بیشترین رکورد شما در MW3 spec ops

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
شما همش از Survival گفتید، حالا من هم از missions میگم:
stay sharp رو توی 20.8 ثانیه البته روی PC رفتم
تو ایرانی ها اولم b-)

روی X360 هم خودمو کشتم!! 21.8
البته حیف X360 ندارم و با X360 ـه پسرخالم رفتم.

راستی Charge Set هم 26.6
حریــــــف مـــی طلبیـــــــــــــم. :d
در اسرع وقت تونستم عکس هم میزارم!

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
دوستان بیاید تا روز جمعه رو این مپهای اخر یعنی 4 مپ اخر که خیلی سخت هست مسابقه بزاریم .دوستان رکوردهای خود را باگوشی موبایل فیلمبرداری کنن .حتی از خودشون.بعد ویدیو رو تو این تایپیک بزارن. تا تاریخ 2 دی ماه فرست دارید.>:) یادتون نره از خودتون هم فیلمبرداری کنید.

بریم برای رقابت.ببینیم کی بهتره.>:)>:)

mohseni-kabir

کاربر سایت
Aug 15, 2011
412
نام
علیرضا
دوستان بیاید تا روز جمعه رو این مپهای اخر یعنی 4 مپ اخر که خیلی سخت هست مسابقه بزاریم .دوستان رکوردهای خود را باگوشی موبایل فیلمبرداری کنن .حتی از خودشون.بعد ویدیو رو تو این تایپیک بزارن. تا تاریخ 2 دی ماه فرست دارید.>:) یادتون نره از خودتون هم فیلمبرداری کنید.

بریم برای رقابت.ببینیم کی بهتره.>:)>:)

باشه
ولي فيلم نمي گيرم.
چون دوربين درست حسابي ندارم

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
هیشکی نبود بیاد جلو؟؟؟؟؟؟؟؟:-/

---------- نوشته در 11:08 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:21 AM ارسال شده بود ----------

پست اول اپدیت شد.............بدو عجله کن به همه خبر بدید.جایزه بگیرید.>:)

PD

کاربر سایت
Mar 29, 2009
131
نام
Ali
من تو فقط تو مپ Dome حریف میطلبم :d رکورد هم 39 هست دو نفره ! بدون Cheat ! حاضر فیلم هم بگیرم ! کسی بود بگه !

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
تو مپ اول{RESISTANCE}دوتا بچه افغانی تو کلوپم تا 66 رفتن عکساشم دارم کفه همه بریده بود
اینم بگه از 26 به بعد هر 4WAVE از این جاگرانت ها میاد و اگه استراتژی داشته باشید راحت میتونید برید حتی رکوردتون سه رقمی بشه

s.r90

کاربر سایت
Jan 7, 2013
1
بیشترینwaveرفته شده درmw3

سلام یه پیشنهاد اگر شما تا level 50 رفتید برید نقشه underground اول برید جایی که تفنگ سفارش میدید پشت یرتون یه جای دالان ماننده من همش اونجا میرم برای تفنگ هم فقط light machine gun وتفنگ های 1 و3 را انتخاب کنید و برای کشتن jeggernauts هم فقط از flash bangاستفاده کنید در ضمن faster reloading سفارش بدید . بیاید یه کاری کنیم تو نقشهای که اختصاصی هستید با یه کلت که فقط می تونید پرش کنی( میتونید کلت های دیگری هم بخرید) ببینیم تا کجا می تونید برید نقشه های easy رو برید و بعد اعلام کنید من خودم تا wave33 با کلت هم تا wave 13 رفتم این بحثم ادامه بدید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر