تاریخ برگزاری رویداد بزرگ ایکس باکس مشخص شد

WonderMahdi

کاربر سایت
Mar 21, 2020
609
نام
مهدی قربان‌زاده
پس از مدت‌ها انتظار، مایکروسافت بالاخره تاریخ برگزاری رویداد بزرگ ایکس باکس را معرفی کرده است.

xbox games showcase

این رویداد که با نام Xbox Games Showcase معرفی شده است در ساعت 20:30 دوم مرداد ماه پخش خواهد شد. بر طبق گزارشات مختلف در این رویداد شاهد بازی‌های انحصاری فرست پارتی و ثرد پارتی مختلف خواهیم بود. همچنین استودیو 343 قبلا تایید کرده است که بازی Halo Infinite در این رویداد حضور پررنگی خواهد داشت. از شایعات دیگر حول این رویداد می‌توان به معرفی قسمت جدید Fable ساخته استودیو Playground و معرفی ریبوت سری Perfect Dark توسط The Initiative اشاره کرد. از آخرین رویداد نسل بعدی مایکروسافت دو ماه میگذرد و باید دید بازی‌های انحصاری بزرگ مایکروسافت چگونه بر روی ایکس باکس سری ایکس اجرا می‌شوند.

کنسول ایکس باکس سری ایکس پاییز امسال عرضه خواهد شد.

Continue reading...

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
خلاصه اینه که عمو فیل با یک لبخند هیستریک با یک جعبه سیاه در دست میاد و میگه خواهیم دید کدوم کنسول بهتره

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
چقد با لبخندش آزرده خاطر فرمودن دوستانو :))
این ایونت برای نمایش جعبه سیاه نیست دوست من تمرکزتو ببر رو گیم
گفتن اکس باکس گیمز شوکیس! :D
البته پیشنهاد میکنم اگه لبخنداش اذیتت میکنه نبینی چون ممکنه حمله عصبی بهت دست بده
View attachment 152269
اتفاقا برای ریلیکسیشن قبل خواب خوبه شما ظاهراً رو مخته شما فعلا رو همون ۱۲ مانور بده گیمی در کار نیست همش سیاه بازیه عمو فیلیه

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
دوست عزیز معلومه خیلی بهت فشار اومده این چن روزا :Dمایکروسافت فعلی اون مایکروسافت ۲۰۱۳ نیست و این نسل هم کنسول قوی تر داره هم بازی انحصاری خوب که شما هم میتونی پی سی یا ایکس باکس تهیه کنی و تجربشون کنی
خواهیم دید
برای شما و سایر اکس فنا آزموده رو آزمودن خطاست. در توبه همیشه بازه
من انحصاریاشو رو پی سی رفتم just Meh

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
چقد تو قضاوت می‌کنی جاست ریلکس منم مثل خودتم هر جفتشو میرم هیچ تعصب و مخصوصا فشاری روی سونی فن جماعت نیست با وجود این بازیای پیل افکن شما فشار خودتو کنترل کن نگرانتم

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
چه آتیش بازی بکنه اکس باکس
انقدر حجم معرفیا بالاس که جف کلی گوشتلخم از یک ساعت یبل نمایش قراره احتمالا توضیحات شایدم نمایش بلزی هایی که از قبل معرفی شدن رو نمایش بده
مثل scorn یا شاید هم بازی جدید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر