به Vice City خوش آمدید!

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
درود

به Vice City خوش آمدید!

Untitled-2.jpg

Rockstar Games امروز طی تریلری، دهمین سالگرد بازی Grand Theft Auto: Vice City را جشن گرفت و این نسخه، ورژن پیشرفته تر Vice City که در سال 2002 عرضه شده بود، خواهد بود. ابن بازی در تازیخ 6 دسامبر برای Android، Google Play و سیستم عامل IOS به قیمت 4.99 دلار آماده فروش می باشد.

همپچنین گرافیک بازی به صورت زیادی افزایش پیدا کرده است. طبق گفته Rockstar در دهمین سالگرد این عنوان: " مدل شخصیت ها و افکت های نوری آپدیت شده است، گیم پلی شلیک های جدیدتر و دقیق تر و گزینه های هدف گیری بیشتری اضافه شده است."

در زیر لیستی از دستگاه هایی که با این بازی سازگاری دارند، قرار دارد:

Apple iOS Devices: iPad, iPad mini, iPhone 4, 4S & 5, iPod touch 4th & 5th Generation

Android Phones: Motorola Razr, Razr Maxx, Razr Maxx HD, Motorola Atrix, Motorola Photon, Motorola Droid Bionic, HTC Rezound, HTC One X, HTC One S, HTC Evo 3D, HTC Sensation, HTC Droid Incredible 2, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Nexus S, Samsung Galaxy Note 1 & 2, Samsung S2, Samsung Galaxy R, Sony Xperia Play, Sony Xperia S, P, T & TL, Sony Walkman Z Series Media Player, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S3, Google Nexus 4

Android Tablets: Acer Iconia, Asus Eee Pad Transformer, Asus Eee Pad Transformer Prime, LG Optimus Pad, Medion Lifetab, Motorola Xoom, Samsung Galaxy Tab 8.9 / 10.1, Samsung Galaxy Tab 2, Samsung Galaxy Note 10.1, Sony Tablet S, Sony Tablet P, Toshiba Thrive, HTC Flyer, Google Nexus 7, Google Nexus 10

منبع

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
متاسفانه سه بار این سری رو خریدم ولی هیچ وقت یادم نمیره : یکی از دیسک هاش همیشه خراب بود

بعدا فارسیشو گرفتم و تا وسطاش رفتم اونم خراب بود :( خیلی حال میداد

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
من تا 75 درصدش رو رفتم سیوهام پاک شد . San Andreas رو تا 90 درصد رفتم سیو هام دوباره پاک شد :crying1: . IV رو روی PC بازی میکردم تا 30 درصدش رو که با اون باگ مزخرف دوربین رفتم بعدشم که کرک فیکس رو گرفتم تا 10 درصد دیگه رفتم ولی ویندوز پرید ولی این دقعه بک آپ هم داشتم ولی سیو ها Corrupt شده بود :crying1: کلا بیخیال شدم . بعدش یه 360 خریدم و روی اون تا آخرش رفتم به آرزوم رسیدم :d . شماره 5 هم فعلا برای PC ازش خبری نیست . اگر هم iPad رو جیلبریک کردم اینو حتما بازی میکنم روش :d

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
اَ يه موقعي اين بازي خفن ترين چيزي بود كه ديده بوديم. سوار ماشين ميشد ،‌سوار موتور ميشد ، هواپيما، هلي كوپتر . همه چي ...
الان اومده رو موبايل اي بابا.
بزاريم دانلود شه به صورت دزدي :d

Chubek

کاربر سایت
Nov 6, 2012
44
نام
چوبک سیف الآدم ابولعجم
حالا نمیشد رو لایو و PSN میدادیش ؟:|
اصلا چه شکلی میشه تو 3.8 اینچ GTA بازی کرد ؟

III اومده به همین اسلوب از یکی که بازی کرده بپرسید.
این آپدیت تکسچر پک زیاد جدید نیست III و VC برای XBOX سالها پیش ریپکیح شدن و بسیار زیبا که برتری همیشگی XBOX به PS2 رو نشون میده.

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
آخــــــــی .. من همیشه ول میچرخیدم .. رمزاش یادمه ؛ Panzer , Nuttertols , Aspirine و .. :x

یک محله بود همیشه پلیسا دنبال دزدا بودن ، میرفتم اونجا میزدم خلاف کارارو 50 دلار میداد بم :x:( !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر