تاریخ انتشار دموی رایگان Forza Horizon 3 مشخص شد

VICTORLyNCH

کاربر سایت
Aug 18, 2016
565
#24.jpg
به نظر می‌رسد که بالاخره هفته‌ی آینده دموی رایگان بازی Forza Horizon 3 برای دارندگان Xbox One منتشر شود. در کنار تاریخ انتشار این دمو، حجم این نسخه از بازی نیز مشخص شده است.

بر طبق پستی که در وب‌سایت NeoGAF منتشر شده، دموی رایگان بازی Forza Horizon 3 در تاریخ 21 شهریور [11 سپتامبر میلادی] ساعت 8 شب EST منتشر خواهد شد. اگرچه با توجه به اینکه هنگام وارد شدن به بخش اطلاعات دمو، ساعت انتشار دمو مطابق با ساعت محلی که در آن زندگی می‌کنید است، به احتمال زیاد تاریخ انتشار آن برای مناطق مختلف متفاوت خواهد بود.

بر اساس این گزارش، نسخه‌ی دموی این بازی تنها برای دارندگان Xbox One لیست شده است؛ این در حالی است که این بازی در کنار Xbox One برای رایانه‌های شخصی [Windows 10] نیز منتشر خواهد شد. به نظر می‌رسد تاریخ انتشار این دمو برای PC متفاوت خواهد بود یا حتی اینکه نسخه‌ی دمویی برای این پلتفرم در نظر نگرفته شده باشد.

همچنین تاکنون محتوای این نسخه نیز مشخص نشده اما با توجه به حجم این دمو که 18.34 GB خواهد بود [در مقایسه با حجم 35 GB بازی Forza Horizon 2] می‌توان انتظار محتوای نسبتاً مناسبی [با در نظر گرفتن نسخه‌ی دمو] را داشت.

این بازی در کشور استرالیا جریان خواهد داشت که قرار است به بزرگترین نقشه‌ی [مکانی] تاریخ سری Horizon تبدیل شود. با این حال باید منتظر اعلام رسمی مایکروسافت در قبال این نسخه‌ی دمو بمانیم.

بازی Forza Horizon 3 در تاریخ [27 سپتامبر میلادی] برای پلتفرم‌های PC و Xbox One [با پشتیبانی از قابلیت Xbox Play Anywhere] منتشر خواهد شد.

لینک منبع
 
  • Like
Reactions: Cj_sa and m.a.t

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر