تاخیر عجییب عنوان Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction تا سه ماهه ی اول سال 2009 !

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
سلام

عنوان SPLPLINTER CELL CONVICTION که قرار بود تا 2007 عرضه شود به یکباره به 3ماهه ی اول سال 2008 موکول شد ( به گفته ی مسولین UBI ما فرصت بیشتر را میخواهیم تا روی این عنوان بزرگ کار کنیم) اما بعد از مدتی در کمال تعجب طرفداران SamFisher این عنوان به سه ماه ی دوم سال 2008 موکول شد. بنا به اخبارهای منتشر شده تاخیر این عنوان بخاطر
سیاست های مالی UBISOFT است و این عنوان به اواخر سال 2008 که به عنوان سال
مالی 2009 میباشد موکول شد.

و حالا مجددند ای عنوان به تاخیر افتاد و به 3ماهه ی اول سال 2009 موکول شد.

لازم به ذکر است این خبر رسما توسط GAME SPOT تایید شد.

منبع: http://www.gamespot.com/search.html?qs=Splinter+Cell+Conviction&x=37&y=14

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
دوست عزيز چنين خبري اعلام نشده فقط Game Spot اومده يه تاريخ زده هنوز Ubisoft اصلا اعلام نكرده كه بازي كي عرضه ميشود و به احتمال زياد در E3 اخبار دقيق تر ميده

stop the game

کاربر سایت
Nov 24, 2006
411
نام
عماد
اخبار کلا مورد داره ولی شایعاتی مبنی بر اومدن Splinter cell در اواخر 2008 یا اوایل 2009 شنیده شده! همین

و این خبر هم خیلی قدیمیه!!!!

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
اخبار کلا مورد داره ولی شایعاتی مبنی بر اومدن Splinter cell در اواخر 2008 یا اوایل 2009 شنیده شده! همین

و این خبر هم خیلی قدیمیه!!!!

بخشید میشه بگید این خبر کجاش مورد داره که شما میگین کلا مورد داره؟؟؟؟
در شایعه هایی مبنی بر اومدن این بازی در اواخر2008 یا اوایل 2009 وجود داشت که خوشبختانه حل شد و مشخص شد که حالا حالا ها نباید چشم انتظار این بازی بشینیم و
حداقل باید یه یک سالی صبر کنیم و بیخیاله این بازی تو سال 2008 بشیم...
البته اگه تا اون موقع هم به تاخیر نخوره. یه وقت دیدی بازی به سال 2010 موکول شد!!!!!:laughing:
در ضمن این خبر کجاش قدیمیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
ببخشیدا مگه شما از تاریخ دقیق انتشار بازی با خبر هستید که میگید خبر خیلی قدیمیه؟؟!!!
شاید هم تو ubisoft کار میکنید که اینقدر مطمین حرف میزنید:biggrin1::laughing:
به هر حال این خبری بود که تازه از سوی gs تایید شده است.

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
دوست عزيز چنين خبري اعلام نشده فقط Game Spot اومده يه تاريخ زده هنوز Ubisoft اصلا اعلام نكرده كه بازي كي عرضه ميشود و به احتمال زياد در E3 اخبار دقيق تر ميده

یعنی GAMESPOT کشکی اومده یه تاریخ برای خودش زده؟؟؟!!!

اگه UBI هنوز اعلام نکرده بازی کی عرضه میشه پس حالا حالا ها باید یه چند سالی صبر کنیم...؟
بازی که قرار بود سال 2007 منتشر بشه همین طوری داره به تاخیر میخوره...:(

stop the game

کاربر سایت
Nov 24, 2006
411
نام
عماد
بخشید میشه بگید این خبر کجاش مورد داره که شما میگین کلا مورد داره؟؟؟؟
در شایعه هایی مبنی بر اومدن این بازی در اواخر2008 یا اوایل 2009 وجود داشت که خوشبختانه حل شد و مشخص شد که حالا حالا ها نباید چشم انتظار این بازی بشینیم و
حداقل باید یه یک سالی صبر کنیم و بیخیاله این بازی تو سال 2008 بشیم...
البته اگه تا اون موقع هم به تاخیر نخوره. یه وقت دیدی بازی به سال 2010 موکول شد!!!!!
در ضمن این خبر کجاش قدیمیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!! !!!
ببخشیدا مگه شما از تاریخ دقیق انتشار بازی با خبر هستید که میگید خبر خیلی قدیمیه؟؟!!!
شاید هم تو ubisoft کار میکنید که اینقدر مطمین حرف میزنید
به هر حال این خبری بود که تازه از سوی gs تایید شده است.

من نمیدونم اگه خبر جدیده چرا من اینو همون اولیل که اخرین شکاره SC اومد شنیدم:confused:
همون موقع شایعاتی شنیده بودیم که Ubi برای کار کردن بهتر روی داستان بازی میخواد
بازی رو دیرتر بده از زمانی که گفته بود (بنابر این خبرت قدیمیه)

(بنده تو Ubi نیستم فکر نکنم سنمی هم با شما داشته باشیم منو شما که شوخی کنی!!!)

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري

اومده يه تاريخ بر اساس تاريخ احتمال يو يعضي از خورده فروش ها رو گذاشته الام مثلا امازون زده بود تاريخ Alan Wake براي اكتبر مياد در حال كه بازي تا 2009 تاخير خورد سره همين Haze گفتند بازي تاخير خورده تاريخ انتشار gs هنوز مارچ بود و در وحله دوم اين خبر نيست !! بازي اين طور كه اعلام شده توي ليست مالي 2008-2009 يوبي هست اما هنوز تاريخ دقيق نداره پس هنوز هيچ چيز معلوم نيست

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
به نظر شما سایت هایی مثل GS اصلا اشتباه نمیکنن همین چند وقت پیش بود که تو IGN برای PC haze رو تایید کرده بود تاریخ هم زده بود:cheesygri

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
به نظر شما سایت هایی مثل GS اصلا اشتباه نمیکنن همین چند وقت پیش بود که تو IGN برای PC haze رو تایید کرده بود تاریخ هم زده بود:cheesygri

نمیخوام از gs تعریف کنم ولی اگر از سایت هایی مثل amazon یاIGN بالا تر نباشه ولی پایینتر هم نیست:cool:

آخرین ویرایش:

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
نمیخوام از gs تعریف کنم ولی اگر از سایت هایی مثل amazon یا ing بالا تر نباشه ولی پایینتر هم نیست
دوست عزیز IGN نه ING بعدش هم سایت amazon یا غیره جزو سایت ها فروش هستند و اطلاعات رو برای فروش از سایت خود بازی ها میگرند اگر هم چیزی میزارند سر خود نیستش.
و حالا مجددند ای عنوان به تاخیر افتاد و به 3ماهه ی اول سال 2009 موکول شد.
لابد میخواد ببینه MGS4 چه چیزه جدیدی رو میکنه بیاد از روش کپی کنه تو شماره بعدیش :laughing:

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
دوست عزیز IGN نه ING بعدش هم سایت amazon یا غیره جزو سایت ها فروش هستند و اطلاعات رو برای فروش از سایت خود بازی ها میگرند اگر هم چیزی میزارند سر خود نیستش.
لابد میخواد ببینه MGS4 چه چیزه جدیدی رو میکنه بیاد از روش کپی کنه تو شماره بعدیش :laughing:

دوست من الکی پستی ندید که کل کل راه بیفته خواهشا اصلا این پست را همه نادیده بگیرند .
درسته متالگیر بازی در نوع خودشه و رو دست نداره اما دوست من چه ربطی به این بازی دارد میخوان ایرادات را برطرف کنند یا چیزی را در بازی تغییر بدهند که امتیاز کم نگیرد .
والا اگه این بازی بخواد چه الان بیاد چه بعد فروشی که میکرد یکسان بود ( دوستان اینجا منظورم از این لحاظ تغییراتی که میخوان تا تاریخ عرصه انجام بدهند بود ) . نقص داشته یا ایده جدیدی بوده که دست به این کار زدند .

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
اگه یادتون باشه چندوقت پیش UBI اعلام کرده بود که SP:CONVICTION قرار جز بازی های HighUbisoft قرار بگیره. شاید یکی از دلایل تاخیر پی در پی بازی همین باشه. بازی ای که قرار بود سال 2007 منتشر بشه...
نظر شما چیه؟

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
تا اونجایی که فهمیدم این اخرین عنوان از SP که توش Sam.f وجود داره (شایدم اخرین Sp ) پس باید مشکلی نداشته باشه. بعدش نمیدونم چه طوری میخواستن تو 2007 بازی عرضه کنن معلوم بود که تاخییر میخوره .

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
دوست من الکی پستی ندید که کل کل راه بیفته خواهشا اصلا این پست را همه نادیده بگیرند .
درسته متالگیر بازی در نوع خودشه و رو دست نداره اما دوست من چه ربطی به این بازی دارد میخوان ایرادات را برطرف کنند یا چیزی را در بازی تغییر بدهند که امتیاز کم نگیرد .
من قصد کل کل ندارم ولی سابقه یوبی سافت توی شماره قبلی (در این بازی) کاملا برای همه مشخصه نیازی به توضیح بیشتر نیستش دوست من . :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر