تاریخ نمایش اصلی «Playstation Experience 2017» کمپانی «Sony» مشخص شد

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
کمپانی سونی تاریخ نمایش اصلی «Playstation Experience 2017» خود را اعلام کرد. این برنامه در روز جمعه ۸ دسامبر ساعت ۸ شب پاسیفیک تایم (ساعت ۷:۳۰ دقیقه‌ی صبح روز شنبه ۱۸ آذر) برگزار خواهد شد.

playstation-experience-2017-page-section-background-02-us-10aug17-1024x500.png

این رویداد در روزهای ۹ و ۱۰ دسامبر نیز ادامه خواهد داشت و اشخاصی که دارای بلیت هستند می‌توانند در نمایش اصلی شرکت کنند که در آن رئیس استدیوهای جهانی «Playstation» آقای «Shawn Layden» اخبار جدیدی را برای حضار بیان می‌کند، شاهد مهمانانی ویژه خواهیم بود و همچنین سوپرایزها و اطلاعات جدیدی راجع به بازی‌ها اعلام خواهد شد.

این نکته نیز قابل ذکر است که آقای «Sid Shuman» مدیر رسانه‌های اجتماعی بخش آمریکای «Sony Interactive Entertainment» اعلام کرد این نمایش نسبت به سال‌های گذشته در مقیاس کوچکتری برگزار خواهد شد « ما از این نمایش به عنوان «Showcase» اسم نمیبریم، با توجه به اینکه فقط چند هفته با «Paris Game Week» فاصله زمانی داره ولی چیزهای جالبی برای نشون دادن داریم.»

شرکت کنندگان در ادامه خواهند توانست «موج بعدی بازی‌های «Playstation» و «Playstation VR»» را تجربه کنند و «هرچه عمیق تر در تجربه‌ی بزرگترین بازی‌های «Playstation» که دنیای واقعی و بازی‌ها را با هم ادغام میکنند فرو روند».

غرفه‌ی سازندگان به این رویداد باز خواهد گشت و شامل اطلاعات بیشتری راجع به اخبار اعلام شده در نمایشگاه پاریس خواهد بود.

فهرست سازندگان حاضر در رویداد هنوز قطعی نشده، ولی حضور استدیوی «Sucker Punch» برای صحبت راجع به عنوان جدیدش «Ghost of Tsushima» و همچنین استدیوی «Media Molecule» برای ارائه‌ی اخبار جدید راجع به عنوان «Dreams» تائید شده است.

مکان این رویداد نسبت به سال‌های گذشته ۵۰ درصد بزرگتر خواهد بود تا بتواند میزبان برنامه‌های جدید که شامل بخش‌هایی برای رقابت در عنوان «Gran Turismo Sport» هم هست، بشود.

*نمایش اصلی رویداد «Playstation Experience» معمولا در ساعت ۱۰ صبح اولین روز آن برگزار میشد که امسال با تغییر زمانی همراه است.

Read the whole post here.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
شدیدا منتظرشم و به شدت هایپم و انتظارم به شدت بالاست و منتظر رونمایی از DMC5 و بازی جدید From Software و فصل سوم SFV هستم. اگر رونمایی نشن، علی رو ریپورت میکنم بن دائمش کنن.

پ.ن: سایفون هیتلر یادمون نره که معرفیش حتمیه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
شدیدا منتظرشم و به شدت هایپم و انتظارم به شدت بالاست و منتظر رونمایی از DMC5 و بازی جدید From Software و فصل سوم SFV هستم. اگر رونمایی نشن، علی رو ریپورت میکنم بن دائمش کنن.

فعلا علی زانوی غم بغل گرفته میگه شاید لایو استریم نکنند، پس معرفی خفنی هم نیست و بسی آیه ی یاس خونده از صبح:-"

ما که منتظر CTR یا Spyro Trilogy میباشیم>:)

• Like
Reactions: jhoobin and IMANOKA

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین

فعلا علی زانوی غم بغل گرفته میگه شاید لایو استریم نکنند، پس معرفی خفنی هم نیست و بسی آیه ی یاس خونده از صبح:-"

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا

آره تازه شستم خبر دار شد :( الان یعنی سونی واقعا فکر میکنه خیلی نمایش گنده ای داشته توی PGW؟ و اگر جواب بله هست، پس بیخود میکنه PSX برگزار میکنه :|
البته بازی که معرفی میکنن ولی معرفی DMC5 رو باید با خودم به گور ببرم تا E3. لعنت بهت علی.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
آره تازه شستم خبر دار شد :( الان یعنی سونی واقعا فکر میکنه خیلی نمایش گنده ای داشته توی PGW؟ و اگر جواب بله هست، پس بیخود میکنه PSX برگزار میکنه :|
البته بازی که معرفی میکنن ولی معرفی DMC5 رو باید با خودم به گور ببرم تا E3. لعنت بهت علی.
من که میگم نمایش گنده ای داشته تو PGW :p
در بدترین حالت در حد PSXهای اخیر بوده:-" (برای من بهتر بوده:D )

اما PSX حتی اگر کنفرانسی نباشه(که فعلا نگفتن نیست، فقط گفتن مثل PGW نیست اما سورپرایزهایی خواهیم داشت:-" ) بازم خبرهای خوبی خواهد داشت:-"

JOKERACN7

کاربر سایت
Aug 8, 2014
379
نام
حمید
On DMC5:
This will finally be announced at PSX. Dante, Vergil, and Nero will all be playable on the game. I don't know if that will be confirmed at PSX in particular alongside the reveal, but multiple sources have informed me that all three characters are on it and you can play as them.

On Soul Calibur 6:

I was told it'll be for PS4, PC, and Nintendo Switch. There was no Xbox One version mentioned to me. The game should be revealed by the end of the year and make its 21st anniversary at least. One trustworthy source told me it would be revealed at PSX. If the Switch version is not announced in a matter of fact way alongside it like multiplatform games do when revealed at a specific console's event, then it should be announced during the Nintendo Direct in January that I keep hearing about. The source who told me about the Switch version is different from the one who told me of the game's existence, I might add. They also told me that Link would return as a guest character on that version.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر