ب ت راهنمایی بازی LittleBig Planet

شما چه نوع بازی را می پسندید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    9

hadin

کاربر سایت
Aug 8, 2010
245
نام
محمدهادی
به نام خدا سلام خسته مباشید (LittleBig Planet)
ب ت یعنی بسمه تعالی
تا صفحه ده و اگر اشتباه نکنم به سال دو هزار و هفت رسیدم اما هیچ راهنمایی درباره این بازی نیافتم با این حال که بازی سختی است که بنده که یه نمه ادعا ام هم میشه نتونستم بازی کنم و...
چیزی که مشخصه گشتن بنده محدود به این اندازه بود و روشن است که راهنمایی این بازی در این سایت هم به احتمال زیاد روشن است و کم نیست اما فکر می کنم که اینجا جای مناسب باشد به هر حال انشاالله که از بنده خورده نگیرید و اگر اینطور شد بدون پاسخ از بنده مدیریت زحمت پاکسازی مقاله رو بکشند
درخواست دارم این تاپیک باز بمونه و غرق بشه تا انشاالله حرفه ای های این بازی به کمک ما بیایند
متشکرم.
:x

hadin

کاربر سایت
Aug 8, 2010
245
نام
محمدهادی
تنها چیزی که خیلی طول کشید آی کیو بنده جواب بده بابت این بازی , این بود که باید عروسک دوم را به دنبال خود بکشم و تا آخر صفحه هر جوری شده ببرم که شاید ساعتها بنده سعی کردم بازی رو راه بیاندازم و ازش لذت ببرم و نشد؛
اولش که یک موش بالای کلاه عکس انسان است که جلو تر لامپی هست و دو سکو
هر کاری کردم نتونستم عروسک را از سکوها رد کنم و علاوه بر این هر چه لامپ را تکان دادم به موش کلاه نرسید
به لامپ هم آویزان نشد ,
گویی که درون چاله قرار میگیرد هم تا جایی توانستم ببرم اما باز گیر کردم و در مرحله دیگر هم برای بردن عروسک به مشکلات عدیده ای بر خوردم با زور اگر کاری هم می توانستم بکنم بی فایده بوده
نظر شما چیست؟ آیا می فرمایید باز هم باید سر و کله بزنم؟
این به جایی نرسیدن ها باعث شد بنده کمی از بازی زده بشوم و به فکر فروش آن بیافتم
درد و بلای نورهود بخوره تو سرش... بی شع...
متشکرم:-/

hadin

کاربر سایت
Aug 8, 2010
245
نام
محمدهادی
خب بهتره یه عکس از اون جایی که گیر کردی بذاری شاید بتونم کمکت کنم، خودم خیلی وقت پیش تمومش کردم.
ممنون شما لطف دارید موضوع اینجا است که این بازی برای بنده گیر بازاره
و حقیقت اینکه فعلا جی تی پنج و دارم...
با این حال که اثلا نتونستم بیگ رو بازی کنم اما چشم رفتم سراغ اش دفعه بعد از همه جا اش عکس می گیرم میزارم:d
شما چطوری خیلی وقت پیش تموم کردی نمی دونم چجوری!
باز هم از شما متشکرم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر