بهترین FPS سال 2012 ؟

بهترین FPS سال 2012 ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    154

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,364
نام
Majid
Far cry 3 رو كه من حدود 10 دقيقه رو كنسول دوستم بازي كردم عجيب گرافيك بالايي داشت
بر خلاف بلك اوپس2 كه چنگي به دل نزد
شما بهترین شوتر سال رو از گرافیکش تشخیص میدین؟

---------- نوشته در 05:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:58 PM ارسال شده بود ----------

من نظرم به Black ops II هست ولی حیف بازی نقصایی داره مثل: کم بودن گیم پلی - گرافیک و ...
بنظر من:
Call of Duty BOII
FAR CRY 3
Borderlands 2

در مورد گرافیک Far Cry 3 هم بگم
من زیاد گرافیک شاخی توی این بازی نمیبینم
البته نکه گرافیکش بد باشه ها
فقط میگم بازیی که گرافیکش با بازی 6 سال پیش مقایسه میشه نمیشه گفت گرافیک خارق العاده ای داره(CRYSIS)
نسخه اول کرایسیس 6 سال پیش با DX 9 هنوز یک سر و گردن از این بازی با DX11 بالاتره
از نظر کیفیت تکسچرا و از نظر افکت و ...

پس هنوز نمیشه به این بازی گفت گرافیک خارق العاده اما گرافیکش نسبت به بازی هیا دیگه خوب بود

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
خیلی دوس داشتم به Borderlands 2 رایم رو بدم ولی این FC3 لامصب اصلاً
yahoo_13.gif
yahoo_13.gif
yahoo_13.gif
yahoo_13.gif
yahoo_13.gif
yahoo_13.gif

واقعاً شوتر پرفکت و بینظیری داشت
yahoo_6.gif
اما این ها باز هم هیچی از ارزش های Borderlands 2 کم نمیکنه
yahoo_5.gif
اگه FC3 رو 100 بگیریم این میشه 99.999999999999999
yahoo_2.gif

جالبست بدانید برخلاف 3 عنوان دیگه این ها عنوانی خطی نیستن
yahoo_4.gif

sigpic58637_25.gif

آها راستی این حرف ها رو هم بگذارید پای اعتراف های یه CoD فن :-"

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
Farcry 3 به نظرم
اقا به اين BO راي نديد بابا!حيفه راي!بريد به هيلو راي بديد سنگين تره!:d
ولي جدا از شوخي تمام اين بازيا ميتونن بهترين باشن!
حتي هيلو!:d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,364
نام
Majid
Farcry 3 به نظرم
اقا به اين BO راي نديد بابا!حيفه راي!بريد به هيلو راي بديد سنگين تره!:d
ولي جدا از شوخي تمام اين بازيا ميتونن بهترين باشن!
حتي هيلو!:d
نمیبینی ایجا CoD Fan نشسته؟:|

من به بلک اوپس دو رای بدم بهتر از بعضیا هست که میان میگن
Farcry 3 عالیه خیلی گرافیک عالیی داره بخاطر همین بهترین شوتر ساله:|

بعضیا رو جو گرافیک میگیره فکر میکنن دیگه بهترین شوتر دنیا رو دارن بازی میکنن:D

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
نمیبینی ایجا CoD Fan نشسته؟:|

من به بلک اوپس دو رای بدم بهتر از بعضیا هست که میان میگن
Farcry 3 عالیه خیلی گرافیک عالیی داره بخاطر همین بهترین شوتر ساله:|

بعضیا رو جو گرافیک میگیره فکر میکنن دیگه بهترین شوتر دنیا رو دارن بازی میکنن:D
مجید جان دلبندم :D شما با 9500GT زدی بازی FAR CRY بت فریم خوب نداده داری میزنی تو سر بازی :D به نظر خودم BORDERLANDS 2 بهترین بود ولی برای مالیدن پوز هیلو مجبور شدم به FAR CRY رای بدم البته FAR CRY هم بسیار قدرتمند هست :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,364
نام
Majid
مجید جان دلبندم :D شما با 9500GT زدی بازی FAR CRY بت فریم خوب نداده داری میزنی تو سر بازی :D به نظر خودم BORDERLANDS 2 بهترین بود ولی برای مالیدن پوز هیلو مجبور شدم به FAR CRY رای بدم البته FAR CRY هم بسیار قدرتمند هست :D
نه باو
چی بهم حال نداده
کلی هم بهم حال داد
فریم هم خوب میده
ولی وقتی CoD هست Farcry 3 برام معنی نداره
:D ولی واقعا بازی زیبایی هست FC3

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
Far cry 3 قویترین قسمتش story telling و کارگردانی صحنه هاش هست. خداییش کمتر بازیه OW ای رو دیدم که روند داستان اصلی بازی رو به این خوبی جلو ببره. بازی با اینکه محدودیت حمل سلاح داره ولی به هیچ وجه کارایی سلاح ها شبیه به هم نیست. مثلا توی COD تقریبا بیشتر سلاح ها عملکرد مشابه دارن ولی توی این بازی هر سلاحی کارایی خودش رو داره طوری که توی انتخاب کلاس و نوع سلاح و مهمات واقعا شمارو دچار تردید میکنه برای انتخاب. نوع ماموریت های جانبی بازی خیلی ساده و بدون پیچش خاصی هست ولی قسمت های مسابقات و Driving و .... واقعا فان و لذت بخش طراحی شده. کلا واقعا یه بازی فوق العاده لذت بخش بود واسم. گرافیک هم با توجه به یه بازی OW واقعا اپتیمایز و با فریم دهی عالی ساخته شده. بعد از Crysis 1 بهترین محیط فضای باز و جنگلی توی تمام بازی های شوتر به حساب میاد واسم، از لحاظ رنگبندی و زیبایی هنری حتی از Crysis 1 هم بهتر بود.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,364
نام
Majid
Far cry 3 قویترین قسمتش story telling و کارگردانی صحنه هاش هست. خداییش کمتر بازیه OW ای رو دیدم که روند داستان اصلی بازی رو به این خوبی جلو ببره. بازی با اینکه محدودیت حمل سلاح داره ولی به هیچ وجه کارایی سلاح ها شبیه به هم نیست. مثلا توی COD تقریبا بیشتر سلاح ها عملکرد مشابه دارن ولی توی این بازی هر سلاحی کارایی خودش رو داره طوری که توی انتخاب کلاس و نوع سلاح و مهمات واقعا شمارو دچار تردید میکنه برای انتخاب. نوع ماموریت های جانبی بازی خیلی ساده و بدون پیچش خاصی هست ولی قسمت های مسابقات و Driving و .... واقعا فان و لذت بخش طراحی شده. کلا واقعا یه بازی فوق العاده لذت بخش بود واسم. گرافیک هم با توجه به یه بازی OW واقعا اپتیمایز و با فریم دهی عالی ساخته شده. بعد از Crysis 1 بهترین محیط فضای باز و جنگلی توی تمام بازی های شوتر به حساب میاد واسم، از لحاظ رنگبندی و زیبایی هنری حتی از Crysis 1 هم بهتر بود.
C1 بیشتر تمرکز روی گرافیک تکنیکی داره
ولی این بازی بیشتر هنریه گرافیکش
چون خیلی رنگبندی محیط شاد و دل نشین هست و همین باعث میشه آدم وقتی به محیط نگاه میکنه کیف کنه ولی C1 میخواد به واقعیت نزدیک تر بشه

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
C1 بیشتر تمرکز روی گرافیک تکنیکی داره
ولی این بازی بیشتر هنریه گرافیکش
چون خیلی رنگبندی محیط شاد و دل نشین هست و همین باعث میشه آدم وقتی به محیط نگاه میکنه کیف کنه ولی C1 میخواد به واقعیت نزدیک تر بشه
صد در صد:d. تازه زمان C1 دایرکت ایکس 11 ای هم وجود نداشت:d. ولی در کل هر دو بازی واقعا توی ساخت فضای های باز جنگلی نمونه ندارن. عالین واقعا.

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
یعنی این روند داستانی هستم شدید . کنارش صداگذاری شخصیت ها هم عالی بود .

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
هیچ کاراکتر نقش منفی هم در حد واس تا حالا ندیدم توی گیم ها !
واقعا شخصیت پردازی قوی و خوبی داره
از واس بیشتر از شخصیت خودم توی بازی خوشم میاد :d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,364
نام
Majid
هیچ کاراکتر نقش منفی هم در حد واس تا حالا ندیدم توی گیم ها !
واقعا شخصیت پردازی قوی و خوبی داره
از واس بیشتر از شخصیت خودم توی بازی خوشم میاد :d
ا !؟
Joker چی پس:D

هرچی فکر میکنم بد جور میخواستن یک شخصیتی مثل joker بسازن که اینقدر پیش ملت محبوب بشه.

که خیلی هم خوب ساختنش
اون حرکاتش و اون کارایی که میکنه منو خیلی یاد Joker میندازه
کلا شخصیت خیلی فان و جالبیه:D حال میکنم باهاش

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
منم به bordelands 2 رای دادم . تنوع اسلحه ها و دشمن ها و گرافیک سل شید مانند بازی واقعا هر دفعه که بازیش میکنی یه سورپرایز و یه چیز جدید برات داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر