تأييد شد : 26 شخصيت ، 1 شخصيت مخفی و چندين DLC در Mortal Kombat 9

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
26 شخصيت در mortal combat 9 تأييد شدند که در اول کار فقط 8 تای اونها در دسترسند که اين 8 تا عبارتند از :

Scorpion, Milleena, Reptile, Sub-Zero, Kung-Lao, Johnny Cage, Nightwolf AND Sector

mk9.jpg

heavy metal

کاربر سایت
Aug 24, 2008
237
نام
احمد
این که تایید شدن نمیخواست این صحنه که قرار دادی تو این تریلر جدیده بود:d.من فکر کردم اسم بقیه شخصیتها مشخص شده که چه کسایی هستن

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
فعلا هنوز هیچ چیز تایید نشده و این صفحه انتخاب کارکتر می تونه موقتی باشه. MK Armageddon هم ازش یه صفحه تو E3 سال خودش نشون داده بودن که بعدا حذف شد. در مورد تعداد کارکتر ها هم بون گفته که ممکنه یکم از 26 بالا تر یا پایین تر بیاد. علامت سوال هم مخصوص انتخاب کارکتر تصادفی / رندم ه.
یه سری شایعه ها هستن که میگن تیم با یکی از مجلات قرارداد بسته و برای همینه که از داستان و خیلی چیزهای دیگش خیلی کم صحبت کردن. تعداد دقیق کارکتر و خیلی چیز های دیگه احتمالا قرار یا توی یکی از مجلات مثل OXM، PSM3، GI و... معرفی شن یا اینکه در event های مخصوص و جدا.

متاسفانه هنوز مشخص نیست که این 8 کارکتر از اول آزاد باشن و بقیه قفل. شخصا این سیستم رو مثل MKD خیلی می پسندم ولی توی E3 این فقط افراد بودن چون فعلا همین 8 نفر تایید شدن و بقیه کارکتر ها قراره تو ComicCon، GC و جاهای دیگه معرفی بشن.
تنها چیزی که رسمی تایید شده، حضور شخصیت های DLC ه که از گزینه / منوی مخصوص خودش قابل دسترسه.

• Like
Reactions: Francis Drake

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
سخنان یاشار تایید میشه!
این موارد که لینک خبر به عنوان تایید رسمی معرفی کرده مربوط میشه به نمایش بازی تو E3 و تا عرضه بازی ممکنه خیلی تغییرات در نسخه فاینال ایجاد بشه, افزایش تعداد کرکتر های بازی, شخصیت های جدید, Event های جدید, Boss Fight های جدید و...

NOOB SAIBOT*

کاربر سایت
Apr 14, 2010
93
نام
امید
آخرین ویرایش:

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
شخصیت هاش که کمه!
نزدیک به 26 کاراکتر که خیلی کمه ! باید یه 7-8تا دیگه هم اضافه کنن !(Mortal Kombat 3 ultimate :(()
البته خود UMK3 هم 26 تا شخصیت بیشتر نداشت ولی مهم این بود که شخصیت هاش از لحاظ ظاهر و صدا و حرکات هر کدوم یه شاهکار بودن اگه توی این نسخه هم سعی بشه شخصیت های اصلی رو وارد بکنن و روی حرکات و رفتارشون بیشتر کار بشه مطمئنا چیز خوبی از آب در میاد گرچه خودم اصلا از این استایل مسخره Reptile و Mileena خوشم نمیاشد.

ƝIǤHṪӍᾼRE

کاربر سایت
May 24, 2010
511
نام
احسان
البته خود UMK3 هم 26 تا شخصیت بیشتر نداشت ولی مهم این بود که شخصیت هاش از لحاظ ظاهر و صدا و حرکات هر کدوم یه شاهکار بودن اگه توی این نسخه هم سعی بشه شخصیت های اصلی رو وارد بکنن و روی حرکات و رفتارشون بیشتر کار بشه مطمئنا چیز خوبی از آب در میاد گرچه خودم اصلا از این استایل مسخره Reptile و Mileena خوشم نمیاشد.
بابا يكم شخصيت هاش رو كمتر كنن ولي روي بازي و مبارزه و استايل شخصيت ها بيشتر كار كنند
بازي بسيار زيبايي ميشد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر