بهترین Boss Fight در سری God of War

بهترین Boss Fight در سری God of War

• مجموع رای دهنده‌ها
    27

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
660
نام
امیرحسین
Note: اگر نسخه جدید رو بازی نکردین، نخونین

سلام خدمت همگی دوستان...

خب بلاخره این سعادت نصیبم شد که گاداوار 2018 رو هم بازی کنم و تبدیل بشه به یکی از بهترین بازی های عمرم:D و بنظرم جالب میشه اگه یکی از مهم ترین ویژگی های کل این سری رو، ینی باس فایت هاش باهم مقایسه کنیم. همونطور که همه میدونیم اکشن، خشونت و صد البته باس فایت های خفن که آدمو Shave کنه:D یکی از پایه ها و اساس کل گاد آو وار هاست. بعد بازی کردن این نسخه نشستم و با خودم یه دو دو تا چارتا کردم و به نتایجی رسیدم، و برام جالب بود نظر دیگران رو هم بدونم:D چون تعداد کل باس ها زیاد بود و تعداد گزینه های نظرسنجی محدود، فقط از سری اصلی چنتایی رو گلچین کردم گذاشتم، انتخاب واقعا واقعا سخت بود و اگه یکی از باس های مورد علاقتون تو لیست نیست من از صمیم قلب عذر میخوام:D همچنین چون "بهترین" از نظر من فقط یدونه هست، فقط به یه گزینه میشه رای داد:D و اما برا خودم

رتبه سوم: کل باس های گاداوار 3 بجز کرونوس و اون عقربی که تو مرحله ی labyrinth باهاش روبرو میشیم:D انصافا انتخاب سخته، بنظرم اگه یه برایند کلی بگیریم قطعا گاداوار 3 بهترین باس فایت های کل سری رو داره، هم تعدادشون زیاده هم به شدت حماسی و خفن هستن. از اون شروع عالی با پوزایدن بگیر تا برسی به هیدیس، هرکولس و پایان فوق العاده با زئوس. انتخاب قطعا سخته و رتبه سه من همشون هستن بجز اون دوتا که نام بردم:D

رتبه دوم: Colossus of Rhodes از گاداوار 2. دلیلش اینه که نسخه ی اول هم باس فایت های خفنی داشت، ولی این یکی در واقع مبارزه با باس ها رو به یه مرحله ی جدیدی برد:D به شدت بزرگتر در مقایسه با شخصیت اصلی، چند مرحله ای و پیچیده، از بیرون میزنیش از درون میزنیش، QTE های به موقع و به جا داره:D اگه بخوام بگم از کدوم باس فایت بیشتر از همه لذت بردم قطعا رتبه اول رو انتخاب میکنم، ولی اگه بخوام بگم کدوم کامل ترین و نو آورانه بود این:D

رتبه اول: Baldur از گاداوار 2018:x شایدم چون بازی جدیده جوگیر شدم:D ولی خب هر دفه که این شخصیت وارد داستان میشد ضربان قلب رو میبرد بالا لعنتی، نهایتا برا من بهترین مبارزه با بالدر همون دفعه ی اول بود که نمیشناختیمش، رسما خدااااا بود، چه شروع طوفانی ای! بهتر از اون نمیشد. یکی از باس فایت ها و کلا مبارزاتی تو دنیای گیم که تا ابد تو ذهنم میمونه، بی نظیر و تقریبا بی نقص. چه اکشنش، چه کات سین های بینش، و چه اون اضطرابی که بهت دست میده وقتی هی میگه من هیچی حس نمیکنم در حالی که تو (کریتوس) داری با هر ضربه خورد میشی و ضعیف تر:(

همین دیگه:D اگر حوصلشو داشتین شما هم نظراتونو بگید، جالب میتونه باشه.... موفق باشیم.

راستی Magni و Modi رو هم خیلی دوست داشتم از نسخه 2018!:D تاره یادم اومد، میتونم بذارمشون حتی رتبه دوم خودم:| حیف تو نظرسنجی جا نمیشدن.
ixnl_god-of-war-the-stranger.jpg

:x

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
مطمئنا Ares تو گاد اف وار اورجینال برای من بهترین و خاطر انگیز ترین باس این سری بود بعدش هم اگه حق انتخابی داشته باشم می رسه Zeus تو گاد 2 و 3
نظر سنجی جالبیه و منو به فکر انداخت که همچین نظر سنجی برای سری سولز ایجاد کنم اونجا دیگه خون و خونریزی میشه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
پوسایدون! همچنان به نظرم هیجان انگیزترین و خفن ترین شروع سری هم هست!>:)
هیجان فوران میکرد! خیلیییی خوب بود!>:) و اون R3+L3 و کشته شدن(!) اول شخص!>:)

---
باس های GOW 2018 در صورت داشتن QTE از اینی که الان هستن، چند پله میتونستن خفن تر بشن!:-"
بین باس های بازی هم اول ، باس آخر بازی رو خفن میدونم(یه تیکه بالاخره QTE داشت ، اونجا که تیرکمون ول دادیم چقدر خوب بود:(( ) ، بعدشم اژدها! :D

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
انتخاب سخت بود ولی پوسایدن رو زدم ، به طرز عجیبی همچنان وقتی بازی میکنی کرک و پر ریزونه ! شروع GOW3 به نظر من خفن ترین شروع ممکن در یه بازی میتونه باشه ، کلا GOW3 کلکسیون باس فایت های خفن و هیجان انگیزه . به نظرم Baldur یکی از حماسی ترین و اپیک ترین باس فایت های کل فرنچایز هست میتونه جزو ۳تای اول باشه ، هر سه باری که باهاش روبرو شدیم فوق العاده خفن و اپیک بود مخصوصا اولین بار که رسما پشم ریزون بود :D

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
قطعا از شماره ی 3 هست دیگه انصافا همشون عالی بودن 2018 که فقط باس اول بازیش خوب بود با اون دوتایی که اسمشون یادم رفته وسط بازی الباقی حکم خیار رو داشتن

• Like
Reactions: Nameless King

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر