تاحالا چه بازي اصل رو بيشتر از دوبار خريديد؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خب من هميشه دلم ميخواست اين تاپيك رو بزنم ولي يادم ميرفت
خودم جي تي 5 رو سه بار خريدم 2 بار فروختم ايول 5 هم دقيقا همينجور رد دد رو هم همينجور ولي اونو هر 3 بار فروختم كه يه بار واسه رفيقم خريده بودم:d

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,980
نام
sami
دو دفعه kill zone 2 گرفتم
دفعه اول واسه بوت ps3:d گرفتم ولی وقتی دستگام سوخت فروختمش
دفعه دوم رفتم یه ps3 دیگه بگیرم بازم واسه بوتش:dیه kill zone 2 دیگه طرف بهم داد

havan

کاربر سایت
Feb 11, 2012
415
تاحالا چه بازي اصل رو بيشتر از دوبار خريديد؟

Xbox 360:

Borderlands
Resident Evil 5
Fifa 10
Fifa 11
Fifa 12
Battlefield Bad Company 2
Medal of honor
Battlefield 3
Skyrim
Oblivion
Gears Of War 3
Batman Arkham City
GTA
IV
Grand Theft Auto : Complete Edition
Red Dead Redemption
Red Dead Redemption Undead Nightmare
LA Noir
Mafia 2
Forza 3
Fallout 3

آخرین ویرایش:

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
اخ اخ گفتی من
Resident Evil : Gold Edition دوبار به خاطر نادانی یک بار ردیدیم
Uncharted : Drake's Fortune دوبار یک بارشو یک دوستم ازم دزدید بعدش قطع رابطه کرد
Call Of Duty : Modern Warfare 2 دوبار به خاطر این که یهو شد مجبور شدم تو یک معرکه ای تاق بزنم
BF Bad Company 2 یک اورجینال PS3 گرفتم یک اورجینال XBOX چون اون اپدیتش رو سونی یک گیگ هفصد مگابایت یک ضرب بود رو ایکس 14 مگ بیشتر نبود تازه برا انلاین سرعت کم تری لازم داشت
Killzone 2 دوبار یک عدد پلاتینوم بود از قابش خوشم نیومد معمولی گرفتم
Uncharted : Among Thieves دوبار اونم پلاتینوم بود معمولی گرفتم
WWE Smackdown Vs Raw 2008 اینو سه بار گرفتم یک عدد کپی PS2 قدیما یک عدد اورجینال PS3 اخیرا اورجینال XBOX 360 جالب اینجاست هر سه تاش یک فاز دیگه میداد
WWF Legends Of Wrestlemania اینو دوبار اورجینال PS3 شو گرفتم بچه بودم به علت ندونم کاری سره قیمت بازی های اورجینال اینو کلهم با سیستم رد کردم رفت تا بعدا بزرگتر شدم اینو با PS3 گرفتم
Heavy Rain رو هم دوبار گرفتم داستان از اونجا شروع شد که بین دوستان بحث سانسور تو ریجن سه این بازی شد همین شد کنجکاوی ما که رفتیم ریجن یکش رو هم گرفتیم
Call Of Duty : Black Ops رو هم دوبار یک بار اورجینال PS3 شو یک بار هم اورجینال XBOX 360 دیگه اخه کاله خودت بهتر میدونی هرچه روی خسته نشوی
تازه بازی Red Dead Redemption رو هم PS3 شو گرفته بودم حالا دنبال اورجینال XBOX می گردم اخه سازندهای بازی گفته بودند تو ایکس بهتر از اب درامده
این داستان ادامه دارد....

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,980
نام
sami
Heavy Rain رو هم دوبار گرفتم داستان از اونجا شروع شد که بین دوستان بحث سانسور تو ریجن سه این بازی شد همین شد کنجکاوی ما که رفتیم ریجن یکش رو هم گرفتیم
دقیقا 99 درصد کسایی که بازیشونو عوض کردن سر همین موضوع بود:d
حالا واقعا رجین 3 سانسور داشت؟؟:d

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
gow........dmc3
dmc اینقدر بازی کردم که دیگه اینقدر پولم زیاد شده بود که دیگه نشون نمیداد و فقط 99999999 نشون میداد ...
همه قصمت های مخفی رو هم تموم کرده بودم ........
راستی ماریو هم بیش از اندازه بازی کردم ......:)

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,004
نام
اسماعیل
دوبار FIFA08 گرفتم كه اولين بار واسه بوت بود كه كنسول و بازي رو فروختم ولي بار دوم كه خريدمش فقط بخاطر يكي از آهنگهاش بود كه خيلي حال ميداد:d

kiiiiiid

کاربر سایت
Feb 25, 2010
56
نام
reza
بهترین بازی پی اس تا الان به نظرم یعنی Metal gear solid 4 که ارزش چندین بار بازی کردن رو داره.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر