بیشترین پلی تایم هاتون برای چه بازی هایی بوده؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,009
نام
محمد امین
یک سری بازی ها مخصوصا بازیهای استراتژیک قطعا پلی تایم خیلی بالای میطلبه و اینکه تو پلی تایم بالا حتما احتیاج نیست همیشه تو درگیری ذهنی باشی و توان زیادی بگزاری فوتبال هم تقریبا همین حالته و یک سری بازیهای اوپن ورلد مثل RDR هم به این صورت
اما یک سری دیگه از بازی ها قشنگ پیرت میکنن و خودت میبینی که چسبیدی به مانیتور و انگشتهات دیگه درد گرفته مثل بازی های هک اند سلش یا شوتر یا بازیهای مثل راکت لیگ

یکی از این بازیها Gears of War هست مخصوصا تو بخش آنلاین دهنت صافه من بیشترین پلی تایمم روی این بازی هست آمار دقیقی ندارم ولی تو سایت زده بود گرز ۴ حدود ۹۵۰ ساعت بازی کردم ولی گرز ۲ و ۳ مطمئنم ده برابر گرز ۴ بازی کردم

kharmagas4

کاربر سایت
Nov 28, 2018
50
نام
amir
یک سری بازی ها مخصوصا بازیهای استراتژیک قطعا پلی تایم خیلی بالای میطلبه و اینکه تو پلی تایم بالا حتما احتیاج نیست همیشه تو درگیری ذهنی باشی و توان زیادی بگزاری فوتبال هم تقریبا همین حالته و یک سری بازیهای اوپن ورلد مثل RDR هم به این صورت
اما یک سری دیگه از بازی ها قشنگ پیرت میکنن و خودت میبینی که چسبیدی به مانیتور و انگشتهات دیگه درد گرفته مثل بازی های هک اند سلش یا شوتر یا بازیهای مثل راکت لیگ

یکی از این بازیها Gears of War هست مخصوصا تو بخش آنلاین دهنت صافه من بیشترین پلی تایمم روی این بازی هست آمار دقیقی ندارم ولی تو سایت زده بود گرز ۴ حدود ۹۵۰ ساعت بازی کردم ولی گرز ۲ و ۳ مطمئنم ده برابر گرز ۴ بازی کردم
بازی استراتژیکی داریم تا بازی استراتژیکی که درگیری ذهنی زیادی ازت بخواد یا نه
بازی استراتژیکی هست شما فرصت نمیکنی حتی یک لحظه چشمت رو از مانیتور برداری البته همش بستگی به مهارت شما توی بازی داره.بازی شوتری هست مثل اسکواد یا آرما که فقط یه ربع باید راه بری درگیری ذهنی توی بازی بستگی به بازی(فارق از استراتژیک یا شوتر)و مهارت شما داره

• Like
Reactions: MrElectricWizard

adams-khersi

کاربر سایت
Apr 19, 2016
55
ایپکس لجند ۳هزار ساعت که البته ۳ ۴ ماه پیش بازی رو از داخل بستن🥲 و تمام زحمات ام هدر رفت، از سیزن یک اش بودم سیزن دو بتل پس خریدم و تا سیزن ۱۳ تمام لول بتل پس هاش رو فول کردم، یعنی این وسط حتی یه سیزن هم نبود که بتل پس رو فول نکنم🥲 تازه هرلوم هم بهم داده بود اونا که ایپکس بازی کردن میدونن هرلوم شارد ارزش زیادی داره ولی خب چی بگم که هیچی نگم بهتره

• Like
Reactions: Changed_Man 50

XPgame.net

⛩ XPgame ⛩ فروشگاه دیجیتال
کاربر سایت
Mar 28, 2021
80
نام
XPgame
نظرتون راجب کسایی که میگن اگه وقت زیادی گذاشتی پول در نیاوردی و همش کل معیار میره سمت پول چیه؟

kharmagas4

کاربر سایت
Nov 28, 2018
50
نام
amir
نظرتون راجب کسایی که میگن اگه وقت زیادی گذاشتی پول در نیاوردی و همش کل معیار میره سمت پول چیه؟
اینو به من هم گفتن دقیقا خود طرف مشکل مالی داشت برا همین ذهنش درگیر این موضوع بود
بعدشم خود بازی کردن یه جور تفریح کردن هست بعد از اینکه کسی درآمد داشت نمیخواد که با پولش تخیل بکنه یا باهاش بره توی قبر باید زندگی و تفریح هم داشته باشه تا الان هر چی بازی کردم ازش راضی بودم یک لحظه هم پشیمون نشدم و لذت بردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر