تاریخ برگزاری مراسم The Game Awards امسال مشخص شد

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
آقای جف کیلی به‌طور رسمی اعلام کرد که مراسم The Game Awards امسال در تاریخ 10 دسامبر برگزار می‌شود. با بازی سنتر و جدید ترین اخبار بازی همراه باشید.

The-Game-Awards-2020.jpg

مراسم بهترین بازی سال اینبار به‌دلیل شیوع ویروس کرونا به‌شکل متفاوتی برگزار خواهد شد، اما به گفته جف کیلی تیم برگزار کننده همچنان یک رویداد بزرگ و پر هزینه را در نظر دارد. مراسم امسال از سه منطقه مختلف یعنی لس آنجلس، توکیو و لندن پخش خواهد شد.

همچنین The Game Awards از حالا به بعد شامل یک جایزه جالب و جدید خواهد بود. جف کیلی درباره این جایزه می‌گوید: “این جایزه برای قدردانی از توسعه‌دهندگان نرم‌افزارها یا سخت‌افزارهایی که رسانه ویدئو گیم را با اضافه کردن قابلیت، تکنولوژی و محتوای مختلف به‌منظور امکان‌پذیر ساختن بازی کردن و لذت بردن مخاطبان وسیع‌تر رو به جلو می‌برد، اهدا خواهد شد.”

“این احساس وجود دارد که امسال به اندازه کافی توسعه‌دهندگانی هستند که این کار را انجام می‌دهند. ما نیز احساس می‌کنیم باید از تلاش افرادی که در زمینه در دسترس قرار گرفتن بازی‌ها نوآوری به خرج می‌دهند قدردانی کنیم.”

جف کیلی همچنین در خصوص احتمال حضور بازی Cyberpunk 2077 به عنوان کاندید بهترین بازی سال (که تنها چند هفته قبل از برگزاری مراسم منتشر می‌شود) در مراسم امسال ذکر کرد که وضعیت این عنوان در حال حاضر نامشخص است. The Game Awards 2020 در تاریخ 10 دسامبر از طریق 45 پلتفرم استریمینگ جهانی مختلف پخش خواهد شد.

Continue reading...

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
پارسال مراسم ۱۳ دسامبر بود ،، مهلت انتشار بازی ها ۱۵ نوامبر ...

امسال ده سپتامبره ... امیدوار بودم تاریخ مراسم رو ببرن حدود ۲۰ دسامبر ... که سایبر پانک هم قطعا وارد مهلتشون بشه

ببینیم چی میشه .. ولی اگه سایبر نباشه ،، تمام هیجانش از بین می‌ره

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین

امسال ده سپتامبره ... امیدوار بودم تاریخ مراسم رو ببرن حدود ۲۰ دسامبر ... که سایبر پانک هم قطعا وارد مهلتشون بشه

بدون نسل بعد و سایبر بسی بی حاله! :|

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα

بدون نسل بعد و سایبر بسی بی حاله! :|
168560

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
کلا اینکه این آوارد (و قبلش VGA/VGX) یک ماه و نیم زودتر از پایان سال cut off رو قرار میدن واقعا عجیبه (ترجیحمه مثل اسکار و یا بقیه سایتا توی ژانویه یا فبریه برگزار کنن). همیشه یسری بازی خیلی خوب نادیده گرفته میشن و سال بعدش هیچ خبری نمیشه ازشون. بدترینش فارکرای 3 سال 2012 بود. همین Jedi fallen order پارسال جزو بهترین بازیای سال بود برای من و مطمئنم تو اون کویر و بیابون پارسال اگه این دیده میشد خیلی توی مراسم نامزد میشد. ولی بعد از تاریخ cut off عرضه شد و رسما نادیده گرفته شد و امسالم قطعا هیچ اثری ازش توی نامزد ها نخواهد بود...

واقعا اگر سایبر پانک نادیده گرفته شه و کات اف قبل عرضش باشه، واقعا مسخره میشه :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
امیدوارم حالا که ایونت دیجیتاله، مثل پارسال مجبور نباشن واسه بازی نهایی دست به دامن Fast & Furious و امثالهم شن. واقعا حرکت خیلی چیپی بود پارسال...
بیشتر از جوایز، حال و هوای مراسم رو ولی همیشه می پسندم خیلی خوبه

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
امیدوارم حالا که ایونت دیجیتاله، مثل پارسال مجبور نباشن واسه بازی نهایی دست به دامن Fast & Furious و امثالهم شن. واقعا حرکت خیلی چیپی بود پارسال...
بیشتر از جوایز، حال و هوای مراسم رو ولی همیشه می پسندم خیلی خوبه
من هنوزم وقتی یاد این میوفتم که میازاکی جایزش رو از وین دیزل گرفت یه حالی میشم اصن... :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر