریم! چقد ضرب در 4؟
150*2900=435000
وی با باندل شد اینقد وی مینی چه قد میشه به نظرت؟ البته اگه نیان بگن وی مینی گرون تره:|
یعنی میشه این ارزونتر باشه؟ چون چنتا بازی Wii هست که دلم نمیاد بازی نکنم،مثل زلدا یا اون بازی کانوایی(اسمش یادم رفت:d)

آخرین ویرایش:

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
آره واقعا خیلی زیبا شده
قطعا از wii ارزون تره با توجه به اینکه wii الان 130 دلاره من فکر میکنم این یکی بین 90 تا 110 باشه
چون واقعا هیچکس اگر گرون تر باشه نمی خردش:-/
ای کاش زیر 100 دلار باشه که ما هم وسعمون برسه:(
آره اگه گرون تر باشه فقط کلکسون دارها میخرن،کسی که قصدش بازی کردنه میره همون وی معمولی رو میخره
شما قیمت وی رو داخل ایران میدونی؟

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
ای کاش زیر 100 دلار باشه که ما هم وسعمون برسه:(
آره اگه گرون تر باشه فقط کلکسون دارها میخرن،کسی که قصدش بازی کردنه میره همون وی معمولی رو میخره
شما قیمت وی رو داخل ایران میدونی؟
والا نه متاسفانه من هم بی خبرم، ازهر کی هم میپرسم نمیدونه:(
یه آشنایی داریم این قرار بود کریسمس بره پیش زن و بچه اش کانادا واسه من یه wii و چند تا wii u بیاره، که wii رو خودم بزنم به بدن wii u ها رو هم تو بازارچه بزارم واسه فروش:>
حالا بهش زنگ زدم میگه میخوام امسال عید برم:|
خلاصه من که برام از ممالک خارجه می آد
شما هم اگر میتونید بگید براتون از بیرون بیارن فکر کنم از کشور دوست و همسایه افغانستان هم بیارن به نفعمون باشه:)):((

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
والا نه متاسفانه من هم بی خبرم، ازهر کی هم میپرسم نمیدونه:(
یه آشنایی داریم این قرار بود کریسمس بره پیش زن و بچه اش کانادا واسه من یه wii و چند تا wii u بیاره، که wii رو خودم بزنم به بدن wii u ها رو هم تو بازارچه بزارم واسه فروش:>
حالا بهش زنگ زدم میگه میخوام امسال عید برم:|
خلاصه من که برام از ممالک خارجه می آد
شما هم اگر میتونید بگید براتون از بیرون بیارن فکر کنم از کشور دوست و همسایه افغانستان هم بیارن به نفعمون باشه:)):((
ای کاش از فردا اعلام میکردن فروش دلار بالاتر از 1000 تومن جرم محسوب میشه و تیربارون میشه فرد خاطی!(نمیشه این کار رو کرد:-/)
از خارجه که نمیتونم بگیرم یعنی کسی رو ندارم که بخواد بگیره
مجبوریم همین جا از فروشندگان با انصاف(:|) بگیریم:(

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
وای خیلی خوشگل شده واقعا از نینتندو بعید بود همچین طراحی قشنگی میمرد یه همچین کاری هم واسه وی یو میکرد!!؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
کاش خارجه بودم ! :( آدم یه همچین چیزی رو فقط با 99 دلار بگیره و کلی بازی پلتفورمر درجه یک و البته بازی های محشر Gamecube رو تجربه کنه. :(
اینجا که به جای کم شدن قیمت ، میگن چون خوشگل هست پس گرون تر میشه !

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
کاش خارجه بودم ! :( آدم یه همچین چیزی رو فقط با 99 دلار بگیره و کلی بازی پلتفورمر درجه یک و البته بازی های محشر Gamecube رو تجربه کنه. :(
اینجا که به جای کم شدن قیمت ، میگن چون خوشگل هست پس گرون تر میشه !
نمی خواد خیلی ناراحت باشید چون....
بازی های گیم کیوب رو پشتیبانی نمیکنه :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر