بکاپ گرفتن از سیو های بازی ها!!!

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
Waninkoko SaveGame Manager

سلام
گاهی اوقات میخواد از سیئ های بخصوصی یه بکاپ بگیرید یا اینکه سیو خودتون رو به یکی دیگه بدید
اما این کار با سیستم خود ویی میشه اما برای برگردوندن سیو به ویی ارور میده و کپی نمیکنه
با اموزش زیر میتوند از بازی ها تون بکاپ بگیرید

1. این فایل رو دانلود کرده و بعد از انزیپ کردن برنامه ی درونش رو به پوشه aPPS بریزید
  2. برای بکاپ یا اکسترکت کردن سیو هاتون بعد از اجرا برنامه گزینه ی EXTRACT رو انتخاب کنید و بعد از زدن A وارد لیست سیو هاتون میشید اونایی رو که میخواید با دو بار زدن A اکسترکت کنید(سیو ها با یک فرمت خاص درون پوشه savegames سیو میشن)
  3. حالا اگر میخواهید سیوی را که خودتان اکسترکت کرده اید یا از کس دیگری گرفته اید را نصب کنید بعد از اجرا برنامه INSTALL رو انتخاب کنید حالا لیست سیو های موجود در SD میاد و با زدن 2 بار A ان را به ویی خود برگر دانید.
توجه:

• اگر سیو را از کسی میگیرید حتما هم ریجن با بازی شما باشد
  • اگر سیوی را میخواهید در همین تاپیک مطرح کنید تا بچه ها بزارن(ریجنسیو مورد نظر رو هم بگید)
موفق باشید

kamranp56

کاربر سایت
Jan 3, 2010
37
یه سوال !:eek: این سیو بازی ها کجا اصلا سیو میشه؟ مثلا وقتی من با SD نئوگاما رو میارم و بازی رو با اون اجرا می کنم...این سیو بازی ها رو توی SD میریزه یا توی خود ویی؟ بعد وقتی بازیم تموم شد به کل...سیو ها چی میشه؟ یعنی چطوری میشه پاکشون کرد که الکی فضا اشغال نشده باشه؟!:confused:

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
داداش شما خوب نگرفتی
این بکاپه
شما نمی تونی از neogama این سیو ها رو لود کنی(و هیچ loader دیگه ای)
این برای اینه که اگه یه روز خواستی کل ویی تو فرمت کنی سیو ها رو بگیری
خود ویی میتونه سیو ها رو بریزه تو sd اما چون موقع برگردوندن تو کنسول گیر میده پس باید از این کار استفاده کرد

kamranp56

کاربر سایت
Jan 3, 2010
37
می دونم منظور شما رو...من سوالم یه چیز دیگه بود، نگفتم بک اپ بگیرم..گفتم سیو بازی ها رو، وقتی بازی دیگه تمومه، چطوری میشه پاک کرد..اصلا میشه کرد یا نه....;)

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
سلام...این سیو ها که تو sd ریخته میشه، از کجا میشه فهمید برای کدوم بازیه..؟
فلدر هایی که ذخیره میشند اسمشون 000100015xxxxxxx اینطوریه ... داخلشون هم که اسم بازی رو نزده..!

آخرین ویرایش:

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
سلام...این سیو ها که تو sd ریخته میشه، از کجا میشه فهمید برای کدوم بازیه..؟
فلدر هایی که ذخیره میشند اسمشون 000100015xxxxxxx اینطوریه ... داخلشون هم که اسم بازی رو نزده..!
موقعی که سیو بازی رو بک آپ می گیری باید خودت حواست باشه برا کدوم بازیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر