تاخیر ناگهانی Splinter Cell Conviction تا سال 2008

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
Ubisoft اعلام کرد عنوان Splinter Cell Conviction تا سال 3 ماهه اول سال 2008 به تاخیر افتاد.
بله متاسفانه این عنوان که قرار بود پاییز امسال منتشر بشه برای اوایل سال 2008 به تاخیر افتاد Ubisoft اعلام کرده ما فرصت رو بیشتر کردیم تا عنوان بزرگی که میخوایم رو به دست بیاریم و فکر سازنده ها برای ترقی بیشتر بازی باز باشه..

The game is now set for a Q1 2008 release and Ubisoft have revealed they felt it important

همچنین یوبی خاطر نشان کرده این بازی باید جز بازی های Ubisoft's high standard باشه!

پ.م:فکر میکنم MGS4 رو دیدن گفتن ما تازه اول راهیم..

tom-clancys-splinter-cell-double-agent-20070522015657873-000.jpg

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
رضا عجب ضده حالی زدی:(:((

امين يادت دو روز پيش تو پست خصوصي چي بهت گفتم بعد از اينكه كنسول را خريدي خيلي از اتفاق ها ميوفته . بيا بازي فوق محبوبت رفت براي سال 2008 . خبر كاهش قيمت ........خودت ميدوني تو اوج هست .

امين :laughing:

ای بابا چه خبره
هم بازی ها داره میفته 2008

خوب به نظر من بهتر شده چون در سال 2007 يه عده از غول بازي ها قرار عرضه بشه كه فرار از دست اين بازي ها تصميم عاقلانه اي به نظرم .:cheesygri

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
امين يادت دو روز پيش تو پست خصوصي چي بهت گفتم بعد از اينكه كنسول را خريدي خيلي از اتفاق ها ميوفته . بيا بازي فوق محبوبت رفت براي سال 2008 . خبر كاهش قيمت ........خودت ميدوني تو اوج هست .

امين :laughing:

منم بهت جریان sc3 رو گفتم:laughing:
دقیقا هم بهت گفتم چند روز دیگه میگن قیمتش میاد پایین:laughing:

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
خيلي بهتر شد در عوض با يه بازيه غول سركار داريم و عجله اي ساخته نمي شه
هر چند من عاشق اين بازي هستم و صبر براش خيلي سخته:((
چند وقت پيش يه نقد كامل ازش خوندم باورم نمي شد اين قدر روش كار كردن حقيقتا ماوراي تصور رفته:eek:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر