به نظر شما ساخت ادامه ای از کدوم بازی انحصاری نینتندو می تونه به فروش Wii U کمک کنه ؟

به نظر شما ساخت ادامه ای از کدوم بازی انحصاری نینتندو م

• Metroid

رای‌ها: 13 72.2%
  • kirby

رای‌ها: 5 27.8%
  • Star Fox

رای‌ها: 3 16.7%
  • F-Zero

رای‌ها: 3 16.7%
  • Pokémon

• Fire Emblem

رای‌ها: 1 5.6%
  • Kid Icarus

• Mario RPGs

رای‌ها: 6 33.3%
  • Golden Sun

• Sin & Punishment

رای‌ها: 0 0.0%
  • Punch-Out

• Mario Party

• مجموع رای دهنده‌ها
    18

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
404
نام
Alireza
سلام .
این تاپیک رو زدم که از طرفداران نینتندو بپرسم که : به نظر شما ساخت ادامه ای از کدوم بازی انحصاری نینتندو می تونه به فروش Wii U کمک کنه ؟ یا اصلا دوست دارید ادامه ای از چه بازی نینتندو برای Wii U ساخته بشه ؟

مثلا من خودم خیلی دوست دارم قسمت جدیدی از متروید ساخته بشه و همچنین به نظرم خیلی می تونه به فروش Wii U کمک کنه . همچنین به نظرم ساخت قسمت جدیدی هم از پوکمون می تونه خیلی روی فروش Wii U تو ژاپن تاثیرگذار باشه . همچنین خیلی دوست دارم قسمت جدیدی از Fire Emblem برای Wii U ساخته بشه .
نظر شما چیه ؟

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
هر عنوان از عنوان ها انحصاری نینتندو ساخته بشه فروشش میره بالا مشکل اینجاست برنامه بلند مدته و خودت میدونی منظورم چیه

فرقی نمیکنه چی ساخته بشه مثلا با بازی ماریو 8 فروش wii u تضمینیه اما بازی ها در دراز مدت و سال ها آخر بیشتر میان به wii توجه کنی منظورمو میفهمی

• Like
Reactions: ehsanservat

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
404
نام
Alireza
سلام کاش یه نظر سنجی هم میزاشتی با اسم بازی های انحصاریشون خیلی خوب میشد

نظر سنجی هم گذاشتم ولی چون خودم Wii نداشتم همه بازی های انحصاری نینتندو رو نمی شناسم .
دوستان اگه لیست کم و کسری ای داره یه بزرگی خودتون ببخشید . :d
درمورد ماریو هم چون تعداد بازیاش خیلی زیاده توی سه دسته گذاشتمشون : Mario 2D - Mario 3D - Mario RPG . و چون ماریوی دو بعدی برای Wii U اومده و ماریوی سه بعدی هم تایید شده دیگه اونا رو نذاشتم . ماریو پارتی رو هم جدا از اونا گذاشتم .

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
متروید که تایید شه میترکونه !
زلدا هم که تایید شده نمیشه گفتش :D
من خودم خیلی منتظر Mario Galaxy 3 ام که یک موقعی معرفی شه !

متروید که خیلی طرفدار داره

اگه ماریو گلگسی 3 معرفی شه میترکونه

amir-b

کاربر سایت
Jan 23, 2012
274
به نظرم اینا تایید بشن خیلی خوبه
luigi mansion 2 - fire emblem - metroid - wiiu sort
zelda u که بیاد فکر کنم متایی در حد gta v داشته باشه :d

Luigi's Mansion: Dark Moon همون Luigi Mansion 2 اه که برای 3ds ریلیز شد
توی ژاپن به اسم Luigi Mansion 2 صداش می زنن

نینتندو باید MH4 رو انحصاری Wii U می کرد نه 3ds

• Like

نظامی پور

کاربر سایت
Nov 29, 2011
18
نام
محمد نظامي پور
متروید که تایید شه میترکونه !
زلدا هم که تایید شده نمیشه گفتش :D
من خودم خیلی منتظر Mario Galaxy 3 ام که یک موقعی معرفی شه !

خبر جديد اومده كه مياموتو گفته حداكث تا سال 2016 معرفي ميشه.

• Like

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
نینتندو الان بیشتر احتیاج به آی‌پی‌های جدید داره.
بازیهایی که واقعاً از قابلیت‌های WiiU استفاده کنه. تا الان، به جز زامبی یو، هیچ بازی دیگه‌ای نیست که یه ذره از قابلیتهای WiiU استفاده کنه. حتی بازیهای خود نینتندو!
نینتندو باید به فکر آی‌پی‌هایی باشه که هر چه بیشتر بتونه قابلیتها و گیم‌پلی‌های متنوعی که با WiiU امکان‌پذیره رو نشون بده.

• Like
Reactions: hanif36

نظامی پور

کاربر سایت
Nov 29, 2011
18
نام
محمد نظامي پور
نینتندو الان بیشتر احتیاج به آی‌پی‌های جدید داره.
بازیهایی که واقعاً از قابلیت‌های WiiU استفاده کنه. تا الان، به جز زامبی یو، هیچ بازی دیگه‌ای نیست که یه ذره از قابلیتهای WiiU استفاده کنه. حتی بازیهای خود نینتندو!
نینتندو باید به فکر آی‌پی‌هایی باشه که هر چه بیشتر بتونه قابلیتها و گیم‌پلی‌های متنوعی که با WiiU امکان‌پذیره رو نشون بده.
mario party 10
nintendo land
rabits land
wii party u
wii fit u
wii sports u

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
هیچ بازی دیگه‌ای نیست که یه ذره از قابلیتهای WiiU استفاده کنه.
اتفاقا قریب به 90 درصد بازی ها از حداقل قابلیت های گیم پد استفاده کردن.
نمونه تردپارتی:
COD:BO2 تو بخش مولتی پلیر,حالت اسپلیت اسکرین نداره,یک نفر با گیم پد بازی می کنه و نفر دیگه هم با Pro Control و تلویزیون
ME3:SE گیم پد به عنوان نقشه استفاده می شه,از روی همون نقشه می تونید به افرادتون دستور بدید که کجا برن.و می تونید در کنار اون یک سری قدرت ها رو به صورت دلخواه بیارید روی صفحه نمایش و فقط با یک لمس ساده فعالشون کنید.که خودش گیم پلی بازی رو واقعا سریع تر کرده.
اکثر بازی ها حداقل استفادشون از گیم پد Wii U,به عنوان مپ و حالت TV off Play هست.که همین نقشه باعث می شه راحت تر بازی کنید,در مواقعی هم که تلویزیون ندارید بتونید بازی رو گیم پد Wii U انجام بدید.
نمونه فرست پارتی و انحصاری:
The Wonderful 101 بازی بدون گیم پد تقریبا ممکن هست,شما راحت می تونید به انالوگ هم بازی کنید و سلاح ها رو بکشید,اما با صفحه نمایش کارتون فوق العاده سریع تر و اسون تره,در بعضی مواقع هم مجبور هستید هم از صفحه نمایش گیم پد و هم از تلویزیون استفاده کنید.
The Legend of Zelda: The Wind Waker HD بازی با این که پورت هست و می تونید از کنترل های دیگه هم استفاده کنید,اما بازی کردن بدون گیم پد عذاب اوره.
خیلی راحت می تونید با صفحه نمایش بین سلاح ها سوییچ کنید و به طور کلی بازی رو سریع تر می کنه.
بازی هم نیاز زیادی به نقشه داره و هر وقت که بخواید با کنترلی به جز گیم پد بازی کنید,مجبور هستید یک بار نقشه رو ببینید و ببندینش
این ها فقط یک نمونه کوچیک بود از بازی های Wii U

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر