بهترین isp پینگ پایین کدام شرکت است؟

sharki123

کاربر سایت
Feb 20, 2012
81
دوست عزیز با امریکا پینگ x هست و ... رو ول کن مهم ان هست که با 4.2.2.4 پینگ بهت چند میده، اگر شرکتی زیر 250 داد برو بگیر چون زیر 250 دیگه لک نداری و سعی کن سرعت پایین انتخاب کنی

---------- نوشته در 11:21 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:20 AM ارسال شده بود ----------
salam chera sorate paeen entekhab konam
man alan mikham 1 mg sabanet begiram

sash2020

کاربر سایت
Jan 6, 2011
300
نام
Masoud
دوست عزیز با امریکا پینگ x هست و ... رو ول کن مهم ان هست که با 4.2.2.4 پینگ بهت چند میده، اگر شرکتی زیر 250 داد برو بگیر چون زیر 250 دیگه لک نداری و سعی کن سرعت پایین انتخاب کنی

---------- نوشته در 11:21 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:20 AM ارسال شده بود ----------
salam chera sorate paeen entekhab konam
man alan mikham 1 mg sabanet begiram

sorat paien tar==>noise kamtar==>ping paientar

حالا باز هر چی دوست داری، البته بالا منظورم 2 و 4 مگ هست،در کل شما اگه برا بازی دنبال isp میگردی بی خیال سرعت باش
یه 64 نامحدود بگیر ولی مهم برات پینگش باشه

Arkham City

کاربر سایت
Aug 11, 2010
336
مخابرات !
برا من 256 نتمه !
سرعت دان 30
پینگ 55 !!
توی سرور های ایرانی mw3 هم 56 تا 60 پینگمه !
ولی تو سرورهای خارجی با پینگ 200 به بالا پینگم 180 تا 200

hadijalalish

کاربر سایت
Aug 29, 2017
1
دوست عزیز که می خوای اینترنت بگیری و پینگ برات مهمه
توجه کن که سرعت اصلا ربطی به پینگ نداره و پول اضافی الکی خرج نکن.
هرچه قدر هم سرعتت بره بالا و پهنای باندت بیشتر بشه نویز روی خططت بیشتر میشه و رو پینگت تاثیر میزاره و میبره پینگ رو بالا
الان مخابرات یکی از بهترین شرکت هاست که با قیمت پایین اینترنت خوب با پینگ عالی میده
من الان 256 دارم از مخابرات پینگم هم همیشه زیر 250 هست. تو بهترین حالت 130 و بدترین حالت 220 هست با 4.2.2.4
من از شرکت های شاتل،پارس انلاین،لایزر،فن آوا هم اینترت داشتم ولی بهترینشون مخابراته
من تو تبریز ۲سال از ۲۰۲۰ (مخابرات) اینترنت گرفتم.
این آخرا از اینترنت های ویژه اش استفاده میکردم که حجمی بودن، ولی از اینترنت های حجمی معمولی هم استفاده کرده بودم،
پینگ سرویس های حجمی مخابرت خیلی بالا بود، تو کالاف ۴ وقتی تو سرور ایرانا میرفتم همیشه پینگم بین ۷۰ الی ۹۰ بود، در حالی که اون یکی بازیکنا پینگشون ۱۲ الی ۵۰ بودن.

البته اینم بگه چند ماهی از ۲۵۶ نامحدود استفاده کردم، اون پینگش خیلی بهتر بود
یه ماهی هم از ۱۲۸ نامحدود استفاده کردم که با وجود اینکه سرعتش خیلی خیلی کم بود( در حد دایال آپ) ولی پینگش عالییییییی بود.یعنی فقط اینو بگم که تو سرور های ایرانیِ کالاف ۴، به لطف پینگ،اونقدر سرعت عمل بالا میرفت که همه فک میکردن هکی چیزی زده بودم
در کل پینگ اینترنت های نامحدود مخابرات خیلی خوب میشن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر