بهترین گرافیک کنسولی سال 2012

به نظر شما کدامیک بهترین گرافیک خواهد بود ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    309
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
اگه جا داشت چند نفر اینجا همدیگر جر می دند !
دوستانه تر نمی تونید بحث کنید که حداقل آدم از خوندن پست ها لذت ببره ؟

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
@ Lord Xbox :

خیلی خیلی دوست دارم بدونم تو کی هستی که خودت رو پشت یه یوزر جدید قایم کردی !! و فشار وارده انقدر بهت سنگین بوده که اینجوری داری با عکس های الکی یه ملت رو میخندونی !! حالا مرد و مردونه بیا بگو کی هستی تا ما بشناسیمت حداقل بگیم فلانی بوده عیبی نداره و کارش هست !!

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,807
چون سونی ظاهرا در نمایشگاه e3 این بازیو روی pc یا شاید render farm اجرا میکرده چون گرافیک تو نمایش e3 با گرافیک نسخه نهایی فرق داشته!!
چرا واقعا!؟چرا با من این کار رو میکنی سونی!?:((
چرا تو E3 این رو نشون میدی؟
10909118002836277341.jpg

بعد تو نسخه نهایی این رو!!؟
Uncharted-3-Drakes-Deception_2011_10-07-11_005.png
چرا واقعا!!!؟:((
بفکر هوادارات نیستی حداقل بفکر PS3 شون باش.بار 8 تا PS3 رو انداختی رو دوش فقط یه PS3:(

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
10909118002836277341.jpg

بفکر هوادارات نیستی حداقل بفکر PS3 شون باش.بار 8 تا PS3 رو انداختی رو دوش فقط یه PS3:(

کاملا معلومه توی بازی نهایی 1 نسل گرافیکش کم تر شده=))

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
واقعا نمیدونم یک بازی با متای 87 انقدر بحث و جدل داره !!بازی که میانیگینش میگه فقط یک بازی خیلی خوب هست نه بیشتر و نه کمتر !! گرافیک خیلی خوب ( نه بیشتر !! چون متا شده 87 و میانگین این رو میگه ! ) موسیقی فقط خیلی خوب ، گیم پلی فقط خیلی خوب و صد البته تکراری پس انقدر خودتون رو به در و دیوار نکبید و یه بازی با متای 87 رو با بزرگ تر از خودش مقایسه نکنید !

بازی که همه جوره Epic Fail شده !!! متای 87 برای بهترین انحصاریشون :))=)) یعنی لول !! یعنی یک بازی با متای 92 و 96 بهتر از این اپیک فیل با متای 87 نیست !!! :)) واقعا خندیدیم !! ولی این رو بدونید که 87<96,92>:d

Bek

کاربر سایت
Jun 4, 2010
371
10909118002836277341.jpg

من منکر گرافیک فوق العاده بازی نیستم و بهترین حرف رو هم آریا زد که نمره گرافیک هردو بازی 10 هستش ولی هیلو 4 یه پله بالاتر.
اما انصافا همین عکس که گذاشتی نشون میده که بین تریلر E3 و بازی اصلی تفاوت اونچنان کمی هم نیست.

در عکس نمایش E3 افکت فوق العاده ی تار شدن مناطق دور دست رو ببینید که چه قدر زیباست در حالی که در نسخه اصلی به کل حذف شده.
جزئیات بنا ها فوق العاده بیشتره درحالی که در نسخه اصلی جزئیاتش از نصفم کمتر شده.
پایین بودن گاما هم معمولا تکسچر های بی کیفیت رو از دید پنهان میکنه. شما اگه عکس نسخه ی اصلی گاماش رو در حد همون نسخه ی E3 بالا بری تفاوت عکس از اینی هم که هست بیشتر میشه.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
من منکر گرافیک فوق العاده بازی نیستم و بهترین حرف رو هم آریا زد که نمره گرافیک هردو بازی 10 هستش ولی هیلو 4 یه پله بالاتر.
اما انصافا همین عکس که گذاشتی نشون میده که بین تریلر E3 و بازی اصلی تفاوت اونچنان کمی هم نیست.

در عکس نمایش E3 افکت فوق العاده ی تار شدن مناطق دور دست رو ببینید که چه قدر زیباست در حالی که در نسخه اصلی به کل حذف شده.
جزئیات بنا ها فوق العاده بیشتره درحالی که در نسخه اصلی جزئیاتش از نصفم کمتر شده.
پایین بودن گاما هم معمولا تکسچر های بی کیفیت رو از دید پنهان میکنه. شما اگه عکس نسخه ی اصلی گاماش رو در حد همون نسخه ی E3 بالا بری تفاوت عکس از اینی هم که هست بیشتر میشه.

افکت تار شدن باعث می شه کنسول اون مناطق دور دست رو درست پردازش نکنه و کار دستگاه رو راحت کنه حالا که ps3 این همه داره پردازش می کنه
جزییات بنا ها هم در نسخه ی اصلی بیشتره

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
واقعا نمیدونم یک بازی با متای 87 انقدر بحث و جدل داره !!بازی که میانیگینش میگه فقط یک بازی خیلی خوب هست نه بیشتر و نه کمتر !! گرافیک خیلی خوب ( نه بیشتر !! چون متا شده 87 و میانگین این رو میگه ! ) موسیقی فقط خیلی خوب ، گیم پلی فقط خیلی خوب و صد البته تکراری پس انقدر خودتون رو به در و دیوار نکبید و یه بازی با متای 87 رو با بزرگ تر از خودش مقایسه نکنید !

بازی که همه جوره Epic Fail شده !!! متای 87 برای بهترین انحصاریشون :))=)) یعنی لول !! یعنی یک بازی با متای 92 و 96 بهتر از این اپیک فیل با متای 87 نیست !!! :)) واقعا خندیدیم !! ولی این رو بدونید که 87<96,92>:d
دوستان خوب بالاخره یه دلیل پیدا شده تا ازتون بخوام دیگه با هیتر ها بحث نکنید.افرادی که دارید باهاشون بحث میکنید، اینطوری هستند.مثل همین دوستمون.داره میگه گیم پلی تکراری.در تاپیک گرافیک داره از متا حرف میزنه . و دلشم میخواد حالا ما باهاش دوباره راجع به متا صحبت کنیم.و در اخر هم خودش میگه و خودش می خنده.
خوب حالا با این وضع بهتر نیست وقتمون رو تلف نکنیم و جاش بریم هیلو 4 بازی کنیم؟
انتخاب با خودتونه

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,120
shading رو ی پوست فرق داره عزیزجان اینجا تو عکس معلومه در هیلو 4 سایه ها تو کاتسین رزولوشنشون بالاتره و نور پردازی هم دارای پرسیژن بیشتریه شما که این بازیو خوردی دیگه حتما باید اینو متوجه شده باشی
من عکس گذاشتم، میبینی که فرق خاصی ندارن:D شما این عکسو داشته باش، هر عکس کات سینی از کورتانا دوست داری بگذار باهاش مقایسه کن.

هیلو4 جایزه بهترین گرافیک و بهترین بازی 360 رو از VGA برد، U3 هم دقیقا همین دو جایزه رو از VGA برد. پس اگه این اپیک فیل ـه، اونم اپیک فیل ـه:D
ضمنا صفحات قبلی هم اشاره کردم. اگه قبلا امتیازاش فشار داشت، الان گرافیکش فشار داره. کلا شما نگران این موضوع نباش، هیلو همیشه به یه طریقی کار خودشو انجام میده.
اگه اون بازیایی که پارسال بودن هیلو بین اونا بود الان یه چیزی فراتر از epic fail بود . در حد تمشک طلایی و اینا ...
اگر مگر رو ول کن:D منم میگم اگه هیلو پارسال میومد امتیازاتش از Reach هم بالاتر میشد، یکی دو تا جایزه دیگه هم میگرفت.

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
بزارین یه حکایت تعریف کنم .

یه پسر بچه ای بود که مادر زادی کور بود و نمیتونست با بقیه بازی کنه و یه گوشه مینشست ...

یه روز مادر این پسر از خدا شکایت کرد و گفت خدایا پسر من چه گناهی کرده که چشم نداره ...؟

فردا پسره دوباره بینا شد و مادر خیلی خوشحال شد ولی روز بعدش مادره دید که پسر زده چشم همه ی بچه ها رو کور کرده ...

در این حین خدا به مادر میگه ... حالا دیدی چرا پسرت چشم نداشت !!!

خودتون ربطش بدین دیگه ;)

هیلو4 جایزه بهترین گرافیک و بهترین بازی 360 رو از VGA برد، U3 هم دقیقا همین دو جایزه رو از VGA برد. پس اگه این اپیک فیل ـه، اونم اپیک فیل ـه:D
ضمنا صفحات قبلی هم اشاره کردم. اگه قبلا امتیازاش فشار داشت، الان گرافیکش فشار داره. کلا شما نگران این موضوع نباش، هیلو همیشه به یه طریقی کار خودشو انجام میده.

اگه اون بازیایی که پارسال بودن هیلو بین اونا بود الان یه چیزی فراتر از epic fail بود . در حد تمشک طلایی و اینا ...

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,091
نام
محمد امین
از گرافیک کم اوردین بحث امتیاز رو کشیدین وسط..!؟

چند سال پیش هر کی میگفت 360 قدرتش برابر با PS3 هست به عنوان یک شاد مغز تمام عیار شناخته میشد و دوستان تازه میگفتن PS3 قدرتش رو نشون نداده ولی الان میبینم خیلی راحت 360 از لحاظ گرافیک PS3 رو پشت سر گذاشته و کاملا معلوم هست کدوم کنسول قوی تره..

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,807

76712271219257138104.jpg

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,002
نام
sami
بابا اینقدر از این عکسای مسخره نذارید کم آوردین به هم فحش بدین:dوالا ترافیک مارو هورتی میکشن بالا
میایم اینجا از کل کل لذت ببریم میریم میبینیم یک گیگ پرید

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
من موندم بعضی از دوستان که قبل از اومدن امتیازات ، بازی رو بازی کرده بودن تازه ازش کلی ـم تعریف میکردن و میگفتن عالی و فوق العاده و اینا ... حالا چرا با اومدن امتیازات انقدر نظر ـشون یهویی تغییر کرد من نمیدونم :-/:d .

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,649
نام
سهيل
دوستان چرا خودتون رو اينقدر اذيت ميكنيد؟

از قديم گفتن :

كات سين بايد كات سين باشد! كات سيني كه كات سين نباشد گيم پلي است!

حالا باز شما جر و بحث كنيد!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر