به اتمام رساندن Watch Dogs به 35-40 ساعت زمان نیاز دارد

Schürrle

کاربر سایت
Jul 1, 2013
1,306
نام
مهران
72287551078158130495.jpg

آقای Jonathan Morin کارگردان بازی Watch Dogs در تو*یتر خود مقدار زمان مورد نیاز به پایان رساندن بازی برای بیشتر بازیکنان را مشخص کرده است.او به شخصی که درباره ی این موضوع سوال کرده بود این چنین پاسخ داد:
05754145858211588502.jpg

بیشتر بازیکنانی که کم به گشت و گذار در بازی می پردازند در 35 الی 40 ساعت بازی را به اتمام خواهند رساند.امّا انجام دادن همه ی کارها نزدیک به 100 ساعت زمان نیاز دارد.

Watch Dogs در 27 می امسال برای PS4,PS3,XBOX360,XBOX ONE و PC منتشر می شود.

آخرین ویرایش:

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
بازی کردنش که واجب بود منتها فکر نکنم سیستمم بکشه دیگه:(
دوران پادشاهیش گذشته پولم ندارم8-|
مینیموم سیستم مورد نیاز کسی میدونه؟ حس گشتن نی:d

viper j

کاربر سایت
Mar 18, 2012
241
نام
مهدی
ولی زیاد امیدی بهش ندارم چون یوبی عادت داره یکم سر مدت زمان گیم پلی بازی هاش بلف بزنه، نمونش همین AC III و AC 4.

خداییش فازشون چیه، خودشون هم نمیدونن ! :|
اگه این هم شعار نباشه، حداقل میشه به بازی امیدوار بود ...
الان با گندهای اخیر نمیدونم فن بازی باشم یا نه :|

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
خب 30-40 ساعت فقط زندگی میکنیم دیگه چه شود!!
البته اگه حداقل سیستم مورد نیاز این لطف رو در حق ما بکنه قول میدیم بیشتر از اینا هم بازی کنیم :d

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
خداییش فازشون چیه، خودشون هم نمیدونن ! :|
اگه این هم شعار نباشه، حداقل میشه به بازی امیدوار بود ...
الان با گندهای اخیر نمیدونم فن بازی باشم یا نه :|
چه "گندی" ؟!
به جز جنجال پایین اومدن گرافیک بازی، چیز دیگه ای هم بوده؟ کیفیت گیم‌پلیش که زیر سوال نرفته.

خب 30-40 ساعت فقط زندگی میکنیم دیگه چه شود!!
البته اگه حداقل سیستم مورد نیاز این لطف رو در حق ما بکنه قول میدیم بیشتر از اینا هم بازی کنیم :d

Processor: Intel Core 2 Quad Q8400 2.66Ghz or AMDPhenom II X4 940 3.0Ghz
Memory: 6GB RAM
Video Card: 1024 VRAM DirectX 11 Shader 5.0
Sound Card: DirectX9
Hard drive: 25 GB

رسمی هست.

درست ولی من منظورم همین گرافیک بود و اون قضیه که مدیرعامل Ubisoft سازنده ها رو مجبور به نمایش زودهنگام بازی کرده بود ...
خودم فن این بازی بودم
yahoo_22.gif
ازش زده شدم
yahoo_22.gif
توی یه کمپانی مثل Ubisoft که بازی توسط استودیوهای زیر مجموعه ساخته میشه این تصمیم‌ها رو افراد رده بالای شرکت می‌گیرند و این اولین باری هم نیست که یه اتفاقی برخلاف میل سازنده‌ها می‌افته. همونطور که Jean-François Boivin و Patrice Desilets و ... مخالف عرضه سالانه AC بودن و این مسئله چیزی رو عوض نکرد.
[h=1][/h]

آخرین ویرایش:

viper j

کاربر سایت
Mar 18, 2012
241
نام
مهدی
چه "گندی" ؟!
به جز جنجال پایین اومدن گرافیک بازی، چیز دیگه ای هم بوده؟ کیفیت گیم‌پلیش که زیر سوال نرفته.
.
درست ولی من منظورم همین گرافیک بود و اون قضیه که مدیرعامل Ubisoft سازنده ها رو مجبور به نمایش زودهنگام بازی کرده بود ...
خودم فن این بازی بودم :| ازش زده شدم :|

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
فکر کنم هنوز امیدی باشه:)
cpu core i7 2670QM 2.20 GHz
ram 8 gig
graphic nvidia gt520mx 1 gig

الان امیدوار باشم یا نه؟:-?
رم و سی پی یو که اونقدر به مشکل نمیخوری فقط گرافیک مهمه که فکر کنم بتونی روی نرمال بازی کنی!
والا سیستم مورد نیاز ACIV هم تقریبا همین بود فقط رم و گرافیکش فرق داشت! وگرنه سی پی یو ـی که میخواست دقیق همین بود! و من با یک سی پی یو 3 هسته ای ضعیف هم تونستم رو الترا بازی کنم! فریمم جاهای خیلی شلوغ فقط میومد تا 20 تا پایین ولی توی دریا و ... افت فریم نداشتم!

اینم فکر نکنم خیلی سنگین تر از AC IV در بیاد البته اگه واقعا گرافیکش رو الترا مثل نمایش اول باشه ... :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر