بهترین گرافیک سال 2012 (PC)

بهترین گرافیک سال 2012 (PC) از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    139

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
از اونجای که همه بازی های بزرگ 2012 منتشر شدن میشه یه مقایسه برای انتخاب بهترین گرافیک امسال PC راه انداخت بحثی که خیلی ها بهش علاقه دارن! امسال بازی های زیادی با قدرت هر چه تمام به سخت افزار های موجود هجوم آوردن بازی های که کم کم دارن DX11 خیلی جدی وارد دنیای گیم میکنن...

Far Cry 3 - DX9 & DX11
r7227_fc3.jpg

Hitman: Absolution -
DX11
i881_hb.jpg

Max Payne 3 -
DX9 & DX11
y345_mp3.jpg

Medal of Honor Warfighter -
DX10 & DX11
q2869_moh.jpg

Sleeping Dogs -
DX10 & DX11
6132_sd.jpg

DiRT Showdown -
DX11
q2431_dirt3.jpg

Alan Wake -
DX9
v5375_aw.jpg

Assassins Creed 3 -
DX10 & DX11
f684_57361c00722e1637fd8d.jpg

Need for Speed Most Wanted (2012) - DX10 & DX11
l1482_nfmw.jpg

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
من که همیشه یک بازی رو نمی گم بغیر از Crysis

الانم به Hitman Absolution رای دادم چون خارق العادست گرافیکش

هنوز FC3 به دستم نرسیده ولی مکس پین هم عالی بود

رای من Max Payne , Hitman Absolurion و FC3 هست

Assassin's Creed III رو هم با تمام گرافیکش بازی می کنم ( همه Very High ) واقعا عالی هست ولی یخورده توی بعضی تکسچر ها ایراد داره

و Medal هم خیلی باگ فنی و گرافیکی دیدم ازش

----------------------------------------------------------------------------------------------
راستی آقا مهرداد سعی کنید عکس های داخل بازی برای همشون بذارید اینطوری بهتر هست

مرسی

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
یه کم صبر میکردین Crysis3 میومد:d
فارکرای با اختلاف زیاد اوله!بعدش مکس پین و هیتمن قرار دارن...ماست وانتد رو نمیدونم سیستم قوی میخواست یا انجینٍ قوی! ولی لذتی نداشت اصلا :(

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
درسته که FC3 امسال نمایش خوبی داشت ولی دیگه این طوری نیست که همه جو گیر شدن!:d یادمه یه سری دوستان به واسطه همین جو گیری خیلی خوشحال بازی رو در حد Crysis میدونستن! سایت Gamereactor یه مقایسه از Crysis و FC3 گذاشته که نشون میده Crysis که نزدیک 6 سال از عمرش میگذره هنوز هم حرف اول میزینه رو PC !

آخرین ویرایش:

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
درسته که FC3 امسال نمایش خوبی داشت ولی دیگه این طوری نیست که همه جو گیر شدن!:d یادمه یه سری دوستان به واسطه همین جو گیری خیلی خوشحال بازی رو در حد Crysis میدونستن!
حرف درستی زدی مهراد جان.
بعضی از دوستان تو تاپیک FC3 در مدح و ستایش بازی، گرافیک بازی رو با کرایسیس مقایسه کردند که الحق والنصاف گرافیک FC3 با تمام خوبیهاش به گرد پای کرایسیس هم نمیرسه.

جدا از بحث مقایسه،به نظرم بهترین گرافیک سال برای FC3 و Max Payne3 هست.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
از نظر من FarCry 3 فقط تو کیفیت آب خیلی پایین تره از کرایسیس و بقیش کاملا هم سطحن ، حتی کیفیت تکسچر ها هم گاهی از کرایسیس 1 جلوتره .

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
از نظر من FarCry 3 فقط تو کیفیت آب خیلی پایین تره از کرایسیس و بقیش کاملا هم سطحن ، حتی کیفیت تکسچر ها هم گاهی از کرایسیس 1 جلوتره .
فارکرای 3 تو گرافیک بصری فوق العادست ولی تکنیکال اصلا بازیه شاخی نیست ! من چیزی ندیدم ازش که چیزه خوفی باشه تو سیستم نورپردازی تکنیکی با سایه های داینامیک و فیزیک و...اصلا قابل قیاس با کرایسیس 1 و 2 نیست . کلا فارکری 3 چیزی نداره که بگم متحولش کرده ! یه بازی هست که سعی کرده در سطح استادنداردهای نسل یا رو به بالا حرکت نه بیشتر .

میتونی تک تک این بازی ها را تو DF انالیزش را بخونی ببینی بیشتر کدوم یک را تحویل گرفته !

آخرین ویرایش:

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
یه چشم پزشک برو خو!:d
فقط تفاوت Detail Distance بین دو بازی در حد کوئينز پارک با بارسا هست!:d حالا بقیه موارد مثل فیزیک تکسچر افکت این چیزها بماند! عکس ها بیان گر همه چیز هست فقط کمی دقت میخواد!

بعد هم به خاطر داشته باشین با این که بازی اصلا با Crysis قابل مقایسه نیست اما اگه حتی در حدش بود سازنده ها کار شاخی نکرده بودن و انقدر ذوق زدگی هم نداشت Crytek شش سال پیش همچین گرافیکی با DX9 تحویل ملت داده بودن اما اینا با تکنولوژی جدید گرافیکی و DX11 تو سال 2012 تازه تونستن نزدیک Crysis بشن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر