بهترین emulator برای SEGA SATURN چیه؟

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
234
سلام دوستان، میخوام بدونم بهترین شبیه ساز (یا شبیه سازهای) sega saturn کدام هستن؟ البته من با سرچ یه چیزایی پیدا کردم ولی میخوام یه چیزی بهم معرفی کنید که خودتون باهاش کار کرده باشید و امتحانشو پس داده باشه.
درضمن، بغیر از اون فایل emulator و bios، چیز دیگه ای هم باید جداگانه دانلود کرد؟ (مثلأ پلاگینها)؟

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
سلام دوستان، میخوام بدونم بهترین شبیه ساز (یا شبیه سازهای) sega saturn کدام هستن؟ البته من با سرچ یه چیزایی پیدا کردم ولی میخوام یه چیزی بهم معرفی کنید که خودتون باهاش کار کرده باشید و امتحانشو پس داده باشه.
درضمن، بغیر از اون فایل emulator و bios، چیز دیگه ای هم باید جداگانه دانلود کرد؟ (مثلأ پلاگینها)؟
در وبلاگم کامل توضیح دادم مطالعه بفرمایید:
World of Emulators & Games

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
234
در وبلاگم کامل توضیح دادم مطالعه بفرمایید: World of Emulators & Games
highlight عزیز متشکرم، وبلاگت رو چک کردم، عالی بود. ssf امیولیتور بسیار عالیه. راستی دوتا امیولیتور هست برای همین کنسول به اسم girigiri و cassini که شنیدم اولی پولیه و دومی هم همون girigiriی کرک شده هست! ولی هرچی سعی کردم صفحه اصلی این دو امیولیتور رو پیدا کنم نتونستم یا اینکه باز نمیشد. از یک طرف اکثر سایتها ssf رو بهترین میدونن و از طرف دیگه میگن girigiri تجاریه؛ اگه واقعاً تجاری باشه پس باید چیز خیلی عالی ای باشه. خودت با girigiri یا cassini کار کردی تاحالا؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر