تاریخ عرضه ی Dead Space 3 مشخص شد + تصاویر جدید

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,304
نام
Matthew
ds3-4.jpg

همانطور که می دانید یکی از بازی های پرطرفدار سبک Horror (ترسناک) بازی Dead Space 3

می باشد . این بازی که گفته شده بود در سال 2013 عرضه می شود تاریخ دقیقی نداشت .

اما امروز به همراه چند تصاویر جدید تاریخ عرضه ی این بازی توسط EA مشخص شده است .

بازی در تاریخ 5 February سال 2013 عرضه میشود ( البته در اروپا 9 Feb )

این بازی برای هر سه پلتفرم PC , Xbox 360 , PS3 عرضه میشود .

همچنین می توانید در تاریپ تصاویر بازی جدید ترین تصاویر منتشر شده به همراه این

خبر را مشاهده کنید :

تصاویر Dead Space 3

منبع

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
به نظر من تو شماره اول و دوم داستان ضعیفی داشت و سبکش هم بیشتر شبیه یه Horor بود تا Survival Horor !

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,304
نام
Matthew
منم به عنوان فن جدید این بازی که عاشق اویل هستم به این روی آوردم

امیدوارم این زیبا باشه اونطور که دوستان می فرمایند بنظر خوب میاد

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
سبکش هم بیشتر شبیه یه Horor بود تا Survival Horor !

جوابی برای بخش داستان نمی دم، چون نظراتمتفاوته، اما در مورد سبک:
Horor چیزی میشه مثل Fear که همه چیز فراوون در دسترسه، اما تویاین بازی با توجه به شخصیت اصلی و کمبود منابع بازی دسته بندی SH داره

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
یادش بخیر چقدر برای DS2 انتظار میکشیدم و تمامی اخبار بازی و تمامی تاپیک ها رو پیگیری میکردم و تمام سایت ها رو میگشتم ولی وقتی تریلر نسخه سوم رو دیدم اصلا بازی رو فراموش کردم و تاریخ انتشار بازی هم اصلا برام مهم نیست !! نمیدونم چرا این سازنده های بازی فکر نمیکنند بازی ما به چه دلیل محبوب و مشهور شد که حالا بیایم بزنیم کلا بازی رو به یک سمت و سو ی دیگه ببریم !!!

---------- نوشته در 02:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:10 PM ارسال شده بود ----------

به نظر من تو شماره اول و دوم داستان ضعیفی داشت و سبکش هم بیشتر شبیه یه Horor بود تا Survival Horor !
گفتید بنظر بنده و این نظر شخصیتون هست ولی داستان در شماره 1 بازی شاهکار بود و در تمامی طول داستان پر بود از طعنه های سیاسی و مذهبی . نسخه اول در بخش داستان یکی از قویترین بازی های این نسل بود !! ولی خب بازی در عنصر داستان در نسخه دوم خیلی افت کرد و به خوبی اون نسخه اول نبود و حالا که شاهد این نسخه هستیم !!

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,112
نام
آرمان
يا مثل Resident Evil 6 مي شه و نابود مي شه ، يا مثل قبل ترسناك مي شه و باز هم نابود مي شه !

طرفداران سبك Horror روز به روز كم تر مي شه ، اكثر بازي هاي اين سبك راهشون مقل RE6 مي شه ، ممكنه نمرات متوسط به پايين بگيرن ولي فروش خوبي مي كنن !

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
اخیرا یه تریلر ۱۷ دقیقه ای از گیم پلی بازی اومده که پیشنهاد میکنم حتما بیینید توو یو.. تی و ب هستش این بازیو اول باید یک نفره تموم کرد به نظر من .. این تریلری که من دیدم باحال بود

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
اونایی که میگن بازی بویی از ترس نداره ساعت 12 شب به بعد... با یه هدست خوب و تو اتاق تاریک بازی کنن من یکی 27 سالمه میترسم اینطوری:-ss
بیصبرانه منتظر نسخه بعدی هستم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر